Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Furora

Znalazły dom

Furora to sunia zabrana od właściciela w wyniku interwencji. Trafiła do naszego schroniska umęczona do granic możliwości. Skrajnie wychudzona, z wrośniętym w szyję łańcuchem...

Furora długo wracała do zdrowia. Ale stała się wreszcie zupełnie innym psem - nabrała ciała, zaufała człowiekowi, cieszy się z życia.

Sunia  jest w średnim wieku, średniej wielkości, obecnie z lekką nadwagą.

nr karty: 186/11

 

Ramona

Znalazły dom

Ramona to młoda suka w typie labradora. Ułożona, spokojna i bardzo nieszczęśliwa w schronisku.

Ramona za żadne skarby nie chce wracać ze spaceru do boksu. Przewraca się na grzbiet i w taki sposób demonstruje nam stan swojego ducha. My dobrze wiemy co ona czuje, ale niestety tam jest jej miejsce.

Ramona to mądra, myśląca suka.Czy nadejdzie taka chwila gdy po wyjściu z boksu pójdzie za swoim panem a nie powali się na ziemię mówiąc nam ''NIE  CHCĘ  TAM WRACAĆ! "

 

Rondelek

Znalazły dom

Rondelek..... młody, niewielki piesek pozostawiony bez opieki przez swojego pana. Jest ulubieńcem wolontariuszy, lubi być przez nich głaskany, pieszczony i noszony na rękach.

Rondelek jest malutki, ugodowy i posłuszny, taki pies to skarb.

 

Kuki

Znalazły dom
Kuki...to wielkie uszy i tak samo wielkie serce.  Urocza 1.5 roczna sunia, która obecnie mieszka w domu tymczasowym . Kuki nie może mieszkać w mieszkaniu, ponieważ zdarza jej się nie utrzymywać czystości . Najlepiej gdyby zamieszkała w boksie. Powinna też  być jedynym psem w domu, gdyż potrafi odgonić od miski inne zwierzęta. To są jedyne grzechy Kuki, które są niczym z jej zaletami  mianowicie : urodą i oddaniem.
 

Isia

Znalazły dom

Irena ..... sunia w średnim wieku zabrana od właściciela w wyniku interwencji inspektorów OTOZ Animals.  Początkowo bardzo nieufna, obecnie cudowna, spokojna i ułożona. Suczka trafiła do nas z licznym miotem, który powoli znajduje domy.

Irena ładnie chodzi na smyczy i słucha poleceń.

 

                                              

 

Faza

Znalazły dom

Faza trafiła do schroniska w czerwcu 2011 roku. Była wtedy bardzo nieufna i wystraszona.

Wraz z upływającym czasem Faza staje się coraz śmielsza. Nadal jednak boi się mężczyzn. Za sprawą nieudanej adopcji suczki wiemy również, że nie potrafi zachowywać czystości w domu.

Faza to kilkuletnia, nieduża i drobna suczka.

Czeka na człowieka, który wykaże się cierpliwością i wyrozumiałością i nauczy ją, czym jest życie na wolności.

nr karty: 339/2011

 

Śnieżna Kruszynka

Znalazły dom

Malutka koteczka cudownej urody, delikatna jak płatek śniegu, istna piękność.

Została znaleziona w bardzo złym stanie. Osłabiona, pogryziona przez psy. W domu tymczasowym odzyskała siły, rany prawie się zagoiły. Obecnie w schronisku czeka na nowy dom.
 

Mona

Znalazły dom

Mona trafiła do schroniska jako szczeniak w marcu 2011 roku. Wystraszona, płacząca, wtulała się w nas. Nie chciała zostać  w boksie, płakała, gdy zostawała sama.

Teraz Mona jest już dorosłym psem i  nadal jest w schronisku. Czas działa na jej niekorzyść, bo wraz z jego upływem przestała  być słodkim szczeniaczkiem. Wyrosła na niedużą i drobną suczkę. Zmądrzała, wydoroślała, ale tak samo tęskni za domem. Skacze na ogrodzenie z nadzieją, że uda się jej uwolnić i popędzić za człowiekiem bez którego nie może żyć.

Kilka metrów boksu to cały jej świat.

nr karty: 127/2011

 

Musli

Znalazły dom

 Musli to nieduży, uroczy piesek, młody i kontaktowy. W schronisku jest od niedawna, dlatego jest  zagubiony i jeszcze nieufny. 

Musli bardzo chce aby ktoś go pokochał, nieśmiało podchodzi do kraty, wypatruje człowieka dla którego będzie jego kochanym pieskiem .

 

Leser

Znalazły dom

Tego psa do schroniska przyprowadził pijany właściciel, odgrażając się, że musimy go przyjąć do inaczej go zabije.

Przyjęliśmy, dla dobra psa.

Leser jest fajnym, ufnym psem, który w życiu miał ogromnego pecha, trafił na nieodpowiedniego człowieka.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy