Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Stefanek

Znalazły dom
Stefanek inaczej Tulinek. 2- miesięczny szczeniaczek o niewinnych jak aniołek oczkach.  Uwielbia się tulić  do człowieka a na jego kolanach zasypia i jest wtedy najszczęśliwszym szczeniaczkiem na ziemi.  Było by cudownie gdyby ten słodki piesek nadchodzące święta spędził w swoim domu a nie w schronisku. Schronisko to smutne miejsce, pełne nie chcianych psich sierot !
 

Warta

Znalazły dom

 Warta..... sunia , której zrobienie zdjęcia było nie lada wyczynem. Zwinna, niczym struś pędziwiatr biegała  po boksie, w międzyczasie wskakując nam na plecy w celu liźnięcia nas po głowach. Warta to pies idealny dla kogoś kto lubi żyć intensywnie z psem u boku.    Sunia jest młoda, łagodna i  ciągle bez domu .

nr karty: 481/2011

 

Sezam

Znalazły dom

Sezam przebywa w schronisku od 17.05.2010.

Sezam ma obecnie (maj 2016) około 5-8 lat. Jest spokojnym i grzecznym psem. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami. Jest bardzo przyjazny w stosunku do ludzi. Na spacerach lubi bawić się z innymi psami, na komendę siada i daje łapę.

Od tak dawna czeka już na nowy dom...

nr karty: 215/2010

 

Viper

Znalazły dom
Viper, fajny młody pies, spragniony kontaktu z człowiekiem. Jest zwykłym kundelkiem, ale ma w sobie wiele uroku. Schronisko go tylko przytłacza, a w jego oczach widzimy smutek. Jest średniej wielkości, pięknie chodzi na smyczy, łagodny, spokojny. Pies dla każdego.
 

Ovulia

Znalazły dom
Ciężko tę sunię scharakteryzować,  bo niczym szczególnym się nie wyróżnia. Młoda, spokojna, dogaduje się z innym psami, lubi spacerki, głaskanie. Pies bezproblemowy. Ovulia jest szczupłą sunią, średniej wielkości.
 

Alex

Znalazły dom

Alex przebywa w schronisku od 10.03.2010.

Jest to kilkuletni pies średniej wielkości. Początkowo Alex był trochę nieufny - zanim zdecydował się podejść do człowieka, przyglądał się mu, jakby próbował nabrać pewności, że nic mu nie grozi. Być może człowiek go krzywdził, stąd ta doza niepewności. Z czasem jednak Alex zmienił się w ufnego i przyjaznego psa.

nr karty: 101/2010

 

 

Szaman

Znalazły dom

Szaman przebywa w schronisku od 04.05.2010. Trafił tutaj jako kilkumiesięczny szczeniak, teraz ma już około 1,5 roku. Jest to duży, silny pies. Może budzić respekt swoją posturą, ale w tym psie jest tyle miłości do człowieka, że niebezpieczne mogą być tylko rozdawane przez niego całusy. Schronisko nigdy nie zapewni psu tego, co własny dom. Szkoda go!

nr karty: 182/2010

 

 

Cecylka

Znalazły dom
Cecylka miała być utopiona w rzece, ale jej anioł stróż nie próżnował tego dnia i została uratowana przez ludzi wrażliwych na krzywdę. Cecylka jest chora, dużo pije i ma wzdęty brzuszek. Ma robione badania i będzie leczona.. Ta maleńka, filigranowa psinka jest bardzo przerażona, w schronisku jest od wczoraj. Jest bardzo ładna, ale strasznie zaniedbana. Kto pokocha naszą Cecylkę ?
 

Kubuś

Znalazły dom

Kubuś to starszy pan, ale w dobrej formie. Trafił do nas bardzo zaniedbany z ogromną masą kołtunów. Po ostrzyżeniu, ujrzeliśmy delikatnego, uroczego pieska. Kubuś jest łagodny, bezkonfliktowy, niewymagający. Miał ciężki żywot, poszukujemy człowieka, który da mu opiekę i serce.

 

Pusia

Znalazły dom

 

 

Maleńka sunia w średnim wieku, która ciągle nie rozumie dlaczego znalazła się w schronisku. Pusia nie wie, że jej pan umarł i nie rozumie dlaczego jej dotychczasowe mieszkanie jest przed nią zamknięte. Suczka trafiła do nas bardzo wylękniona, ale już nabiera do nas zaufania. Pusia jest malutka i okrąglutka.  Powinna siedzieć na kolanach ukochanej pani, a nie w schroniskowej izolatce.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy