Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Ranny jamnik Pago

Znalazły dom

Pago trafił do schroniska pod koniec września 2011. Został potrącony przez samochód. Natychmiast trafił na stół operacyjny, miał zmiażdżony kawałek szczęki, który musiał być amputowany. Początkowo Pago siedział cichutko w kąciku izolatki, trząsł się ze strachu, był w depresji. Baliśmy się o jego życie. Ale w końcu udało się - Pago odzyskał siły i wigor. Ubytek w szczęce nie przeszkadza mu ani w jedzeniu ani nawet w szczekaniu.

Pago jest energicznym i wesołym psiakiem, który nie sprawia żadnych problemów. Żyje w zgodzie z innymi psami. Na spacerze uwielbia biegać, ale pilnuje się opiekuna. 

Niestety ciągle jeszcze nie udało się mu się zaskarbić niczyjego serca, ciągle nie ma swojego człowieka. Czy ktoś go wreszcie pokocha i zaakceptuje mimo braków w urodzie?

 nr karty: 488/2011

 

 

 


 

 

 

Gordon

Znalazły dom

Gordon to szczeniakowaty podrostek w typie huski. Całymi dniami wisi na kracie i chce się wydostać i lecieć przed siebie.

Nie wiemy gdzie chce gnać, ale jedno jest pewne,  nie chce spędzić życia w schronisku.

kart.498/2011

 

 

 

Fanta

Znalazły dom

Fanta to młoda suczka w typie husky. W schronisku jest od niedawna i trudno określić jej charakter.

Na dzień dzisiejszy wiemy,że jest łagodna dla ludzi i spokojna.                  

 

 

 

 

nr. kart.500/2011

 

 

Turysta

Znalazły dom

Turysta to młody (około 3-letni) pies, który przechodził z rąk do rąk. Wędrował od byłego właściciela do nowego właściciela, ale nikt go nie chciał, nikt nie szukał. Gdy trafił do nas, płakał  głośno, użalał się nad swym losem. Teraz już nie płacze, teraz tylko CZEKA! Turysta jest małym psem- 37 cm wzrostu, 10 kg wagi. Jest wesoły, pełen energii, zgadza się z innymi psami, jest przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 395/2011  

 

 

Cola

Znalazły dom

Cola przebywa w schronisku od 19.08.2011.

Jest to około 3-letnia suczka. Trudno jej zaakceptować schroniskowe życie, ponieważ boi się innych psów.  Nie jest tu szczęśliwa i ciągle wypatruje kogoś, kto ją zabierze do swojego domu.

Cola jest średniej wielkości, ma coś ze sznaucera. W stosunku do ludzi jest łagodna i przyjazna.

nr karty: 415/2011

 

Benek

Znalazły dom

Benek..... kilkuletni pies niedużych rozmiarów. Ładnie chodzi na smyczy, posłuszny, przyjazny do ludzi. Takiego pieska nie trzeba wychowywać, wystarczy go tylko pokochać.

nr karty:17/2010

 

 

Ajka

Znalazły dom

Ajka, cudowna maleńka suczka przywieziona do schroniska przez Straż Miejską.

Sunia jest wystraszona, przeraża ją szczekanie innych psów, chce uciec z tąd jak najdalej. Będzie pieskiem średniej wielkości. Ajka ma cudowne sterczące uszka.

 

Lui

Znalazły dom

Lui to maleńki piesek, który biegał po ulicach miasta. Być może się zgubił lub znudził.

Lui jest spokojny, młody, nauczony czystości i czeka na dzień w którym opuści schronisko.

nr kart. 479/2011

 

Kondziu

Znalazły dom

Kondziu... smutny pies. Kondziu jest szczeniakiem porzuconym niekochanym, niepotrzebnym nikomu. Kondziu nie chce takiego życia, chce być kochany, chce mieć dom, chce być potrzebny. Kto odmieni jego los ?

nr kart.267/2011

 

Huski

Znalazły dom

Huski to piękny pies w typie rasy, którego inspektorzy d/s ochrony zwierząt zabrali z bardzo złych warunków bytowych. W schronisku pies ma to czego mu potrzeba do życia. Ale czy to mu wystarcza?

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy