Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Bryza

Znalazły dom
Bryza.... jamnikowata, młodziutka sunia o mądrych, wiernych oczach.                                                                                 "Podłość ludzka nie zna granic ", bo jak nazwać fakt, że się wyrzuca bezbronnego szczeniaka, tak jak wyrzuca się z domu śmieci.  Bryza trafiła do nas wystraszona do granic możliwości. Już nam zaufała, ale ona nie może spędzać dzieciństwa w schroniskowym boksie!
 

Słoneczko

Znalazły dom
Słoneczko to zjawiskowa młoda sunia, niczym z pałacu królowej śniegu. Na jej białej głowie oznacza się tylko brązowy nos. Natura  była dla niej bardzo łaskawa, los mniej. Sunia ma spojrzenie labradora, jej charakter też wskazuje na cechy tej rasy, jest zapewne mieszanką tej rasy. Słoneczko jest młodą sunią, spokojną, ułożoną, kto zechce aby rozjaśniła mu dom?
 

Bunia

Znalazły dom

Bunia, maleńka sunia, najmniejsza w schronisku. Iskierka o maleńkim ale jak wielkim serduszku. Bunieczka nie chce być w zamknięciu, płacze, gryzie kraty. Podbiła nasze serca, mieszka w biurze, nosimy ją na rękach, bo się tego domaga. Takie małe stworzonko, potrzebuje domu, ludzkiej opieki.

Kto zaopiekuje się Bunią?

 

Delma

Znalazły dom

 

Delma... sunia, podrostek, która trafiła do schroniska nie dawno. Jest zadbana, zdrowa, spokojna. Zastanawiamy się  dlaczego nikt jej nie szuka?

Będzie średnim lub dużym psem. Jest bardzo ładna.

 

Amadeusz

Znalazły dom
Amadeusz..... wielkie, cudowne, psie dziecko, które trafiło do schroniska razem ze swoja matką. Znamy ich losy i wiemy, że schronisko jest dla nich wybawieniem. Amadeusz jest w tym wieku, w którym  kształtuje się jego charakter, nawyki, dlatego poszukiwany jest, na wagę złota, dobry dom dla niego.  Wyrośnie na dużego, psa w typie owczarka.
 

Knurek

Znalazły dom

Knurek przebywa w schronisku już od 15.09.2009. Trudno scharakteryzować tego psa, ponieważ niczym specjalnym nie wyróżnia się z pośród innych towarzyszy niedoli. Jest młodym, bardzo mądrym, spokojnym psem, który cierpliwie czeka na poprawę swojego losu. Nie rzuca się do krat, gdy ktoś przychodzi, nie łapie za ręce, aby go zauważono. On tylko stoi z boku i patrzy tak wymownie... Tego wzroku nie da się szybko zapomnieć.

nr karty: 520/09

  

 

Marian

Znalazły dom

Marian, Maniuś, Marianek... ten kot ma wiele imion, tak jak ma wiele zalet. Duży, dostojny, myślący, lubiany przez wszystkich wolontariuszy i pracowników. Naszym marzeniem jest aby Marian święta spędzał w nowym domu.

 

 

 

Rik

Znalazły dom

Rik... młody, wesoły, który tęskno patrzy w kierunku ludzi. Przed Rikiem jeszcze całe życie, oby nie spędził go w schronisku.  Rik czeka na sterylizację.

 

Greg

Znalazły dom
Grek to młody kocurek, który spędza smutny żywot w schroniskowej kociarni. Grek łasi się do człowieka, domaga głaskania, mruczy i wygina grzbiet, aby tylko ktoś go wypatrzył i zabrał ze sobą.
 

Gremlin

Znalazły dom

Gremlin ... kot niczym z bajki o czarownicy. Do schroniska trafił w połowie października 2010. Cudowne, czarne zwierzę o zielonych bystrych oczach. Nadzwyczaj spokojny, uwielbia błogi sen i nic  mu w tym nie przeszkodzi. Gremlin ma ok. 3 lat, jest wykastrowany. 

nr karty:269/2010

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy