Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Rysia

Znalazły dom

Rysia..... młoda, bystra kotka o miękkiej, puszystej sierści. Kontaktowa, przymilna, dosyć drobnej budowy.

Nr 01/2011

Więcej zdjęć

 

Dyndylinka

Znalazły dom
Dyndylinka to dorosła kotka o pięknym kolorowym futerku. Łagodna, spragniona kontaktu z człowiekiem. Trafiła do nas z dzwoneczkiem na obroży, więc była zapewne kotem domowym. 
 

Kropek

Znalazły dom

Kropek to kot zjawiskowej urody. Na czarnej lśniącej sierści, odznacza się biały krawat i skarpetki. Charakter Kropka jest również godny polecenia. Kot jest zrównoważony, dostojny, uwielbia kontakt z człowiekiem, którego dobrze zna. W stosunku do obcych jest jednak nieśmiały. Kropek jest dorosłym kotem, który z pewnością marzy o swoim własnym domu.

nr karty: 316/2010

 

Sabinka

Znalazły dom

Sabinka... młoda, śliczna koteczka, która szuka kontaktu z człowiekiem, aby się do niego łasić, mruczeć i wyginąć grzbiet. Schronisko to nie jest miejsce dla żadnego kota. Koty w zamknięciu są bardzo nieszczęśliwe.

Nr 285/2010

Więcej zdjęć

 

Magia

Znalazły dom

 

 

Magia to młoda, silna sunia, która ze względu na spore wymiary mogłaby mieszkać w boksie. Magia jest psem pojętnym, słucha co się do niej mówi. Nie wchodzi w konflikty z innym psami, ładnie chodzi na smyczy . Taki pies to skarb!

 

Binga

Znalazły dom

Binga przebywa w schronisku od 14.11.2010. Jest niedużą i drobna suczką, która ma około 3 lat.

Binga nie pozwala obojętnie przejść obok siebie, wyciąga łapki, prosi o zainteresowanie. Ta sunia będzie przyjacielem na dobre i na złe.

nr karty: 515/2010

 

 

Filip

Znalazły dom

Ten starszy piesek, który przebywa w schronisku od 19.11.2010 to Filip. Filip to oaza spokoju, pies, który jest zmęczony życiem, pies, który pogodził się już ze swym podłym losem. Nie reaguje, gdy się go woła, nie chce wychodzić z budy. Jest już tak zrezygnowany, że o nic nie walczy... Na spacerze jednak ożywia się, pewnie dlatego, że nie zdaje sobie sprawy, iż po tych kilkunastu minutach normalności, znowu będzie musiał wrócić do schroniskowego boksu...

nr karty: 524/2010

 

Agrykola

Znalazły dom

Agrykola....sunia ok. 4 letnia. Przebywa w schronisku od listopada 2010. Zwyczajny kundelek o oczach, w których możemy wyczytać tęsknotę za człowiekiem. Spokojna, zgodna, nauczona życia blisko ludzi. Agrykola nie jest ani piękna ani brzydka ale jak kogoś pokocha to na całe życie !

nr karty:508/2010

 

Agrykola po strzyżeniu:

 

Odys

Znalazły dom
 
 
Odys...pies w średnim wieku. Wielkością sięga do kolan, umaszczenie rudo-białe. Pies wpatrzony w człowieka, któremu  chce  służyć do ostatniego bicia serca.
 

Sylwester

Znalazły dom
Starszy, umęczony życiem pies to Sylwester. Ma posturę jamnika. Jest długi, ma uroczo wykrzywione łapki. Sylwester jest bardzo spolegliwy, cichutki, przeprasza że żyje. Ten pies przeżywa pobyt w schronisku, jego oczu nie da się zapomnieć.
 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy