Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Król

Znalazły dom
Król - to największy z naszych podrostków. Również kilku miesięczny i chyba najwspanialszy z nich wszystkich! Na rękach ciągle mruczy, chętnie się łasi i przytula. Król mógłby mieszkać w domu z dziećmi, ponieważ pozwala robić ze sobą wszystko. Wolontariusze go noszą, przytulają, przekładają - kociak idealny!
 

Jagódka

Znalazły dom

Jagódka - nasza słodka koteczka z czarną łezką na nosku. Taka niecodzienna plamka na oku, sprawia, że człowiek od razu się zakochuje! Jagódka chętnie wchodzi na kolana, daje się brać na ręce i przytulać. Ma w sobie bardzo dużo energii, którą najchętniej spożytkuje w nowym domku :)


 Jagódka w piątek 15 października znalazła dom :)

 

Bolo

Znalazły dom
Bolo to młody niespełna roczny kociak. Trafił do schroniska, jako maleństwo, które walczyło o życie. I proszę co nam za cudo wyrosło! Kot o tak nieprzeciętnej i specyficznej urodzie, to rzadkość! Bolo zawsze pierwszy wybiega do ludzi - jest bardzo kontaktowy. Mógłby mieszkać w domu z małymi dziećmi, ponieważ jest bardzo delikatny, i pozwala robić ze sobą chyba wszystko! Tarmoszenie, branie na ręce, przytulanie, głaskanie - a on wiecznie tak słodko mruczy :)
 

Małpka

Znalazły dom
Małpka - to młode kociątku, nie mające jeszcze roku. Jest to najprawdopodobniej mieszaniec kota brytyjskiego, o bardzo intrygującym umaszczeniu - czekoladowe pręgowane. Chętnie bawi się z ludźmi i bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami. Siedzenie na rękach, zabawa zabawkami i drapanie za uchem, to właśnie uwielbia!
 

Paul MacCartney

Znalazły dom

Paul MacCartney - to młody, nie mający nawet roku kocurek. Trafił do nas ze swoim rodzeństwem, jednak nikogo nie zachwycił. Teraz czeka na wybiegu dużej kociarni. Jedne koty lubi innych nie. Gdy ktoś wchodzi na wybieg, chowa się, a po kilku chwilach zachęca do wspólnej zabawy. Szaleje wtedy i fika przezabawne koziołki.

Mamy nadzieje, że jego nieprzeciętna uroda i charakter, sprawią, że szybko znajdzie kochający dom! 

 

Gaja

Znalazły dom

 

Gaja to dorosła i przezabawna kotka. Chętnie podchodzi do ludzi, wchodzi na kolana i bawi się zabawkami. Próbuje dominować niektóre koty i kotki. W stosunku do ludzi czasem mało delikatna - nie powinna mieszkać w domu z malutkimi dziećmi.

 

Zygi

Znalazły dom

Zygi przebywa w schronisku od 06.05.2010. Jest to średniej wielkości, około 7-letni pies, który do szczęścia nie potrzebuje wiele więcej niż ciepłej budy, pełnej miski i codziennej dawki pieszczot. W swoim życiu nie zaznał raczej wiele dobrego ze strony człowieka. Po około dwóch tygodniach pobytu w schronisku, zniszczył ogrodzenie w bawialni i uciekł. Ale już następnego dnia wrócił. Jako, że bawialnia była zamknięta, a płot naprawiony, położył się obok niej i czekał zrelaksowany, zupełnie jakby chciał powiedzieć " ja tutaj jednak zostanę".

Początkowo Zygi nie chciał chodzić na smyczy, ale z czasem przekonał się, że smycz wiąże się z przyjemnym spacerowaniem. Obecnie na smyczy chodzi bardzo ładnie. To spokojny, cichy psiak, jednak jest bardzo prawdopodobne, że byłby dobrym stróżem. 

nr karty: 187/2010

 

 

 

 

Selena

Znalazły dom

Selena po raz trzeci trafiła do schroniska 30.06.2010. Zaledwie rok dane jej było cieszyć  się życiem poza schroniskiem, i nagle znowu przestała być potrzebna i znowu ją oddano. Selena jest starszą (obecnie - kwiecień 2015 - co najmniej 11-letnią), bardzo spokojną suczką, która uwielbia spacery i bliskość człowieka.

Czy ma szanse? Wierzymy, że znajdzie się ktoś kto ją pokocha...

nr karty: 288/2010

 


 

 

Pilot

Znalazły dom

Pilot, to piękny, dorodny i wesoły pies. Jest młody, nadal w głowie mu szczenięce zachowania. Pilot szczeka, ale nie wykazuje cienia agresji w stosunku do obcych ludzi. Nie nadaje się na stróża, bo niechcianych gości przywita raczej machaniem ogona, niż głośnym szczekaniem.

 

Hattona

Znalazły dom

Hattona, to miła i sympatyczna młoda suczka. Wesoła i chętna do zabawy, ładnie dogaduje się z innymi suczkami. Jest urocza i nie ukrywajmy - ŚLICZNA!

Wulkan radości i miłości. Hattona czeka, aż znajdzie się ktoś, kto pokocha taki skarb jak ona.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy