Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Budyń

Znalazły dom

Budyń trafił do schroniska 18.01.2012. Osoba, która go do nas przyprowadziła, powiedziała nam, że znalazła go przywiązanego w Bażantarnii do drzewa...

Budyń ma 2-3 miesiące, jest wesołym energicznym szczeniakiem, który najprawdopodobniej wyrośnie na psa dużych rozmiarów.

nr karty: 36/2012

 

Ares

Znalazły dom

Ares został oddany do schroniska 16.01.2012. Przez kilka lat pracował pilnując jednego z elbląskich zakładów pracy. Jakiś czas temu zakład ten zamknięto a o psie po prostu zapomniano... Ares został tam sam, zdany jedynie na łaskę przechodzących ludzi. W końcu jeden z pracowników przypomniał sobie o Aresie, który pracował kilka lat u jego boku i przyprowadził go do schroniska.  

Ares ma 4 lata. Jest dosyć dużym, ufnym psem.

nr karty: 34/2012 

 


 

 

Kajtek

Znalazły dom

Kajtek mieszka w schronisku od 25.04.2010. Jest to piękny kilkuletni pies o przedłużonej sierści, który znalazł się w schronisku, ponieważ jego właściciel zmarł. Kajtek dobrze dogaduje się z innymi psami i jest przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 173/2010 

 

Cztery "raczki"

Znalazły dom

"Raczki" trafiły do nas w listopadzie 2011. Maluchy miały wtedy około 6 tygodni, w tej chwili mają mniej więcej 3-4 miesiące. Na adopcję nadal czekają cztery suczki. Szczenięta wyrosną prawdopodobnie na psy średniej wielkości.

nr kart:593/2011, 595/2011, 608/2011, 610/2011

 

 

Foxterier Tery

Znalazły dom

17.01.2012 do schroniska trafił foxterier Tery.  Jest to młody - mający prawdopodobnie około dwóch lat - pies, który jest ufny i przyjazny zarówno w stosunku do ludzi jak i innych psów. Tery czeka na swojego właściciela.

nr karty: 35/2012

 

Nasze małe kwiatki

Znalazły dom

15.01.2012 przyjęliśmy sześć psich sierotek. Różyczka, Stokrotka, Lilka, Petunia, Malwa i Azalia to mniej więcej trzymiesięczne suczki, które wyrosną na psy średniej wielkości. Czy znajdą się dobrzy ludzie, którzy pokochają te małe kwiatuszki o pospolitej urodzie?

 

 

 

Kolanko

Znalazły dom

Kolanko jest w schronisku od 15.01.2012. Jest to szcześciomiesięczny szczeniak, ktróry w schroniskowej rzeczywistości jest bardzo zagubiony i wystraszony. Czy i on, jak 99,9% szczeniąt, które trafiają do schroniska, został wyrzucony, czy ktoś go szuka?

nr karty: 32/2012

 

Zus

Znalazły dom

Zus przebywa w schronisku od 14.01.2012. Jest to młody, niewielki i drobniutki piesek, który jest bardzo wystraszony. Czeka na swojego właściciela.

nr karty: 31/2012

 

Betowen

Znalazły dom

Betowen trafił do schroniska 17 października 2011r. Mały, puchaty kłębuszek, tak poturbowany przez samochód, że serca nasze pękły... Nasza walka o jego życie zakończyła się sukcesem, niestety jednej łapki, zmiażdżonej przez samochód, nie udało się uratować – została amputowana.
W tej chwili (listopad 2014) Betowen ma 3 lata i pomimo tego, że nie ma jednej tylnej łapy, jest szybki, zwinny i pełen wigoru. Doskonale sprawdza się w roli psa stróżującego – gdy tylko ktoś nowy pojawia się na terenie schroniska, Betowen powiadamia nas o tym głośnym szczekaniem. Jednocześnie jest psem pogodnym, lgnącym do ludzi i bardzo oddanym - wybranego przez siebie pracownika schroniska, z którym jest bardzo zżyty, Betowen nie opuszcza ani na krok.

Szukamy dla niego domu z ogrodem, gdzie będzie mógł się wybiegać i wyszaleć. Serce boli, że dzieciństwo spędził w sierocińcu... Czy ktoś go wreszcie pokocha ?

nr karty: 529/2011

  

 

 

 

Kika

Znalazły dom

Historia Kiki poprzez schronisko splotła się z historią Tusi (nr karty: 665/2011). Ją również podrzucono do schroniska, gdy była szczenięciem. I również ona cieszyła się, gdy jakiś czas później została zabrana do nowego domu, gdzie oprócz kochającej opiekunki, była też koleżanka dla niej - Tusia.

Minęło jednak kilka miesięcy i 27.12.2011 obie suczki oddano z powrotem do schroniska.... Dlaczego? Ich opiekunka powiedziała nam, że z powodu absolutnie niezwiązanego bezpośrednio z psami - z powodu trudnej sytuacji mieszkaniowej. Nawet nam ciężko było zrozumieć tę decyzję. A suczki zamknięte w schroniskowym boksie nadal wypatrują swojej pani...

Kika nie ma jeszcze roku. Jest nieśmiałym, małym, kudłatym pieskiem. 

nr karty: 666/2011

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy