Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Leda

Znalazły dom

Leda trafiła do schroniska 17.12.2009 roku.

Leda to kilkuletnia suczka średniej wielkości, która ma w sobie wiele uroku. Jest subtelną psiną o szlachetnych rysach a z jej oczu można wiele wyczytać. 

nr karty: 694/09

 

 

 

 

Dona

Znalazły dom

Dona trafiła do schroniska 04.10.10. Ta mniej więcej dwuletnia suczka o sierści baranka ma jamnikowatą budowę i jamnikowaty charakter.  Ciekawa, wesoła, towarzyska, choć w pierwszym kontkacie nieco nieufna... Jak jej nie pokochać?

nr karty: 447/2010

   

 

Sproket

Znalazły dom

Sproket trafił do schroniska 05.11.2010. Ten rozczochrany zawadiaka ma coś z pudla i sznaucera. Jest dosyć spokojnym psem, lgnie do ludzi. Z zaciekawieniem lustruje każdego kto przychodzi do schroniska, ma nadzieję, że po niego. Sproket jest  psem w średnim wieku, średniej wielkości.

nr karty: 504/2010

 

 

Sproket po strzyżeniu:

 


 

 

Brychu

Znalazły dom

Brychu.... ok. 4m-czny psiak, porzucony i stęskniony kontaktu z człowiekiem. Wyrośnie na psa średniej wielkości. Brychu to ładny piesek o niespotykanej złoto-rudej barwie, jego oczy i nos są również rude. Brychu to super pies na spacery i towarzysz długich zimowych wieczorów.

 

 

 

 

Beza

Znalazły dom
Opowiem Wam bajkę o cudownym szczeniaczku o słodkim imieniu Beza...                                                                                        Beza miała swoja mamusię, która o nią dbała, karmiła, chroniła gdy malutka czegoś się bała. Beza była najszczęśliwszym szczeniaczkiem pod słońcem. Ale razu pewnego, ciemną nocą, ręce człowieka zabrały malutką od jej mamy, zamknęły w ciemnym pudle... oj jak Beza się bała! Człowiek dobrze wiedział dokąd ma zanieść szczeniaczka, komu podrzucić pod drzwi. Wiedział, że za drzwiami mieszka ktoś, kto pracuje w schronisku i nie da skrzywdzić malutkiej psinki. Beza czeka w schronisku na innego człowieka, bardziej odpowiedzialnego, dobrego...
 

Bryza

Znalazły dom
Bryza.... jamnikowata, młodziutka sunia o mądrych, wiernych oczach.                                                                                 "Podłość ludzka nie zna granic ", bo jak nazwać fakt, że się wyrzuca bezbronnego szczeniaka, tak jak wyrzuca się z domu śmieci.  Bryza trafiła do nas wystraszona do granic możliwości. Już nam zaufała, ale ona nie może spędzać dzieciństwa w schroniskowym boksie!
 

Słoneczko

Znalazły dom
Słoneczko to zjawiskowa młoda sunia, niczym z pałacu królowej śniegu. Na jej białej głowie oznacza się tylko brązowy nos. Natura  była dla niej bardzo łaskawa, los mniej. Sunia ma spojrzenie labradora, jej charakter też wskazuje na cechy tej rasy, jest zapewne mieszanką tej rasy. Słoneczko jest młodą sunią, spokojną, ułożoną, kto zechce aby rozjaśniła mu dom?
 

Bunia

Znalazły dom

Bunia, maleńka sunia, najmniejsza w schronisku. Iskierka o maleńkim ale jak wielkim serduszku. Bunieczka nie chce być w zamknięciu, płacze, gryzie kraty. Podbiła nasze serca, mieszka w biurze, nosimy ją na rękach, bo się tego domaga. Takie małe stworzonko, potrzebuje domu, ludzkiej opieki.

Kto zaopiekuje się Bunią?

 

Delma

Znalazły dom

 

Delma... sunia, podrostek, która trafiła do schroniska nie dawno. Jest zadbana, zdrowa, spokojna. Zastanawiamy się  dlaczego nikt jej nie szuka?

Będzie średnim lub dużym psem. Jest bardzo ładna.

 

Amadeusz

Znalazły dom
Amadeusz..... wielkie, cudowne, psie dziecko, które trafiło do schroniska razem ze swoja matką. Znamy ich losy i wiemy, że schronisko jest dla nich wybawieniem. Amadeusz jest w tym wieku, w którym  kształtuje się jego charakter, nawyki, dlatego poszukiwany jest, na wagę złota, dobry dom dla niego.  Wyrośnie na dużego, psa w typie owczarka.
 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy