Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Karolek

Znalazły dom

Karolek to młodziutki kociak porzucony wraz z rodzeństwem w kartonie na przystanku autobusowym podczas ulewnego deszczu. Wesoły, ciekawy świata, uwielbia drapanie za uszkiem i zabawy z innymi towarzyszami schroniskowej niedoli.

 nr 199/2011

 

 

 

Pinka

Znalazły dom

Pinka to młoda kotka, którą najprawdopodobniej ktoś wyrzucił z domu. Jest przyjazna w stosunku do ludzi, nie boi się psów.

nr karty:244/2011

 

 

 

 

 

 

 

Kamis

Znalazły dom

Kamis to młody, energiczny pies, który w schronisku przebywa od końca września 2011. Trafił tutaj wychudzony i zaniedbany, zapewne nie miał łatwego życia. Dzieląc boks z innymi psami pozwala się dominować.

Kamis jest dosyć dużym psem o szczupłej sylwetce.

nr karty: 504/2011

 

 

 

Dudek

Znalazły dom

Dudek to szczeniaczek trochę przypominający jamnika. Przekochany, cudowny, wpycha nos między kraty, pewnie węszy nowego pana. 

nr kart.507/2011
 

 

Albert

Znalazły dom

Albert to pies dużych rozmiarów, który trafił do schroniska 03.09.2011. Ma w sobie " psią mądrość ", wpatrzony jest w człowieka, chce mu służyć i go bronić. Mieszka w boksie z innymi psami, nie sprawia problemów.  

Alberta nie trzeba zachwalać, wystarczy na niego spojrzeć.

nr karty: 450/2011

 

Wigor

Znalazły dom

Wigor przebywa w schronisku od 08.09.2011. Jest to młody, piękny pies, dosyć dużych rozmiarów. Wigor nie wykazuje agresji ani w stosunku do innych psów ani w stosunku do ludzi. Niestety cierpi na lęk separacyjny - pozostawiony sam w domu niszczy. Nie mniej z taką wadą cierpliwy opiekun mógłby walczyć.

nr karty: 583/2011

 

Wir

Znalazły dom

Wir.... szczeniak porzucony na ulicy. Jest zaszczepiony, zaczipowany i.....bezdomny.

nr kart.484/2011

 

Kolorka

Znalazły dom

Kolorka mieszka w schronisku od sierpnia 2011. Jest to młoda, przeurocza kotka, która lgnie do człowieka, mruczy i wygina grzbiet do głaskania.

Kolorka jest po sterylizacji.

nr karty: 172/2011

 

 

 

Natka

Znalazły dom

Natka mieszka w schronisku od 03.09.2011. Trafiła tutaj jako kilkumiesięczny szczeniak i w schroniskowym boksie przyszło jej spędzić całe dzieciństwo. Ale nadal podbiega do kraty, gdy tylko ktoś się zbliża i nadal odchodzi smutna, gdy widzi, że to nie po nią...

Natka wyrosła na suczkę średniej wielkości - ok. 45 cm wzrostu, ok 15 kg wagi. Jak większość psów, które przebywają w schronisku od szczeniaka, nie jest jeszcze nauczona chodzenia na smyczy.

zdjęcie Natki z października 2011: 

 

 

 

 

 

 

 

Migotka

Znalazły dom

Migotka.... młoda sunia o cudownym charakterze. Cieszy na widok człowieka, zrobi wszystko dla niego. Ładnie chodzi na smyczy, jest ułożona, zadbana i bezdomna.

Wielkością sięga do kolan.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy