Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Kasztanek

Znalazły dom

Kasztanek to mniej więcej pięciomiesięczny piesek, który przebywa w schronisku od 30.09.11. Ten śliczny szczeniak o lekko przedłużonej, falowanej sierści wyrośnie na dosyć dużego psa. Nie pozwól, by stało się to w schronisku.

nr karty: 501/2011

Kasztanek w listopadzie 2011:

 

 

Pchełka

Znalazły dom

Pchełka to malutka, 4-miesięczna suczka w typie ratlerka, która w schronisku przebywa od 28.09.11. Suczka jest zwinna, szybka, istny wulkan energii! Czy ktoś adoptuje ją nim wydorośleje i posmutnieje w schroniskowej rzeczywistości?

nr karty: 497/2011  

 

Bartek

Znalazły dom

Bartek to kilkumiesięczny kocurek, który trafił do schroniska 03.11.11. Przyjazny w stosunku do człowieka, zadbany, pewnie miał swój dom...Czy uda mu się znaleźć nowy?

nr karty: 274/2011

 

Klonek

Znalazły dom
Klonek trafił do schroniska strasznie wychudzony pod koniec października 2011. W dodatku w izolatce popadł w depresję, co spowalnia proces odżywiania. Obecnie przeniósł się do biura. Mamy nadzieję, że widok ludzi, częste mizianki i specjalna opieka przyspieszy powrót Klonka do formy.
nr karty: 266/2011
 

Gwiazdeczka

Znalazły dom

Gwiazdeczka to młodziutka kotka, która trafiła do schroniska pod koniec października 2011 w bardzo złym stanie. Nadal jest w trakcie leczenia ale mamy nadzieję, że w końcu uda jej się wyzdrowieć. W schroniskowych warunkach ciężko jest jednak leczyć jej przerażoną duszę. Może Ty spróbujesz?

nr karty: 264/2011

 

Marysia

Znalazły dom

Marysia przebywa w schronisku od 10.09.11.  Tę młodą kotkę znaleziono na ulicy. Czy komuś uciekła, czy ktoś ją wyrzucił, nie wiemy. Marysia jest kotką oswojoną i spokojną. Pewnie mieszkała wcześniej w domu. Czy uda jej się znowu tam trafić?

nr karty: 204/2011 

 

 

 

 

Staś

Znalazły dom

Staś to młody kociak, który błąkał się samotnie po Bażantarnii. Zapewne ktoś go tam porzucił nie zważając na to, że taki mały kot nie poradzi sobie sam w lesie. Na szczęście ktoś inny go znalazł i 04.10.11 przywiózł do schroniska. Teraz czeka tutaj na nowy dom.  

nr karty: 224/2011

 

 

Łokietek i Chrobry

Znalazły dom

Łokietek i Chrobry to kociaki, które trafiły do schroniska pod koniec października 2011. Młodziutkie, spragnione pieszczot. Potrzebują domu.

   

Łokietek 267/2011                         Chrobry 268/2011

 

Zula i jej potomstwo

Znalazły dom

02.11.11 trzynastoletnia dziewczynka wracała ze szkoły do domu, kiedy jej oczom ukazał się potworny widok - jej osiemdziesięcioletnia sąsiadka wyniosła na dwór trzy kilkutygodniowe szczenięta w wiadrze pełnym wody, postawiła je na ziemi i czekała aż się utopią.... Zszokowane dziecko zaalarmowało rodziców, a ci zadzwonili do schroniska.

Tylko dzięki temu, że dziewczynka tak szybko zareagowała na okrucieństwo, którego świadkiem była, szczeniętom nic się nie stało. Pieski nieświadome tego, że cudem uniknęły śmierci, wtulają się teraz w swoją mamusię. Ale jak tylko trochę podrosną będą potrzebowały prawdziwego domu, który zapewni im należytą opiekę.  

      


25.11.11 Ostatnie dziecko Zuli znalazło dom, tylko Zula jeszcze ciągle czeka. 

 

Finka

Znalazły dom

Finka przebywa w schronisku od połowy czerwca 2011. Od czasu kiedy przyprowadzono ją tutaj jako małego kociaka, zdążyła już podrosnąć. Czy uda jej się znaleźć dom, który da jej tyle ciepła, by zmienić jej nieufny charakter?

nr karty: 87/2011

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy