Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Aisza

Znalazły dom

Aisza trafił do schroniska w wigilię. Błąkał się po Elblągu. Od tego dnia nikt go nie szukał, nikomu nie brakowało przyjaciela. Szuka nowego domu. Odpowiedzialnego, znającego potrzeby rasy husky. Na spacerach nie ciągnie. W domu próbuje być przewodnikiem. Potrzebny doświadczony właściciel. Przed adopcją będzie wykastrowany.

Więcej zdjęć

 

Mała Ela gotowa do adopcji

Znalazły dom

 

Mała Elunia trafiła do naszego schroniska pod koniec grudnia. Była strasznie wychudzona i wycieńczona. Dzięki ludziom wielkiego serca, dzięki ich darowiznom mogliśmy walczyć o jej życie. Kroplówki, leki, specjalistyczna karma i udało się! Elunia nabiera ciała, jest wesoła, cieszy się wreszcie życiem. Sunia jest przesłodka. Razem z nami pracuje każdego dnia w biurze. Pomaga jak umie najlepiej :)

 

Szukamy dla niej pilnie dobrego domu, takiego, który nigdy jej nie zawiedzie.

Kontakt w sprawie adopcji: 603 300 631

 

Dwie porzucone dziewczynki

Znalazły dom

Porzucone jak niepotrzebne śmieci... Dwie przerażone, zmarznięte kuleczki znalazła pod swoimi drzwiami mieszkanka Elbląga. Przyjechała z nimi do schroniska, bo sama ma kilka kotów. Serce jednak jej nie pozwoliło zostawić maluchów w klatce i zabrała je do domu. Są u niej tymczasowo i szukają domu. Domu u zdecydowanie odpowiedzialniejszych i mądrzejszych ludzi niż te bestie, które potrafiły tak okrutnie postąpić z takimi cudami...

  

 


 Obie suczki znalazły nowe domy.

 

Myszka

Znalazły dom

Myszka trafiła do schroniska 12.01.2011 roku. Jest totalnie przerażona zaistniałą sytuacją. Zadbana, maleńka nie rozumie dlaczego ją zostawiono samą.

Ma około roku, zatem większa nie urośnie. Okruszek taki - czeka na swojego Pana, niech ją odnajdzie!


 


Myszka wróciła do właścicieli.
 

Rysia

Znalazły dom

Rysia..... młoda, bystra kotka o miękkiej, puszystej sierści. Kontaktowa, przymilna, dosyć drobnej budowy.

Nr 01/2011

Więcej zdjęć

 

Dyndylinka

Znalazły dom
Dyndylinka to dorosła kotka o pięknym kolorowym futerku. Łagodna, spragniona kontaktu z człowiekiem. Trafiła do nas z dzwoneczkiem na obroży, więc była zapewne kotem domowym. 
 

Kropek

Znalazły dom

Kropek to kot zjawiskowej urody. Na czarnej lśniącej sierści, odznacza się biały krawat i skarpetki. Charakter Kropka jest również godny polecenia. Kot jest zrównoważony, dostojny, uwielbia kontakt z człowiekiem, którego dobrze zna. W stosunku do obcych jest jednak nieśmiały. Kropek jest dorosłym kotem, który z pewnością marzy o swoim własnym domu.

nr karty: 316/2010

 

Sabinka

Znalazły dom

Sabinka... młoda, śliczna koteczka, która szuka kontaktu z człowiekiem, aby się do niego łasić, mruczeć i wyginąć grzbiet. Schronisko to nie jest miejsce dla żadnego kota. Koty w zamknięciu są bardzo nieszczęśliwe.

Nr 285/2010

Więcej zdjęć

 

Magia

Znalazły dom

 

 

Magia to młoda, silna sunia, która ze względu na spore wymiary mogłaby mieszkać w boksie. Magia jest psem pojętnym, słucha co się do niej mówi. Nie wchodzi w konflikty z innym psami, ładnie chodzi na smyczy . Taki pies to skarb!

 

Binga

Znalazły dom

Binga przebywa w schronisku od 14.11.2010. Jest niedużą i drobna suczką, która ma około 3 lat.

Binga nie pozwala obojętnie przejść obok siebie, wyciąga łapki, prosi o zainteresowanie. Ta sunia będzie przyjacielem na dobre i na złe.

nr karty: 515/2010

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy