Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Estera

Znalazły dom
Estera...... ok. 4 m-czna suczka, która trafiła do nas parę dni temu. Lekko przestraszona ale lgnąca do człowieka dzieli izolatkę z innymi porzuconymi szczeniakami.  Estera ma lekko szorstką sierść, uroczo klapnięte ucho, będzie psem średniej wielkości.
 

Szoka

Znalazły dom

 

Maleńka Szoka została znaleziona na przystanku tramwajowym na ulicy Płk. Dąbka. Leżała zwinięta w kłębuszek, a nadchodziła zimna noc. .. Całe szczęście ktoś ją zauważył i zadzwonił do schroniska. Szoka kilka dni dochodziła do siebie. Strasznie bała się ludzi, psów, wszystkiego. Bała się jeść, bała się zrobić siusiu. Teraz już nam ufa. Cieszy się każdego dnia jak przychodzimy do pracy. Wita nas ufnie i liże tym swoim maleńkim języczkiem. Nie da się nie kochać takiego małego szkraba. Szoka ma ok 5-6 miesięcy. Wielkością sięga poniżej kolana, o wiele większa już nie urośnie. 

 

Atena

Znalazły dom

Atena, cudowna psia mama, która po stracie swoich  dzieci  wykarmiła szczenięta przyjęte do schroniska w wieku 3 tygodni.  Maluchy nie miały by szansy na przeżycie. Atena jest młoda, bardzo mądra i czeka na swego człowieka.

 

 

Miłka

Znalazły dom

Miłka... młoda sunia o nie przeciętnej urodzie. Spokojna, wpatrzona w człowieka, toleruje inne psy. Po małych zabiegach kosmetycznych będzie ślicznym psem.

 

Leidi

Znalazły dom
Leidi to starsza sunia rasy spaniel. Leidi jest miniaturą swojej rasy. Ta delikatna i bardzo łagodna sunia spokojnie przeżywa trudy schroniskowego życia ale wiemy, że powinna mieszkać w domu być kochana i rozpieszczana. Leidi jest smutna i zrezygnowana, pamięta czasy gdy mieszkała z człowiekiem. Sunia ma defekt oczu, mianowicie tzw. trzecią powiekę.
 

Wańka

Znalazły dom

Wańka to starsze mądre psisko, które zamiast służyć swemu panu, trafił do schroniska. Pies jest spokojny, zrównoważony, kocha ludzi.

Widok starszych psów w schronisku jest bardzo smutny. One wiedzą, że ich szanse na adopcje są nikłe.  Co dzień czekamy na cud aby ktoś pokochał któregoś z naszych staruszków i dał mu dobry dom na schyłek jego  życia.

 

Nurek

Znalazły dom
Nurek ma w tej chwili około półtora roku. Jest posłuszny, ugodowy, odda wszystko za nowy dom.
 

Turan

Znalazły dom
Turan..... młody, dobrze zbudowany, w typie amstafa. Pies jest łagodny, kontaktowy, nie wykazuje agresji do innych psów.  Zauważyliśmy, że lgnie do dzieci. W schronisku jest od nie dawna.
 

Astra

Znalazły dom

Astra to młoda sunia, która ma w sobie domieszkę jamniczej i sznaucerowatej krwi. Jej szorstka sierść w kolorze pieprzu i soli dodaje jej uroku. Sunia ma sympatyczną mordkę i bystre oczka. Jej charakter też jest godny polecenia.... posłuszna, zgodna, wpatrzona w człowieka.

 

 

 

Igor

Znalazły dom

Igor to młody  piesek nie dużych rozmiarów.  W jego malutkim sercu bije kochające serduszko. Igorek kocha wszystkich i wszystko. Spokojny, uległy,  co dnia wypatruje swojego człowieka. Taki piesek to sama słodycz !

 

 

 

 

 

 

 


Igorek znalazł dom.

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy