Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Szczeniaki ze Starego Miasta

Znalazły dom

16.02.2012 przyniesiono do schroniska cztery szczeniaki znalezione na Starym Mieście. Szczeniaki mają około dwóch miesięcy, są to trzy pieski i jedna suczka (pierwsza z prawej). Gdy dorosną, będą małymi psami.

Szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów, którzy zapewnią im kochający dom do końca ich dni.

nr kart:91-94/2012 

 

 

Piechur

Znalazły dom

Piechur przebywa w schronisku od 15.02.2012. Jest to młody (1-2 lata) pies średniej wielkości z króciutkim ogonkiem. Piechur dobrze dogaduje się z innymi psami.

nr karty: 89/2012

 

Wenus

Znalazły dom

Wenus znalazła się w schronisku 15.02.2012. Trafiła tutaj spod jednej z elbląskich firm, gdzie się przybłąkała.

Wenus to piękna, młoda, suka rasy owczarek niemiecki. Jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi, ale potwornie boi się innych psów. Każda godzina spędzona w schronisku to dla niej ogromny stres. Czy długo będzie tu czekać na swojego opiekuna?

nr karty: 88/2012

 

Expert

Znalazły dom

14.02.2012 Expert wszedł do jednego ze sklepów elbląskiego centrum handlowego, położył się pod kasą i zadecydował, że na to zimno już nie wyjdzie. Pracownicy schroniska musieli go jednak stamtąd zabrać, gdyż nie wszyscy byli zadowoleni z obecności psa.

Expert jest wesołym, dosyć dużym psem. Czeka na swojego właściciela.

nr karty: 87/2012 

 

Bingo

Znalazły dom

Bingo trafił do schroniska jako malutki szczeniak w  kwietniu 2010 roku. Przez kilkanaście miesięcy pobytu w schronisku nikt nie zwrócił na niego uwagi, ale w końcu los leciutko się do niego uśmiechnął. Na początku lutego 2012, za sprawą akcji naszego schroniska „Mróz zabija! Nie czekaj! Reaguj!” udało się mu trafić do domu tymczasowego.

Oto relacja i zdjęcia z "zimowego DT":

"Fala mrozów skłoniła mnie do zabrania Bingo do siebie do domu, do tzw. domu tymczasowego, dopóki nie znajdzie się dla niego właściciel na stałe. Binguś jest bardzo kochanym pieskiem, potrzebuje wiele czułości, uwielbia siedzieć na kolanach i być głaskany. Na spacerach zachowuję się bardzo spokojnie, choć nigdy nie chodził na smyczy. Bardzo dobrze dogaduję się z innymi psami, wiem to, ponieważ obserwuję jego zachowanie w stosunku do mojego pieska."

Bingo jest zaszczepiony, zaczipowany, odrobaczony oraz wykastrowany.

nr karty: 176/2010

 

 

 

Marmurek

Znalazły dom

Marmurek to kilkumiesięczny kocurek, który przebywa w schronisku od 05.02.2012. Wesoły i towarzyski, czeka na nowy dom.

nr karty: 26/2012 

 

Murka

Znalazły dom

Murka przebywa w schronisku od 05.02.2012. Jest to dorosła, spokojna kotka.

nr karty: 25/2012

 

Jamnicza rodzina

Znalazły dom

09.02.2012 w wyniku interwencji przyjęliśmy do schroniska 9 szczeniąt. Pieski mają około 3 miesięcy, są różnie umaszczone, ale wszystkie mają długi tułów osadzony na krótkich nóżkach. Gdy dorosną, pozostaną małe.  

nr karty: 74-83/2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 szczeniąt porzuconych na moście Unii Europejskiej

Znalazły dom

08.02.2012 pewien mężczyzna przywiózł do schroniska 7 szczeniąt mówiąc, że je znalazł, gdy jechał samochodem do pracy. W samym tym fakcie nie było nic szczególnego (niestety!), ale szczególnie okrutny był sposób, w jaki właściciel piesków chciał się ich pozbyć. Zostawił je bowiem w kartonie na moście Unii Europejskiej, narażając na upadek z mostu lub śmierć pod kołami rozpędzonych samochodów. Wiemy, że co najmniej jeden piesek tak właśnie zginął, nie wiadomo, czy było ich jeszcze więcej...  

Wśród piesków są dwa mioty. Trzy większe mają około 5 miesięcy, cztery mniejsze około trzech. Szczeniaki są zdrowe i wesołe.

nr kart: 66/2012-72/2012

 

 

Dido

Znalazły dom

Dido trafił do schroniska 13.02.2012. Jest to młodziutki - mający około roku psiak. Czy właściciel będzie go szukał, czy Dido  będzie kolejnym szczenięcym podrostkiem czekającym na nowy dom?

nr karty: 86/2012

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy