Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Śnieżna Kruszynka

Znalazły dom

Malutka koteczka cudownej urody, delikatna jak płatek śniegu, istna piękność.

Została znaleziona w bardzo złym stanie. Osłabiona, pogryziona przez psy. W domu tymczasowym odzyskała siły, rany prawie się zagoiły. Obecnie w schronisku czeka na nowy dom.
 

Mona

Znalazły dom

Mona trafiła do schroniska jako szczeniak w marcu 2011 roku. Wystraszona, płacząca, wtulała się w nas. Nie chciała zostać  w boksie, płakała, gdy zostawała sama.

Teraz Mona jest już dorosłym psem i  nadal jest w schronisku. Czas działa na jej niekorzyść, bo wraz z jego upływem przestała  być słodkim szczeniaczkiem. Wyrosła na niedużą i drobną suczkę. Zmądrzała, wydoroślała, ale tak samo tęskni za domem. Skacze na ogrodzenie z nadzieją, że uda się jej uwolnić i popędzić za człowiekiem bez którego nie może żyć.

Kilka metrów boksu to cały jej świat.

nr karty: 127/2011

 

Musli

Znalazły dom

 Musli to nieduży, uroczy piesek, młody i kontaktowy. W schronisku jest od niedawna, dlatego jest  zagubiony i jeszcze nieufny. 

Musli bardzo chce aby ktoś go pokochał, nieśmiało podchodzi do kraty, wypatruje człowieka dla którego będzie jego kochanym pieskiem .

 

Leser

Znalazły dom

Tego psa do schroniska przyprowadził pijany właściciel, odgrażając się, że musimy go przyjąć do inaczej go zabije.

Przyjęliśmy, dla dobra psa.

Leser jest fajnym, ufnym psem, który w życiu miał ogromnego pecha, trafił na nieodpowiedniego człowieka.

 

Bokserka Sara

Znalazły dom

Sara miała dom i wiodła spokojne życie u boku swojej pani, jednak los okazał się okrutny i sunia trafiła do schroniska. Sara ma 7 lat, jest bardzo łagodna i dobrze ułożona. Sunia jest bardzo delikatna i ciężko jej się przyzwyczaić do schroniskowego życia, przeżywa bardzo  rozstanie ze swoją panią.

 

Jamnicza rodzinka.

Znalazły dom

Pieski trafiły do schroniska w wyniku interwencji. Były trzymane w bardzo złych warunkach. Nie wychodziły na dwór, znały tylko swojego opiekuna. Rodziły się tam i umierały. Schronisko jest dla nich wybawieniem.  Tu poznały słońce,  zapach świeżego powierza, odgłosy dnia i nocy. Zaczynają się  cieszyć  na widok człowieka, uczą się życia na nowo.

Mamy pod opieką suczkę i jej potomstwo, które ma ok. 5 m-cy. 

 

Rana

Znalazły dom

Rana to sunia ok. 1.5 roczna , średniej wielkości.  Nie wszystkie psy mają w oczach to coś co ma Rana...wielkie oddanie, bezgraniczną miłość, wierność do ostatniego tchnienia.

Rana to sunia myśląca, rozważna, kontaktowa,  tylko nadal bezdomna.

 

Jaśmin

Znalazły dom

Jaśmin... młody pies w typie owczarka niemieckiego. Wesoły, bardzo przyjazny,  bezproblemowy.

Jaśmin w schronisku jest od kilku dni, do tej pory nikt go nie szukał. Pies może mieszkać w domu, ale dobrze czuje się również w budzie. Jest ładnym, zdrowym psem, tryskającym energią.

 

Jutrzenka

Znalazły dom

Jutrzenka to nieduża sunia oddana do schroniska  07.02.2011 bo....niszczy. Czy tak jest ? - tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że sunia ma cudowne anielskie oczy, przepojone miłością, nieszczęśliwe i zrezygnowane. Tych oczu nie da się zapomnieć !

Jutrzenka jest najbardziej zrezygnowanym psem w schronisku. Jak jej pomóc mając pod opieką 300 innych psów ?

nr karty:51/2011

 

Labi

Znalazły dom

Labi... dzieciakowata niedorajda, cudowny przytulak, błąkający się po terenie jednostki wojskowej. Nie daje sobie rady w boksie, stoi z tyłu, schodzi innym psom z drogi, nie potrafi walczyć o swoją pozycję w stadzie.

Psom o takim uległym charakterze w schronisku jest ciężko. 

Labi musi szybko znaleźć nowy dom.                                   

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy