Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Knurek

Znalazły dom

Knurek przebywa w schronisku już od 15.09.2009. Trudno scharakteryzować tego psa, ponieważ niczym specjalnym nie wyróżnia się z pośród innych towarzyszy niedoli. Jest młodym, bardzo mądrym, spokojnym psem, który cierpliwie czeka na poprawę swojego losu. Nie rzuca się do krat, gdy ktoś przychodzi, nie łapie za ręce, aby go zauważono. On tylko stoi z boku i patrzy tak wymownie... Tego wzroku nie da się szybko zapomnieć.

nr karty: 520/09

  

 

Marian

Znalazły dom

Marian, Maniuś, Marianek... ten kot ma wiele imion, tak jak ma wiele zalet. Duży, dostojny, myślący, lubiany przez wszystkich wolontariuszy i pracowników. Naszym marzeniem jest aby Marian święta spędzał w nowym domu.

 

 

 

Rik

Znalazły dom

Rik... młody, wesoły, który tęskno patrzy w kierunku ludzi. Przed Rikiem jeszcze całe życie, oby nie spędził go w schronisku.  Rik czeka na sterylizację.

 

Greg

Znalazły dom
Grek to młody kocurek, który spędza smutny żywot w schroniskowej kociarni. Grek łasi się do człowieka, domaga głaskania, mruczy i wygina grzbiet, aby tylko ktoś go wypatrzył i zabrał ze sobą.
 

Gremlin

Znalazły dom

Gremlin ... kot niczym z bajki o czarownicy. Do schroniska trafił w połowie października 2010. Cudowne, czarne zwierzę o zielonych bystrych oczach. Nadzwyczaj spokojny, uwielbia błogi sen i nic  mu w tym nie przeszkodzi. Gremlin ma ok. 3 lat, jest wykastrowany. 

nr karty:269/2010

 

Justyna

Znalazły dom
Justynka to urocza buraska, która jak wiele innych kotów w schronisku marzy o wolności. Justynka uwielbia  ocierać się  o nogi człowieka,  mruczeć i poddawać pieszczotom. Koteczka ma ok.2 lat, czeka na zabieg sterylizacji.
 

Kaja

Znalazły dom

Kaja... dostojna, piękna kotka.  Porusza się z gracją, nie wchodzi w zatargi z innymi kotami. Kocha luksus i bycie w centrum uwagi. Ta kotka powinna dawno być w nowym domu, schronisko ją przytłacza. Ma  ok. 3 lat, jest wysterylizowana.

 

Tołdi

Znalazły dom

Tołdi- waleczne serce. Energiczny, odważny piesek w typie "pinczerka". Jak na tę rasę przystoi to pies z charakterkiem. W boksie zgadza się z innymi psami, uwielbia spacery. Tołdi nie lubi dzieci, być może kiedyś był przez nie krzywdzony. Taki malutki piesek w domu to sama przyjemność, mało zje, niewiele potrzebuje miejsca.

 

 

 

Amanda

Znalazły dom
Pies o anielskich oczach -Amanda. Dojrzała sunia w typie owczarka niemieckiego.  Uosobienie miłości i dobroci. Ta sunia chce jeszcze służyć człowiekowi, bawić go i bronić? Czy człowiek da jej taką szansę?
 

Mia

Znalazły dom

Mia to cudownej urody malamut. Jest młoda, zdrowa i nikt jej nie szuka. Sunia  jest w schronisku bardzo nieszczęśliwa. Jej płacz rozchodzi się po całej okolicy. Mia ma swój świat, w którym leży w kącie boksu i wpatruje się w bramę schroniska. Wiemy kogo wypatruje. 

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy