Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Brzechwa

Znalazły dom

Brzechwa trafił do schroniska kilka dni temu. Jest młodym kocurem zupełnie nie akceptującym schroniskowej klatki. Mamy nadzieję, że ktoś szuka swojego pupila. Brzechwa trafił do nas wykastrowany.

Nr karty: 109/2011

 

Gadułek

Znalazły dom

Gadułek to kot gadający. Opowiada dużo i chętnie ocierając się przy tym do ludzkich nóg. Jest niezmiernie przyjaznym kotem.

Gadułek ma ok. 3 lat.

 

Gaga

Znalazły dom

Gaga jest niezwykle dużą kocią panią. Pełna gracji i spokoju. Cierpliwie czeka na nowy dom.

Nr karty 83/2011

 

Egon

Znalazły dom

EGON - smutny, zrezygnowany, sprawia wrażenie zmęczonego życiem. Trafił do nas w kwiecie wieku, zadbany, czyściutki, 5,5 roku temu (31.03.2011) po śmierci swojego właściciela. Dla takich psów schronisko to prawdziwy dramat, zresztą... wystarczy spojrzeć w ich oczy, tam jest wszystko. Obecnie Egon wychodzi z budy tylko do jedzenia lub zawołany przez pracownika/wolontariusza. Podejdzie, wtuli głowę pod ramię, pożali się... Cieszy się z każdego przejawu czułości wobec niego. Wystarczy jednak wyjść z jego boksu, by znów skrył się w budzie i schował przed światem... On żyje tylko dla tych krótkich chwil spędzonych z nami. ALE... Każdy bywalec naszego schroniska musi go kiedyś zobaczyć na spacerze! Ramię w ramię z kumplem z boksu, całą drogę uśmiechnięty, ciekawy natury, ogląda się za opiekunem, na smyczy chodzi idealnie. Spacer z nim to sama przyjemność, jego wola życia dostarcza mnóstwo siły i radości. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami, nigdy nie szuka zwady. Jest grzeczny, cichy, spokojny.
Egon jest w tej chwili jednym z psów, które najpilniej potrzebują domu. Wierzymy, że wreszcie jego smutne oczy zawładną czyimś sercem. Otwórzcie serca na starsze psy, one mają tak mało czasu...

nr karty: 145/2011

 

Feta

Znalazły dom

Feta trafiła do schroniska razem ze swoimi córkami 25.06.2011 roku. Ta rodzina mieszkała na terenie jednej z elbląskich firm, jednak dłużej nie mogła tam zostać i czas wolności dla tych suczek  się skończył...

Feta to dosyć duża, kilkuletnia suczka. W stosunku do nowo poznanych osób jest trochę nieufna. W stosunku do innych psów bywa zadziorna.

nr karty: 319/2011

 

Wessna

Znalazły dom

Piękna Wessna przebywa w schronisku od 28.05.2011. Jest to młoda sunia w typie owczarka niemieckiego. Wessna ma bardzo łagodny charakter, lgnie do ludzi, rozdaje buziaki. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Niestety nie jest jeszcze nauczona chodzenia na smyczy.

nr karty: 278/2011

 

Ramzes

Znalazły dom

Ramzes miał dom i był kochany. Była gromadka dzieci, które on uwielbiał i które go kochały. Jednak los bywa okrutny  i pies trafił do schroniska.

Jest dużym psem, bardzo przypominajacym owczarka niemieckiego i byłby nim gdyby tylko  jego uszy zechciały stanąć.

Ramzes jest pogodnym, młodym psem. Ma ogromne pokłady wierności.

nr. kart.322/11

 

Lucek

Znalazły dom

Lucek to młody piesek trochę przypominający jamnika, łagodny, ugodowy. Całymi dniami siedzi na murku przy kracie i wypatruje swojego człowieka. Jego oczy mówią wszystko !!!

 

     

 

 

Nr. kart.

 

Norka

Znalazły dom
Norka to starsza niezwykle uśmiechnięta suczka. Doskonale chodzi na smyczy, idealnie leży na kanapie i pięknie komponuję się z kocykiem - tylko w schronisku tego wszystkiego nie ma - czeka...
 

Wiki

Znalazły dom

Wiki była topiona.  Ktoś to zobaczył i Wiki żyje.  Sunia jest urocza, wesoła, ciągle by rozrabiała.  Trudno uwierzyć, że ktoś chciał pozbawić życia tego  ślicznego szczeniaka.

Będzie psem średniej wielkości.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy