Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Niuśka

Znalazły dom

Niuśka to nieduża , nie sięgająca kolan, suczka. Ma około 2 i pół roku. Większość swojego życia spędziła w domu, na ciepłej kanapie. Nagle wszystko się skończyło i biedna Niusia wtula się w kąty budy. Suczka pięknie chodzi na smyczy i zgadza się z psami i sukami. Najchętniej bawiłaby się z każdym.

 

Piękny pies - Kolia

Znalazły dom

Kolia przebywa w schronisku od 07.12.2009 roku. Jest to piękny, kilkuletni pies średniej wielkości. Jest wesoły i chętny do zabawy. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Na początku bywa trochę nieśmiały, jednak bardzo szybko przekonuję się do człowieka. Kolia czeka na rodzinę, która podaruje mu ciepły kąt i odrobinę miłości.

nr karty: 676/09

 

 

Kopia

Znalazły dom

Kopia trafiła do schroniska 11.09.2009. Miała wtedy około 8 tygodni i była ślicznym, kudłatym szczeniakiem. Teraz Kopia ma prawie 5,5 roku i jest piękną, średniej wielkości suczką o długiej sierści. Jest pełna energii i wigoru, ale na smyczy zachowuje się wzorowo - nie ciągnie i nie szaleje, a spuszczona z niej wraca na zawołanie. Kopia nie zna innego życia niż to w schronisku, więc potrzebuje cierpliwego opiekuna, który powoli nauczy ją, czym jest świat bez krat.

nr karty: 509/2009

 

 


 

 

Imponujący Reks

Znalazły dom

Reks, to piękny kilku letni pies. Jest piękny i całkowicie oddany człowiekowi. Reks jest dużym i silnym psem. Nie jest agresywnym psem. Jednak jego wygląd i wielkość skutecznie może odstraszyć intruzów. Reks jednak nie powinien mieszkać sam na podwórku. Przeskakuje każdy płot.  Reks nadaje się na psa domowego. Wystarczą mu spacery z panem i jego ciepły kącik.

Kto przytuli do serca wielkiego "pluszaka"? 

 

Soraya

Znalazły dom

Soraya trafiła do schroniska jako 8-tygodniowy, słodki i malutki szczeniak w sierpniu 2009 roku.

Teraz ma prawie 6 lat i jest spokojną, lgnącą do ludzi suczką. Soraya jest przyjacielska w stosunku do ludzi i innych zwierząt. Bardzo cieszy się z każdej chwili, którą poświęci jej człowiek.

Czy znajdzie się wreszcie ktoś, kto zechce zaopiekować się Sorayą? 

nr karty: 426/09

 

 

 

 

 

 

Królowa Sara

Znalazły dom

Sara to piękna suczka, która trafiła do nas z wielką gromadką dzieci. Sara jednak zawsze wsystraszona i wylękniona, mieszkała bardzo długo w biurze. Zawsze wita wszystkich radośnie i wesoło. Sara jednak nie umie chodzić na smyczy. Nadaje się jedynie do domu, w którym może wyjść do zabezpieczonego ogrodu. Sara jest kochanym i oddanym człowiekowi zwierzakiem. Zawsze chodzi za pracownikami i dogląda porządku w schronisku. Jednak, ciągle czeka. Widzi inne psy wychodzące do nowych domów i marzy, żeby i ją ktoś ze sobą zabrał.

Sara jest dominującą sunią, więc powinna być jedynym psem. Wiemy też, że gania koty. Ma około 2 lat.

 

Kudłaty Sax

Znalazły dom

Sax przebywa w schronisku od 07.01.2010. Jest to duży, około 8 letni pies. Jego olbrzymie sterczące uszy to znak rozpoznawczy. Sax jest bardzo silnym i pewnym siebie psem. Mieszka w boksie z suczkami, które dominuje. Nie dogaduje się z psami. W stosunku do człowieka Sax nie jest bardzo wylewny. To pies, który potrzebuje pewnego siebie i zdecydowanego właściciela, który mądrze nim pokieruje. Sax na pewno sprawdziłby się jako stróż. Nie powinien jednak mieszkać w domu, w którym są małe dzieci, ponieważ jest mało delikatny.

Sax jest wykastrowany i czeka na swojego człowieka.

nr karty: 07/201

 

Sznaucer olbrzymi Ramzes

Znalazły dom

Ramzes to piękny potężny psem w typie sznaucera olbrzymiego. Jest pięknym przedstawicielem rasy. Stateczny, dostojny i poważny. Na spacerach opanowany i grzeczny. Wyglądem wzbudza respekt. Ramzes dobrze reaguje na suczki, jednak przy psach bywa czasem dominujący. Ramzesowi potrzebny jest opiekun, który zna potrzeby tej rasy, jest doświadczonym człowiekiem w pracy z dużymi rasami psów. Ramzes bardzo lubi ludzi. Chętnie łasi się do wolontariuszy i pracowników.

Czy jesteś osobą, którą Ramzes pokocha całym kudłatym sercem?

 


Ramzes mieszka już w nowym kochającym domu :) !

 

 

Piękna Misza

Znalazły dom
Misza to piękna i smukła dama. Ślicznie zachowuje się na smyczy, dobrze znosi jazdę samochodem, w tłumie ludzi pilnuje się przewodnika. Na początku Miszka jest troszkę zdystansowana, jednak po chwili się oswaja i czuje jak ryba w wodzie. Misza jest smukła, dość wysoka (sięga nad kolano). Każdego dnia próbuje wyjść z boksu najmniejszą szparą. Szuka kontaktu z człowiekiem, z psami w boksie dogaduje się świetnie. Czeka na swojego człowieka, który ja pokocha.
 

Lisek szuka domu.

Znalazły dom

Lisek przebywa w schronisku od 29.09.2008. Jest to średniej wielkości pies urodzony w lutym 2008 roku.

Lisek jest energiczny i wesoły. Uwielbia zabawę, a ludzi, których zna wręcz do niej zachęca. Rezolutny kompan długich spacerów. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Przed nim jeszcze wiele lat życia, czeka tylko na swojego człowieka, z którym mógłby je spędzić.

nr karty: 46/08


 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy