Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Makary

Znalazły dom

Makary przebywa w schronisku od 01.01.2012. Jest to czarny podpalany, dosyć duży pies.

W stosunku do innych psów bywa dominujący. Na spacerze pilnuje się opiekuna.

nr karty: 01/2012


 

 

Kapa

Znalazły dom

Smutna, młodziutka Kapa zupełnie nie radziła sobie w schronisku. Niestety jeśli jej nie pomożesz, będzie musiała do niego wrócić.


Kapa trafiła do schroniska w Elblągu w Sylwestra 2011. Była przerażona, wycofana. Minęło kilka miesięcy, podczas których suczka była przenoszona z boksu do boksu, bo nigdzie nie dawała sobie rady. Wreszcie pewna Elblążanka o wielkim sercu wzięła Kapę do siebie, do tzw. domu tymczasowego. Dzięki temu wiemy, że w domu suczka idealnie zachowuje czystość - sygnalizuje pod drzwiami, gdy chce wyjść na dwór. Bardzo ładnie chodzi na smyczy - nie ciągnie, nie wyrywa się. Jest bardzo grzecznym, mądrym pieskiem, który szybko się uczy - reaguje już na swoje imię, umie dawać łapę i zrobić siad. W mieszkaniu niczego nie niszczy i nie robi żadnych szkód. Jest bardzo przyjazna i łagodna, przywiązuje się do domowników.

Ponadto Kapa jest zaczipowana, zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym i wściekliźnie, odrobaczona i wysterylizowana.

nr karty: 685/2011

 

Izydor

Znalazły dom

Izydor trafił do schroniska 31.12.2011. Ten młody psiak o krótkich, lekko wykrzywionych łapkach, czeka w schronisku na nowego, odpowiedzialnego opiekuna.

nr karty: 684/2011

 

 

Clifford

Znalazły dom

Clifford przebywa w schronisku od 31.12.2011. Jest to duży, srebrno-czarny pies. Kolejna ofiara sylwestrowych fajerwerków?

nr karty: 683/2011

 

Rasti

Znalazły dom

Rasti trafił do schroniska 31.12.2011. Jest to nieduży, brązowy psiak. Rasti jest przyjazny zarówno w stosunku do ludzi jak i innych psów.

 nr 681/2011

 

Łapek

Znalazły dom

Łapek to młody kociak, który trafił do schroniska 29.12.2011. Kocurek jest wtrakcie leczenia.

nr karty: 311/2011

 

Wiki

Znalazły dom

Wiki przebywa w schronisku od 28.12.2011. Tego malutkiego szczeniaka ktoś podrzucił do jednej z lecznic weterynaryjnych. Okazało się, że ma złamaną łapkę.

Wiki przez dwa tygodnie będzie miała tę łapkę w gipsie. Na szczęście suczka nie straciła pogody ducha. Jest wesołym, zadziornym szczeniaczkiem, który wraz z innymi, czeka na nowy, lepszy niż ostatni, dom.  

nr karty: 672/2011

 

Teatr

Znalazły dom

Teatr przebywa w schronisku od 29.08.2011. Jest to spokojny pies, który nie wchodzi w konflikty z innymi psami i łaknie ludzkiego towarzystwa. Teatr jest nieduży i ma około 3 lat.

nr karty: 438/2011

 

Tatra

Znalazły dom

29.12.2011 w ciągu kilkunastu minut odebraliśmy kilka telefonów ze zgłoszeniem, iż w pobliżu Światowidu, na torach tramwajowych, siedzi wychudzana suka rasy owczarek niemiecki. Nasz samochód dotarł na miejsce wciągu kilkunastu minut i rozpoczęła się pogoń. Czworo pracowników schroniska przemierzyło za Tatrą biegiem pół miasta. Po blisko czterdziestu minutach szaleńczej gonitwy, udało się nam ją złapać.

Teraz Tatra w schroniskowej izolatce dochodzi do siebie. Ma wilczy apetyt i nadal jest bardzo przestraszona. Jaka jest jej przeszłość? Czy psina zaginęła komuś, czy została porzucana? Być może nigdy się tego nie dowiemy. Mamy jednak nadzieję, że czeka ją dobra przyszłość. 

nr karty: 676/2011

 

Milka

Znalazły dom

Milka przebywa w schronisku od 28.12.2011. Jest to blisko dwuletnia (grudzień 2012) suczka średniej wielkości.

Na spacerach Milka jest pełna energii, zwinna i szybka. W stosunku do obcych ludzi jest nieufna, ale gdy kogoś bliżej pozna, nie odstępuje go na krok.

Suczka raczej nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, ponieważ potrafi ugryźć, gdy jest bardzo podekscytowana.

nr karty: 674/2011

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy