Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Albert

Znalazły dom

Albert to pies dużych rozmiarów, który trafił do schroniska 03.09.2011. Ma w sobie " psią mądrość ", wpatrzony jest w człowieka, chce mu służyć i go bronić. Mieszka w boksie z innymi psami, nie sprawia problemów.  

Alberta nie trzeba zachwalać, wystarczy na niego spojrzeć.

nr karty: 450/2011

 

Wigor

Znalazły dom

Wigor przebywa w schronisku od 08.09.2011. Jest to młody, piękny pies, dosyć dużych rozmiarów. Wigor nie wykazuje agresji ani w stosunku do innych psów ani w stosunku do ludzi. Niestety cierpi na lęk separacyjny - pozostawiony sam w domu niszczy. Nie mniej z taką wadą cierpliwy opiekun mógłby walczyć.

nr karty: 583/2011

 

Wir

Znalazły dom

Wir.... szczeniak porzucony na ulicy. Jest zaszczepiony, zaczipowany i.....bezdomny.

nr kart.484/2011

 

Kolorka

Znalazły dom

Kolorka mieszka w schronisku od sierpnia 2011. Jest to młoda, przeurocza kotka, która lgnie do człowieka, mruczy i wygina grzbiet do głaskania.

Kolorka jest po sterylizacji.

nr karty: 172/2011

 

 

 

Natka

Znalazły dom

Natka mieszka w schronisku od 03.09.2011. Trafiła tutaj jako kilkumiesięczny szczeniak i w schroniskowym boksie przyszło jej spędzić całe dzieciństwo. Ale nadal podbiega do kraty, gdy tylko ktoś się zbliża i nadal odchodzi smutna, gdy widzi, że to nie po nią...

Natka wyrosła na suczkę średniej wielkości - ok. 45 cm wzrostu, ok 15 kg wagi. Jak większość psów, które przebywają w schronisku od szczeniaka, nie jest jeszcze nauczona chodzenia na smyczy.

zdjęcie Natki z października 2011: 

 

 

 

 

 

 

 

Migotka

Znalazły dom

Migotka.... młoda sunia o cudownym charakterze. Cieszy na widok człowieka, zrobi wszystko dla niego. Ładnie chodzi na smyczy, jest ułożona, zadbana i bezdomna.

Wielkością sięga do kolan.

 

Ranny jamnik Pago

Znalazły dom

Pago trafił do schroniska pod koniec września 2011. Został potrącony przez samochód. Natychmiast trafił na stół operacyjny, miał zmiażdżony kawałek szczęki, który musiał być amputowany. Początkowo Pago siedział cichutko w kąciku izolatki, trząsł się ze strachu, był w depresji. Baliśmy się o jego życie. Ale w końcu udało się - Pago odzyskał siły i wigor. Ubytek w szczęce nie przeszkadza mu ani w jedzeniu ani nawet w szczekaniu.

Pago jest energicznym i wesołym psiakiem, który nie sprawia żadnych problemów. Żyje w zgodzie z innymi psami. Na spacerze uwielbia biegać, ale pilnuje się opiekuna. 

Niestety ciągle jeszcze nie udało się mu się zaskarbić niczyjego serca, ciągle nie ma swojego człowieka. Czy ktoś go wreszcie pokocha i zaakceptuje mimo braków w urodzie?

 nr karty: 488/2011

 

 

 


 

 

 

Gordon

Znalazły dom

Gordon to szczeniakowaty podrostek w typie huski. Całymi dniami wisi na kracie i chce się wydostać i lecieć przed siebie.

Nie wiemy gdzie chce gnać, ale jedno jest pewne,  nie chce spędzić życia w schronisku.

kart.498/2011

 

 

 

Fanta

Znalazły dom

Fanta to młoda suczka w typie husky. W schronisku jest od niedawna i trudno określić jej charakter.

Na dzień dzisiejszy wiemy,że jest łagodna dla ludzi i spokojna.                  

 

 

 

 

nr. kart.500/2011

 

 

Turysta

Znalazły dom

Turysta to młody (około 3-letni) pies, który przechodził z rąk do rąk. Wędrował od byłego właściciela do nowego właściciela, ale nikt go nie chciał, nikt nie szukał. Gdy trafił do nas, płakał  głośno, użalał się nad swym losem. Teraz już nie płacze, teraz tylko CZEKA! Turysta jest małym psem- 37 cm wzrostu, 10 kg wagi. Jest wesoły, pełen energii, zgadza się z innymi psami, jest przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 395/2011  

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy