Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

India

Znalazły dom

India to nieduża suczka, która jest wulkanem energii. W boskie biega od ściany do ściany i drapie kraty, żeby zwrócić na nią uwagę i zabrać na długi i bardzo męczący spacer. Gdy się zmęczy chętnie oddaje się ludzkim pieszczotom.

India czeka na odpowiedzialnych i gotowych stawić czoła jej energii właścicieli. 

 

Goldenowaty Mailo

Znalazły dom
Milo to młody ponad roczny psiak. Jest najprawdopodobniej mieszańcem Golden retrivera. Trafił do schroniska jako szczeniak, i już dwa razy do schroniskowego kojca wrócił. Mailo ma wręcz za dużo energii. Jest psem, który potrzebuj szkolenia, ponieważ, bez odpowiedniej dawki ruchu i wysiłku fizycznego, pozostawiony sam sobie w mieszkaniu, może niszczyć sprzęty. 
 

Profesor

Znalazły dom

Profesor to piękny, rudy, dorosły kocur. Wita radośnie każdego kto pokaże się w kociarni. Usilnie próbuje zwrócić na siebie uwagę. Lubi pieszczoty, ale nie wylewne okazywanie uczuć (np. mocne przytulenia). Został poddany zabiegowi kastracji. Czasem dominuje koty przy miskach z jedzeniem.  

Więcej zdjęć

 

Ara

Znalazły dom
Ara to dorosła kotka, która jest wielką indywidualistką. Nie lubi być brana na ręce i to ona decyduje kiedy jest pora na pieszczoty i głaskanie. Na pewno nie jest to kot, który powinien mieszkać z małymi dziećmi.
 

Goliat

Znalazły dom
Goliat to potężnie zbudowany, wysterylizowany kocur.  Jest bardzo spokojnym i statecznym kotem, który chętnie przebywa w otoczeniu człowieka, pozwala się głaskać i brać na kolana, ale mimo to chodzi własnymi ścieżkami. 
 

Adolfina Wąs

Znalazły dom
Adolfina Wąs to młoda, bardzo przyjazna kotka. Chętnie lgnie do człowieka, oraz wchodzi na kolana. Adolfina akceptuje inne koty oraz kotki. Ta śliczna kotka nie wykazuje cienia agresji wobec ludzi czy zwierząt. Nie reaguje na psy w kociarni. Koteczka jest wysterylizowana.
 

Lisiczka

Znalazły dom

Lisiczka, to przyjazna wesoła i rozszczekana suczka. Jest młoda, ma około 2 lat. Zawsze chętna do zabawy i w każdej wolnej chwili szuka kontaktu z człowiekiem. ładnie zachowuje się na spacerach, dość dobrze chodzi na smyczy. Lisiczka lubi dominować. Najlepiej, żeby była jedynym psem w domu.

Lisiczka mieszkała wcześniej w mieszkaniu, więc podejrzewamy, że umie zachować czystość w mieszkaniu.  Lisiczka czeka na odpowiedzialnych i kochających właścicieli. 

 

Panterka

Znalazły dom
Panterka to bardzo niezależna suczka. Jest młoda ma około 3 lat. Potrzebuje pewnego siebie i cierpliwego pana. Czasem boi się ludzi, powinna być jedynym psem w domu. W domu nie powinny się tez znajdować dzieci. Panterka potrzebuje stabilnej sytuacji, dzięki czemu będzie mogła czuć się pewnie. Pantera lubi się bawić i trzyma się blisko człowieka. Panterce bardzo potrzebny jest nowy dom, dzięki któremu będzie mogła czuć się spokojna i kochana, gdzie nie ucierpi jej psychika. 
 

Mareczka

Znalazły dom

Mareczka mieszka w schronisku już od marca 2009 roku. Została wyłowiona ze studni przez jednego z pracowników schroniska.

Mareczka jest wesołą, około 5-letnią suczką. Jest średniej wielkości. Bardzo chętnie bawi się z człowiekiem i innymi psami. Tylko niekiedy próbuje dominować. Nie jest nauczona chodzenia na smyczy.

 

 

 

 

Delikatna Otylia

Znalazły dom

Otylia trafiła do schroniska jako mniej więcej 11 miesięczna sunia 07.03.2009. Ktoś wyrzucił z auta przy drodze wyjazdowej z Elbląga. Pies w poszukiwaniu jedzenia i schronienia, dotarł do zakładu wodociągów, gdzie pracownicy dokarmiali ją przez jakiś czas. Pewnego razu jedna z wolontariuszek naszego schroniska zauważyła ją, wałęsającą się w okolicy zakładu, niebezpiecznie krążąc w okolicy bardzo ruchliwej ulicy. Przywiozła ją do schroniska i niestety ciągle tu jest.

Otylia jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, ale jednocześnie przestraszona. W stosunku do innych psów jest uległa.

nr karty: 131/09 

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy