Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Viper

Znalazły dom
Viper, fajny młody pies, spragniony kontaktu z człowiekiem. Jest zwykłym kundelkiem, ale ma w sobie wiele uroku. Schronisko go tylko przytłacza, a w jego oczach widzimy smutek. Jest średniej wielkości, pięknie chodzi na smyczy, łagodny, spokojny. Pies dla każdego.
 

Ovulia

Znalazły dom
Ciężko tę sunię scharakteryzować,  bo niczym szczególnym się nie wyróżnia. Młoda, spokojna, dogaduje się z innym psami, lubi spacerki, głaskanie. Pies bezproblemowy. Ovulia jest szczupłą sunią, średniej wielkości.
 

Szaman

Znalazły dom

Szaman przebywa w schronisku od 04.05.2010. Trafił tutaj jako kilkumiesięczny szczeniak, teraz ma już około 1,5 roku. Jest to duży, silny pies. Może budzić respekt swoją posturą, ale w tym psie jest tyle miłości do człowieka, że niebezpieczne mogą być tylko rozdawane przez niego całusy. Schronisko nigdy nie zapewni psu tego, co własny dom. Szkoda go!

nr karty: 182/2010

 

 

Cecylka

Znalazły dom
Cecylka miała być utopiona w rzece, ale jej anioł stróż nie próżnował tego dnia i została uratowana przez ludzi wrażliwych na krzywdę. Cecylka jest chora, dużo pije i ma wzdęty brzuszek. Ma robione badania i będzie leczona.. Ta maleńka, filigranowa psinka jest bardzo przerażona, w schronisku jest od wczoraj. Jest bardzo ładna, ale strasznie zaniedbana. Kto pokocha naszą Cecylkę ?
 

Kubuś

Znalazły dom

Kubuś to starszy pan, ale w dobrej formie. Trafił do nas bardzo zaniedbany z ogromną masą kołtunów. Po ostrzyżeniu, ujrzeliśmy delikatnego, uroczego pieska. Kubuś jest łagodny, bezkonfliktowy, niewymagający. Miał ciężki żywot, poszukujemy człowieka, który da mu opiekę i serce.

 

Pusia

Znalazły dom

 

 

Maleńka sunia w średnim wieku, która ciągle nie rozumie dlaczego znalazła się w schronisku. Pusia nie wie, że jej pan umarł i nie rozumie dlaczego jej dotychczasowe mieszkanie jest przed nią zamknięte. Suczka trafiła do nas bardzo wylękniona, ale już nabiera do nas zaufania. Pusia jest malutka i okrąglutka.  Powinna siedzieć na kolanach ukochanej pani, a nie w schroniskowej izolatce.

 

Maja

Znalazły dom

 

 

Maji zawalił się świat. Wystraszoną kotkę przyniesiono do schroniska po śmierci jej pani, nikt nie pomyślał co ona przeżywa. Przerażona kotka znalazła się wśród całej masy innych kotów,  zamknięta w klatce. Maja jest bardzo zadbana, wypielęgnowana. Jak ma żyć w schronisku?

 

Maria

Znalazły dom

 

 Maria to dorosła kotka o nie tuzinkowej urodzie. Piękna, dostojna o bardzo ciekawym ubarwieniu. Maria lubi delikatne głaskanie za uszkiem i dobre jedzonko. To nie za wiele za jej oddanie i przymilne mruczenie.

 

Tytus

Znalazły dom

 

 

Tytus mieszka w schronisku od 03.11.2009... urodziwe, dzieciakowate psisko. Kolos o wielkim, przepełnionym miłością sercu. Ciągle radosny, ciągle domaga się pieszczot. Jak tu takiego nie kochać?

Tytus jest wykastrowany.

nr karty:621/09

 

Dżana

Znalazły dom

 

 

Zachęcam do poznania naszej dostojnej Dżany, suczki, która nie wiedzieć czemu, jak za karę, od dawna pokutuje w schronisku. Dżana nie ma żadnych wad, jest ładna, ułożona, wpatrzona w człowieka, tylko jakoś nie ma szczęścia! My jednak nie tracimy nadziei, że złe fatum się kiedyś odwróci i Dżanę ktoś pokocha.

nr karty:06/07

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy