Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Bila

Znalazły dom

Bila przebywa w schronisku od 08.04.2012. Wiemy, że została wyrzucona przez swojego właściciela, nie wiemy jednak z jakiego powodu. Bila jest młodziutką suczką (ma około 9 miesięcy), niedużą, drobną. Lubi towarzystwo innych psów i zza krat głośno prosi o towarzystwo człowieka.

nr karty: 169/2012

 

Misiek

Znalazły dom

Misiek przebywa w schronisku od 11.04.2012. Jest spokojny, przyjazny, dobrze dogaduje się z innymi psami. Misiek jest dosyć dużym psem. Ma około 5 lat.

nr karty: 174/2012

 

Tom

Znalazły dom

Tom trafił do schroniska 21.04.2012. Jest to dorosły, biały kocur z czarnymi znaczeniami. Tom jest wielkim pieszczochem - na widok człowieka natychmiast wstaje, łasi się i przymila. Tom jest zaniedbany, ale jego zachowanie sugeruje, że miał kiedyś swojego opiekuna. Może więc ktoś go szuka?

nr karty: 48/2012

 

Ignaś i Witek

Znalazły dom

Ignaś (czarno-biały) i Witek (czarny) to kocurki, które trafiły do schroniska 24.04.2012. Mają mniej więcej cztery miesiące i są wesołe i skore do zabawy.

nr kart: 49/2012 - Witek i 50/2012 - Ignaś

 

Snupi

Znalazły dom

23.04.2012 zgłoszono nam, że z okna jednego z bloków na elbląskim osiedlu wypadł pies. Gdy pracownicy schroniska dojechali na miejsce, ujrzeli małego szczeniaka leżącego na trawie i skomlącego z bólu. Piesek został zawieziony do lecznicy, gdzie wykonano mu prześwietlenie łapek. Okazało się, że jedna z nich jest złamana i wymaga operacji.

Kilka godzin później do schroniska zgłosił się właściciel psa. Utrzymywał, że pies sam wszedł na parapet i wypadł przez niedomknięte okno. Właściciel psa przyznał, że nie będzie go stać na tak kosztowną operację, w związku z czym ( jak również z innych względów), Snupi został w schronisku.

Trzymiesięczny Snupi czeka teraz na operację. Czeka również na nowego, troskliwego opiekuna, który będzie wiedział, jak należy dbać o swojego psa.  

nr karty: 197/2012


AKTUALIZACJA

maj 2012 - minęły już 3 tygodnie od operacji Snupiego. Badanie kontrolne wykazało, że łapa dobrze się zrosła. Wyleczony Snupi nadal czeka na nowy dom.

 

Lamia

Znalazły dom

Lamia przebywa w schronisku od 23.04.2012. Jest to 3-5 miesięczna suczka, która błąkała się koło jednego z elbląskich hipermarketów. Suczka jest wesoła, energiczna i spragniona kontaktu z człowiekiem.

nr karty: 196/2012

 

Gacek

Znalazły dom

23.04.2012 otrzymaliśmy zgłoszenie, iż koło dworca PKS leży potrącony pies. Gdy pracownicy schroniska dojechali na miejsce, znaleźli małego, wychudzonego psiaka, któremu krwawiły oczy i nos. Po przywiezieniu go do schroniska okazało się, że pies nie ma innych obrażeń zewnętrznych. Niestety wciąż niewykluczone są obrażenia wewnętrzne.

Gacek jest małym i drobnym psem, który ma około 2-3 lat.

nr karty: 195/2012

 

Dafne

Znalazły dom

Dafne trafiła do schroniska 20.04.12. Ta suka rasy husky kilka godzin leżała pod elbląskim szpitalem. Dafne jest młodym, ufnym i łagodnym psem. Czeka na swojego właściciela. 

nr karty: 193/2012

 

Kama

Znalazły dom

Kama przebywa w schronisku od 20.04.2012. Osoba, która ją do nas przyprowadziła, powiedziała nam, że suka od kilku dni błąkała się w pobliżu śmietników na jednym z elbląskich osiedli. Kama jest kilkuletnim psem średniej wielkości. Nie jest wychudzona ani zaniedbana, ale ma bardzo chore oczy. Nie mamy pojęcia co stało się z jej oczami, podajemy jej leki przeciwbólowe. Będziemy szukać przyczyny. Szukamy właściciela psa, musimy wiedzieć co jej się stało!!! Jeżeli ktoś rozpoznaje psa, prosimy o pilny kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel: 603300631.Co jej się stało? Czy ktoś jej będzie szukał?

nr karty: 191/2012

 

Alinka

Znalazły dom

Alinka trafiła do schroniska 19.04.2012. Kotka została znaleziona w parku - była bardzo wystraszona, ale nie uciekała. Wygląda na to, że po prostu nie miała na to siły - jest bardzo słaba i wychudzona. Na szczęście Alinka ma dobry apetyt, mamy więc nadzieję, że szybko wróci do formy. Z pewnością stało by się to jednak szybciej, gdyby kotka była już we własnym domu.

nr karty: 47/2012 

 

 


AKTUALIZACJA

maj 2012 - Alinka czuje się już całkiem dobrze, ale nadal czeka na nowy dom. Najlepiej bez psów i innych kotów.

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy