Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Boski Johny

Znalazły dom

Boski Johny to piękny biały bokser. Ma około 5 lat, pięknie chodzi na smyczy i uwielbia się przytulać. Tak to stanowczo jedno z jego ulubionych zajęć. Johny nie powinien mieszkać w domu z innymi psami. Chętnie łasi się za to zarówno do dorosłych jak i do dzieci.

Ma boskie imię, boski charakter, czeka na boski dom!

 

Rudy Misiek

Znalazły dom

Rudy Misiek trafił do schorniska, ponieważ pani, która się nim opiekowała nie mogła podołać jego sile. Tak Misiek jest silnym dużym psem. Bardzo wpatrzony w człowieka i chętny do współpracy. Misiek nie do końca dogaduje się z psami, ale z suczkami się bardzo lubi! Uwielbia zabawy w rzecze, oraz drapanie za uchem. Na pewno nadawałby się też na stróża.

 

Mała

Znalazły dom
Mała - to wspaniała suczka, która się boi. Boi się wielu rzeczy. Boi się huku, boi się gwałtownych ruchów ręką, boi się ... Bo jest samotna. Mała miała bardzo ciężkie życie, ale wierzymy, że znajdą się ludzie, który pokochają biedną suczkę której los nie oszczędzał. Mała odpłaca się wielkimi pokładami czułości i miłości. Jest bardzo cierpliwa i uległą sunią, która czeka na swoją szansę!
 

Kręciołek

Znalazły dom
Kręciołek, to wspaniały i kochany filigranowy piesek, którego bez problemu można wziąć na rękę. Sięga pod kolano i jest na prawdę uroczy. Ładnie chodzi na smyczy i jest uległy w stosunku do innych psów. Kto pokocha pieska, który zawsze gdy się cieszy kręci się w kółeczko?
 

Magda

Znalazły dom

Magda - to maleńka, skoczna i uległa suczka. Na spacerach z wolontariuszami pokazuje ile ma energii, uważamy, że nadawałaby się do psich sportów, lub do towarzystwa osobie aktywnej.

 

Król

Znalazły dom
Król - to największy z naszych podrostków. Również kilku miesięczny i chyba najwspanialszy z nich wszystkich! Na rękach ciągle mruczy, chętnie się łasi i przytula. Król mógłby mieszkać w domu z dziećmi, ponieważ pozwala robić ze sobą wszystko. Wolontariusze go noszą, przytulają, przekładają - kociak idealny!
 

Jagódka

Znalazły dom

Jagódka - nasza słodka koteczka z czarną łezką na nosku. Taka niecodzienna plamka na oku, sprawia, że człowiek od razu się zakochuje! Jagódka chętnie wchodzi na kolana, daje się brać na ręce i przytulać. Ma w sobie bardzo dużo energii, którą najchętniej spożytkuje w nowym domku :)


 Jagódka w piątek 15 października znalazła dom :)

 

Bolo

Znalazły dom
Bolo to młody niespełna roczny kociak. Trafił do schroniska, jako maleństwo, które walczyło o życie. I proszę co nam za cudo wyrosło! Kot o tak nieprzeciętnej i specyficznej urodzie, to rzadkość! Bolo zawsze pierwszy wybiega do ludzi - jest bardzo kontaktowy. Mógłby mieszkać w domu z małymi dziećmi, ponieważ jest bardzo delikatny, i pozwala robić ze sobą chyba wszystko! Tarmoszenie, branie na ręce, przytulanie, głaskanie - a on wiecznie tak słodko mruczy :)
 

Małpka

Znalazły dom
Małpka - to młode kociątku, nie mające jeszcze roku. Jest to najprawdopodobniej mieszaniec kota brytyjskiego, o bardzo intrygującym umaszczeniu - czekoladowe pręgowane. Chętnie bawi się z ludźmi i bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami. Siedzenie na rękach, zabawa zabawkami i drapanie za uchem, to właśnie uwielbia!
 

Paul MacCartney

Znalazły dom

Paul MacCartney - to młody, nie mający nawet roku kocurek. Trafił do nas ze swoim rodzeństwem, jednak nikogo nie zachwycił. Teraz czeka na wybiegu dużej kociarni. Jedne koty lubi innych nie. Gdy ktoś wchodzi na wybieg, chowa się, a po kilku chwilach zachęca do wspólnej zabawy. Szaleje wtedy i fika przezabawne koziołki.

Mamy nadzieje, że jego nieprzeciętna uroda i charakter, sprawią, że szybko znajdzie kochający dom! 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy