Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Aramis

Znalazły dom

Aramis mieszka w schronisku od 18.07.2011.

Jest to duży, kilkuletni pies. Aramis jest spokojnym, łagodnym w stosunku do ludzi zwierzęciem. W stosunku do innych psów bywa dominujący, ale z sukami żyje w zgodzie.

nr karty: 358/2011

 

Kantor

Znalazły dom

Kantor trafił do schroniska 06.08.2011. 

Jest to młody pies (około 3-5 lat) przypominający amstafa. Kantor ładnie chodzi na smyczy i jest przyjazny w stosunku do ludzi. Nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów.

nr karty: 394/2011

 

Rosa

Znalazły dom

Rosa to śliczny, zadbany szczeniak, którego ktoś przywiązał na smyczy do przystanku autobusowego. Jest w schronisku od kilku dni, jednak nikt jej nie szuka.

Rosa to wesoła rozrabiaka, lubi być w centrum uwagi. Będzie średniej wielkości.

Nr. kart 402/211 

 

 

 

Nutka

Znalazły dom

Nutka... maleńka suczka z nieszczęśliwym serduszkiem.

Nutka raz adoptowana, znowu została oddana do schroniska. Jest kochana, grzeczna a jednak nie uchroniło jej to przed ponowną bezdomnością. 

W schronisku słyszymy jej lament, płacze, nie chce tu być. 

Kto ją pokocha? Nutka gdy urośnie będzie filigranową suczką.

Nr. kart 367/2011

 

Zona/Misia

Znalazły dom

Zona, starsza suczka, której wzrok kruszy w sercu lód.

Los dla Zony był okrutny. Całe życie stała razem z innym psem na ogródku działkowym. W stęchłej budzie, w stercie odchodów, w głodzie i chłodzie, karmiona co kilka dni żyła cichutko, anonimowo.  Dla niej i jej towarzysza niedoli schronisko było wybawieniem. Zona ma opiekę, pełną miskę, powinna być szczeliwa... ale czy w jej oczach widać szczęście?

nr karty:140/2011

 

Lisica

Znalazły dom

Jeżeli ktoś lubi psy o puszystej, posrebrzanej szacie to na pewno zakocha się w naszej pięknej Lisicy. Sunia jest młoda, ułożona i pełna zalet.

Z takim psem iść na spacer to sama przyjemność!

 

 

Kluska

Znalazły dom

Kluska po roku wróciła do schroniska. Kochana sunia w średnim wieku, w typie przerośniętego jamnika. Rozdaje uśmiechy i całusy. Zgadza się i innymi psami, przepada za ludźmi. Znowu czeka na swoją kolejkę do nowego domu.

Czy Kluska wreszcie podbije czyjeś serce ?

 

 

 

 

 

Michał

Znalazły dom

Michał to owczarek kaukaski, który jest w schronisku od 2 lat. W boksie szczeka, szczerzy zęby ale po opuszczeniu go przemienia się w słodziaka, domaga  pieszczot, przewraca na grzbiet... słodki miś.

Michał jest wspaniałym stróżem, ale musi mieć boks z którego nie wyskoczy, ponieważ wrócił z adopcji z powodu wychodzenia z boksu.

 

.

 

 

 

 

 


 

 

Czupurek

Znalazły dom

Czupurek to uroczy, nieduży psiak, który po raz pierwszy trafił do schroniska w lutym 2011 jako mały szczeniak. Po miesiącu udało mu się opuścic schronisko, ale pies cieszył się nowym domem zaledwie 4 miesiące. Znowu oddano go tutaj.

W tej chwili Czupurek ma około 1,5 roku. Jest to nieduży, drobny psiak, który jest posłuszny i szybko się uczy. Pomimo wielu miesięcy spędzonych w schonisku, Czupurek nadal czuje się tutaj obco - w boksie, który dzieli z innymi towarzyszami niedoli wygląda na zagubionego i wystraszonego.

nr karty: 342/2011

 

Rudyś

Znalazły dom

Rudyś czeka na nowy dom od marca 2011 roku. Cały czas ma problemy z oczkami, już sami nie wiemy dlaczego nic nie pomaga...

Szukamy dla niego pilnie domu, będzie łatwiej wyleczyć jego oczka!

nr karty: 17/2011

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy