Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Frodo

Znalazły dom

Frodo  jest młodym, lekko nieufnym psem, który dzieli duży wybieg z takimi samymi jak on niewielkimi pieskami. Frodo zgadza się z nimi, nie wchodzi w zatargi, wie,że nie ma wyjścia.

Kto zmieni dla Frodo świat na lepszy ?  

nr karty: 434/2010

 

Ziutek

Znalazły dom

Ziutek to kilkuletni pies wielkości jamnika. Trafił do schroniska na początku maja 2011, gdyż od kilku dni błąkał się po ulicach Elbląga. Jest psem dominującym - przez jakiś czas wszczynał w boksach bójki. W tej chwili przebywa w boksie z dwoma innymi psami, wygląda więc na to, że schronisko utemperowało nieco jego charakterek.

nr karty: 189/2011

 

 

Sara

Znalazły dom

Sara to mniej więcej roczna suczka, którą właściciele oddali do schroniska na początku października 2011. Jak większość ludzi, którym znudził się już ich pupil,  tłumaczyli, że powodem oddania jest alergia ich dziecka... Sara jest niewielka i drobna - waży około 3,5kg. Żadne zwierzę nie znosi dobrze pobytu w schronisku, ale Sara należy do tej grupy, która najbardziej cierpi - bardzo szybko traci na wadze. Potrzebuje nowego domu jak najprędzej! 

nr karty: 505/2011

 

 

 

Dżeki

Znalazły dom

Dżeki to 5-letni spaniel o bardzo łagodnym usposobieniu. Nie wykazuje agresji wobec ludzi ani innych zwierząt. Uwielbia pieszczoty. Szuka odpowiedzialnego właściciela, który zaopiekuje się nim na dobre i na złe.

nr karty: 517/2011

 

 

Piasek

Znalazły dom

Piasek trafił do schroniska wychudzony. Ten dość duży pies przebywa tu od początku października 2011 i dał się poznać jako zwierzę łagodne w stosunku do ludzi. Dobrze dogaduje się również z sukami. Na spacerze jest grzeczny i ładnie chodzi przy nodze.

 nr karty: 515/2011


 

 

Pako

Znalazły dom

Pako to maleńki piesek, który trafił do schroniska w styczniu 2011 roku. Ten kilkulatek dobrze dogaduje się z psami i sukami, na spacerze pilnuje się opiekuna i uwielbia ganiać za patykiem. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, ponieważ potrafi pokazać zęby, gdy nie ma ochoty na pieszczoty.

nr karty:29/2011

 

 

  

 

Leja

Znalazły dom

Leja to suczka, która trafiła do schroniska kilkanaście dni temu. Drobna - waży jedynie 3,3kg i mierzy 32 cm, lgnie do człowieka a schroniskowe hałasy budzą w niej lęk. Nie wiemy,czy ta psinka, która ma najwyżej rok, zaginęła komuś, czy ktoś ją porzucił. Pewnym jest jednak, że pilnie potrzebuje odpowiedzialnego domu.

nr karty: 516/2011

 

Balbinka

Znalazły dom

Balbinka to czarna, młoda kotka. Początkowo trudno jej było odnaleźć się w schroniskowej rzeczywistości i z niechęcią odnosiła się do swojego współlokatora, ale teraz już go zaakceptowała. Balbinka jest spokojną kotka, która lgnie do ludzkiej ręki.

nr karty: 243/2011

   

 

Muryc

Znalazły dom

Muryc błąkał się samotnie po mieście. W tej chwili w schronisku dzieli klatkę z czteroma innymi kociakami i czeka na prawdziwy dom. Potrafi już korzystać z kuwety. Kiedy osiągnie odpowiedni wiek, zostanie wykastrowany na koszt schroniska.

nr karty: 218/2011

 

 

Karolek

Znalazły dom

Karolek to młodziutki kociak porzucony wraz z rodzeństwem w kartonie na przystanku autobusowym podczas ulewnego deszczu. Wesoły, ciekawy świata, uwielbia drapanie za uszkiem i zabawy z innymi towarzyszami schroniskowej niedoli.

 nr 199/2011

 

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy