Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Bokserka Sara

Znalazły dom

Sara miała dom i wiodła spokojne życie u boku swojej pani, jednak los okazał się okrutny i sunia trafiła do schroniska. Sara ma 7 lat, jest bardzo łagodna i dobrze ułożona. Sunia jest bardzo delikatna i ciężko jej się przyzwyczaić do schroniskowego życia, przeżywa bardzo  rozstanie ze swoją panią.

 

Jamnicza rodzinka.

Znalazły dom

Pieski trafiły do schroniska w wyniku interwencji. Były trzymane w bardzo złych warunkach. Nie wychodziły na dwór, znały tylko swojego opiekuna. Rodziły się tam i umierały. Schronisko jest dla nich wybawieniem.  Tu poznały słońce,  zapach świeżego powierza, odgłosy dnia i nocy. Zaczynają się  cieszyć  na widok człowieka, uczą się życia na nowo.

Mamy pod opieką suczkę i jej potomstwo, które ma ok. 5 m-cy. 

 

Rana

Znalazły dom

Rana to sunia ok. 1.5 roczna , średniej wielkości.  Nie wszystkie psy mają w oczach to coś co ma Rana...wielkie oddanie, bezgraniczną miłość, wierność do ostatniego tchnienia.

Rana to sunia myśląca, rozważna, kontaktowa,  tylko nadal bezdomna.

 

Jaśmin

Znalazły dom

Jaśmin... młody pies w typie owczarka niemieckiego. Wesoły, bardzo przyjazny,  bezproblemowy.

Jaśmin w schronisku jest od kilku dni, do tej pory nikt go nie szukał. Pies może mieszkać w domu, ale dobrze czuje się również w budzie. Jest ładnym, zdrowym psem, tryskającym energią.

 

Jutrzenka

Znalazły dom

Jutrzenka to nieduża sunia oddana do schroniska  07.02.2011 bo....niszczy. Czy tak jest ? - tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że sunia ma cudowne anielskie oczy, przepojone miłością, nieszczęśliwe i zrezygnowane. Tych oczu nie da się zapomnieć !

Jutrzenka jest najbardziej zrezygnowanym psem w schronisku. Jak jej pomóc mając pod opieką 300 innych psów ?

nr karty:51/2011

 

Labi

Znalazły dom

Labi... dzieciakowata niedorajda, cudowny przytulak, błąkający się po terenie jednostki wojskowej. Nie daje sobie rady w boksie, stoi z tyłu, schodzi innym psom z drogi, nie potrafi walczyć o swoją pozycję w stadzie.

Psom o takim uległym charakterze w schronisku jest ciężko. 

Labi musi szybko znaleźć nowy dom.                                   

 

 

Niechciane maluchy

Znalazły dom

Porzucone psie dzieci, które dopiero zaczęły życie a już doświadczyły bezdomności. Rozbrykana gromadka, która lgnie do każdych rąk, śledzi każdy nasz ruch i jest bardzo nieszczęśliwa gdy się nie zwraca na nie uwagi.

Obecnie  schronisko pełne jest szczeniaków, cudownych istot, bezgranicznie ufających człowiekowi. One powinny uczyć się życia przy boku pana a nie tkwić za kratą! One niczemu nie są winne, że zasłużyły na taki los.                                                                                        

                                                                                                  

 

 

Barbi

Znalazły dom

Barbi.... łagodna , młoda sunia w typie labradora. Barbi miała szczęście, które trwało kilka miesięcy i prysło jak bańka mydlana. Sunia została zwrócona do schroniska z powodu alergii dziecka.

Barbi bardzo przeżywa rozstanie z poprzednim domem, nie chce jeść, wypatruje, jest bardzo nieszczęśliwa.  Na zdjęciu sunia jest uradowana, ponieważ myśli, że wraca do domu!

Powroty psa do schroniska są jednym z najgorszych chwil w ich życiu a jednak ludzie oddają je z lekkim sercem. Oddają nam smycz do ręki nie patrząc,  że na jej końcu stoi kupka psiego nieszczęścia, która wyrywa się za panem i nie rozumie sytuacji !

 

Fiona i Maciek

Znalazły dom

 

Fiona i Maciek miały trafić do schroniska, ale stan psychiczny przerażonej Fiony wzruszył pracownicę schroniska i oba koty zamieszkały tymczasowo w jej domu. Szukają pilnie domu z uwagi na liczną kocią rodzinę rezydentów. Koty muszą iść do domu razem, ponieważ Fiona nie poradzi sobie bez Maćka. Maciek to ten rudy piękny pers, a Fionka to szara kociczka. Maciek jest odważny, kontaktowy a Fionka wylękniona, nieufna. Wychodzi spod szafy tylko w obecności Maćka. Obecność innych kotów ją peszy. Fionka i Maciek muszą zamieszkać w nowym domu, gdzie będą jedynymi kotami i będą mogły na nowo ułożyć swoje życie.

 

Maja

Znalazły dom

Maja... sunia wymarzona dla miłośników jamnisi. Słodko się robi na sercu patrząc na jej uroczo wygięte łapki, bystre oczy, dumnie wypiętą pierś. Charakter jej jest w 100 % jamniczy, wszędzie pierwsza, wszystko ją interesuje, ludzi kocha ponad wszystko. Maja uwielbia jeździć samochodem, spacerować, biegać i spać człowiekowi na kolanach. Jak na razie nie wskakuje do łóżka ale wszystko przed nią...

Suczka ma ok, 2 lat. Przebywa w domu tymczasowym, gdzie zauważono, że nie toleruje kotów.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy