Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Binga

Znalazły dom

Binga przebywa w schronisku od 14.11.2010. Jest niedużą i drobna suczką, która ma około 3 lat.

Binga nie pozwala obojętnie przejść obok siebie, wyciąga łapki, prosi o zainteresowanie. Ta sunia będzie przyjacielem na dobre i na złe.

nr karty: 515/2010

 

 

Filip

Znalazły dom

Ten starszy piesek, który przebywa w schronisku od 19.11.2010 to Filip. Filip to oaza spokoju, pies, który jest zmęczony życiem, pies, który pogodził się już ze swym podłym losem. Nie reaguje, gdy się go woła, nie chce wychodzić z budy. Jest już tak zrezygnowany, że o nic nie walczy... Na spacerze jednak ożywia się, pewnie dlatego, że nie zdaje sobie sprawy, iż po tych kilkunastu minutach normalności, znowu będzie musiał wrócić do schroniskowego boksu...

nr karty: 524/2010

 

Agrykola

Znalazły dom

Agrykola....sunia ok. 4 letnia. Przebywa w schronisku od listopada 2010. Zwyczajny kundelek o oczach, w których możemy wyczytać tęsknotę za człowiekiem. Spokojna, zgodna, nauczona życia blisko ludzi. Agrykola nie jest ani piękna ani brzydka ale jak kogoś pokocha to na całe życie !

nr karty:508/2010

 

Agrykola po strzyżeniu:

 

Odys

Znalazły dom
 
 
Odys...pies w średnim wieku. Wielkością sięga do kolan, umaszczenie rudo-białe. Pies wpatrzony w człowieka, któremu  chce  służyć do ostatniego bicia serca.
 

Sylwester

Znalazły dom
Starszy, umęczony życiem pies to Sylwester. Ma posturę jamnika. Jest długi, ma uroczo wykrzywione łapki. Sylwester jest bardzo spolegliwy, cichutki, przeprasza że żyje. Ten pies przeżywa pobyt w schronisku, jego oczu nie da się zapomnieć.
 

Kali dziecko Nelli

Znalazły dom

 

Cudowny, puszysty szczeniaczek, troskliwie wychowany przez Nelli, która również znajduje się w schronisku.  Kali jest zaczipowany i zaszczepiony. Będzie dosyć dużym psem. Ten okruszek, jest maskotą całego schroniska, wszyscy go kochamy i szukamy mu najcudowniejszego domu pod słońcem.

 

 

Basia

Znalazły dom

Basiajest już w schronisku ponad miesiąc. To najbardziej miziasta i najbardziej dopominająca się pieszczot kotka jaką mamy.
Mruczy na sam widok człowieka.

Więcej zdjęć

 

 

 

 


Basia znalazła nowy dom :)

 

Glazy

Znalazły dom

Glazy trafiła do schroniska 16.12.2010 r. Przywieziona ze Starego Miasta. Prawie cały czas śpi. Dopiero zaczepiana lekko otwiera się na człowieka. To ewidentnie domowa kotka, która ciężko znosi klatkę. Ma ok 3 lat.

Nr 323/2010

 

Neli

Znalazły dom

Neli... sunia w średnim wieku.  Wyrzucona z domu z zaawansowanej ciąży. Troskliwa matka dla swojego szczeniaczka, który też szuka domu. Neli ma w sobie psią mądrość, którą poznają tylko prawdziwi miłośnicy psów. Neli jest dosyć dużym psem o lekko przedłużonej sierści.  Spokojna, zrównoważona, psi ideał.

 

 

 

 

 

 


Neli znalazła nowy dom :)

 

 

Hipcia

Znalazły dom
Hipcia...... psia przylepa, która gdyby mogła weszła by w człowieka, bo tak go kocha. .Młodziutka sunia, przekochana, wierna, oddana.  Hipcia nie urośnie duża, nie zajmie wiele miejsca w domu, za to sercem zawładnie w całości.
 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy