Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Tolek

Znalazły dom

Tolek to piesek średniej wielkości, lekko wystraszony i zagubiony w realiach schroniska. Cichutko czeka na swoją kolejkę po nowy dom. Nie skacze do kraty, nie domaga pieszczot, wie, że i tak jego koledzy są silniejsi.

Tolek jest w schronisku już od 16.01.2010. Jest pieskiem sięgającym do kolan. Nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów.

nr karty: 25/2010

 

Salomea

Znalazły dom

Salomea... sunia w średnim wieku, nie konfliktowa, łagodna, która bardzo chce być blisko człowieka. Uwielbia spacerki, głaskanie, czesanie, taki pies w domu to sama przyjemność.

Salomea jest małą sunią.

 

nr.kart.657/2009

 

Dolar i Duk

Znalazły dom

Dolar i Duk... zadbane, duże psy, które razem zostały odłowione przez nas jako psy błąkające się.

Psy są młode, łagodne, wierzymy, że ktoś je u nas odnajdzie.

 

Szczenięta

Znalazły dom

Wiosna to pora, w której schroniska pękają od psich smutków. Porzuconych psich dzieci, które przyszły na śwat z winy człowieka, który nic więcej dla nich nie zrobił, pozwolił aby się urodzły i wyrzucił. Nasze szczenięta to nie yoreczki, modne i drogie, ale kochane. Nasze dzieciaki to cudowne iskierki, które nie mogą żyć bez człowieka. Najcudowniejsze na świecie kundelki.

Jan Brzechwa

"Psie smutki"

Na brzegu błękitnej rzeczki 
Mieszkają małe smuteczki.
Ten pierwszy jest z tego powodu,
Że nie można wchodzić do ogrodu,
Drugi - że woda nie chce być sucha,
Trzeci - że mucha wleciała do ucha,
A jeszcze, że kot musi drapać,
Że kura nie daje się złapać,
Że nie można gryzć w nogę sąsiada
I że z nieba kiełbasa nie spada,
A ostatni smuteczek jest o to,
Że człowiek jedzie, a piesek musi biec piechotą.
Lecz wystarczy pieskowi dać mleczko
I już nie ma smuteczków nad rzeczką.

 

jamnicza mama

Znalazły dom

Sunia, ta była by jamniczką, gdyby jej cudowne uszka chciały leżeć a nie uroczo sterczeć do góry. Reszta jest typowo jamnicza. Tą cudowną kruszynkę i jej dzieci ktoś porzucił więc trafiły do nas. Szczenięta jako, że młodsze  znalazły nowe domy a jamnisia pozostała. Zrobiła się smutna, dużo śpi, widać, że cierpi.

 

 

Suczka jest nauczona czystości, wychowana w domu, taki pies to skarb !

 

 

Oktawia

Znalazły dom

Oktawia czeka na nowy dom już 3-ci rok. Jest to długo jak na psa, który kocha kontakt z człowiekiem, spacery i zabawy. Jednak nic nie zachwiało jej psychiki, jest łagodna, ułożona, mądra. 

Oktawia to dorosła suka. Jest średniej wielkości.

nr karty: 578/2009

 

 

Alma

Znalazły dom

 

Kto szuka wiernego przyjaciela niech zaadoptuje naszą Almę. Sukę młodą, myślącą, która nie może pogodzić się z pobytem w schronisku. Jest u nas od 2009 roku, dla psa jest to kawał życia. Alma na początku jest lekko nieufna, ale gdy się jej okaże serce będzie wierna do ostatniego swego tchnienia.

 

nr. kart. 254/2009

 

Diana

Znalazły dom

 

Diana to spokojna sunia średniej wielkości. Cichutko dzieli boks ze swoimi koleżankami. Tęsknym wzrokiem co dnia wypatruje swojego człowieka. Jak długo jeszcze będzie czekać na swój dom?

 

Killer

Znalazły dom

Killer... pies, który jest długo w schronisku. W swoich przodkach musiał mieć sznaucera średniego, ponieważ odziedziczył po nim wielkość, maść i szorstkie kudełki. Pies jest fajny, kontaktowy i tak długo czeka na swoją szansę!

nr. kart 36/2009

 

Łańcuszek

Znalazły dom

Łańcuszek...młody, ładny pies, który nie pozwala obok siebie przejść obojętnie. Cieszy się, skacze,  prosi o chwilę uwagi. Takie psy są bardzo nieszczęśliwe gdy mają ograniczony ruch i kontakt z człowiekiem.

nr. kart.402/2010

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy