Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Wzruszający list od opiekunów Gaji

Znalazły dom
 
 

Haneczka

Znalazły dom

 

Haneczka to nie duża sunia, która chadza w schronisku swoimi ścieżkami. Mieszka w biurze, wyleguje na fotelu, wygląda przez okno tylko, że cały jej świat to teren schroniska i jego pracownicy. Haneczce wiele nie potrzeba, ciepły kąt, pełna miska a w zamian odda swe wierne psie serce. Sunia nie jest ani za młoda ani za stara, jest w sam raz. Wielkością sięga do kolan.

 

Satyr

Znalazły dom
Satyr to młody pies, który jest u nas od kilku dni. Duże dzieciakowate, rozbrykane psisko. Rozpiera go energia, chce szaleć na śniegu, być z człowiekiem, służyć mu. Ten pies potrzebuje swojego człowieka, opiekuna, chce do kogoś należeć.... nie może być niczyj !
 

Brita

Znalazły dom

Brita to ok. 6-cio miesięczna sunia mix teriera. Przerażone, zmarznięte psie dziecko, brutalnie wyrzucone na ulicę. Zapewne ofiara przedświątecznych porządków. Ona nie rozumie dlaczego ogranicza ją krata, dlaczego wokół niej jest tyle psów i dlaczego ludzie jej nie tulą teraz?  Sunia jest zadbana, bardzo grzeczna, jest średniej wielkości.

Serca nam krwawią gdy patrzymy na nią wiszącą na kracie, wołającą o pomoc. To jest  ciemna strona pracy w schronisku, takich widoków nie da się zapomnieć. Jak jej pomóc ?

 

 

Stefanek

Znalazły dom
Stefanek inaczej Tulinek. 2- miesięczny szczeniaczek o niewinnych jak aniołek oczkach.  Uwielbia się tulić  do człowieka a na jego kolanach zasypia i jest wtedy najszczęśliwszym szczeniaczkiem na ziemi.  Było by cudownie gdyby ten słodki piesek nadchodzące święta spędził w swoim domu a nie w schronisku. Schronisko to smutne miejsce, pełne nie chcianych psich sierot !
 

Warta

Znalazły dom

 Warta..... sunia , której zrobienie zdjęcia było nie lada wyczynem. Zwinna, niczym struś pędziwiatr biegała  po boksie, w międzyczasie wskakując nam na plecy w celu liźnięcia nas po głowach. Warta to pies idealny dla kogoś kto lubi żyć intensywnie z psem u boku.    Sunia jest młoda, łagodna i  ciągle bez domu .

nr karty: 481/2011

 

Viper

Znalazły dom
Viper, fajny młody pies, spragniony kontaktu z człowiekiem. Jest zwykłym kundelkiem, ale ma w sobie wiele uroku. Schronisko go tylko przytłacza, a w jego oczach widzimy smutek. Jest średniej wielkości, pięknie chodzi na smyczy, łagodny, spokojny. Pies dla każdego.
 

Ovulia

Znalazły dom
Ciężko tę sunię scharakteryzować,  bo niczym szczególnym się nie wyróżnia. Młoda, spokojna, dogaduje się z innym psami, lubi spacerki, głaskanie. Pies bezproblemowy. Ovulia jest szczupłą sunią, średniej wielkości.
 

Alex

Znalazły dom

Alex przebywa w schronisku od 10.03.2010.

Jest to kilkuletni pies średniej wielkości. Początkowo Alex był trochę nieufny - zanim zdecydował się podejść do człowieka, przyglądał się mu, jakby próbował nabrać pewności, że nic mu nie grozi. Być może człowiek go krzywdził, stąd ta doza niepewności. Z czasem jednak Alex zmienił się w ufnego i przyjaznego psa.

nr karty: 101/2010

 

 

Szaman

Znalazły dom

Szaman przebywa w schronisku od 04.05.2010. Trafił tutaj jako kilkumiesięczny szczeniak, teraz ma już około 1,5 roku. Jest to duży, silny pies. Może budzić respekt swoją posturą, ale w tym psie jest tyle miłości do człowieka, że niebezpieczne mogą być tylko rozdawane przez niego całusy. Schronisko nigdy nie zapewni psu tego, co własny dom. Szkoda go!

nr karty: 182/2010

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy