Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Wiki

Znalazły dom

Wiki była topiona.  Ktoś to zobaczył i Wiki żyje.  Sunia jest urocza, wesoła, ciągle by rozrabiała.  Trudno uwierzyć, że ktoś chciał pozbawić życia tego  ślicznego szczeniaka.

Będzie psem średniej wielkości.

 

Furora

Znalazły dom

Furora to sunia zabrana od właściciela w wyniku interwencji. Trafiła do naszego schroniska umęczona do granic możliwości. Skrajnie wychudzona, z wrośniętym w szyję łańcuchem...

Furora długo wracała do zdrowia. Ale stała się wreszcie zupełnie innym psem - nabrała ciała, zaufała człowiekowi, cieszy się z życia.

Sunia  jest w średnim wieku, średniej wielkości, obecnie z lekką nadwagą.

nr karty: 186/11

 

Ramona

Znalazły dom

Ramona to młoda suka w typie labradora. Ułożona, spokojna i bardzo nieszczęśliwa w schronisku.

Ramona za żadne skarby nie chce wracać ze spaceru do boksu. Przewraca się na grzbiet i w taki sposób demonstruje nam stan swojego ducha. My dobrze wiemy co ona czuje, ale niestety tam jest jej miejsce.

Ramona to mądra, myśląca suka.Czy nadejdzie taka chwila gdy po wyjściu z boksu pójdzie za swoim panem a nie powali się na ziemię mówiąc nam ''NIE  CHCĘ  TAM WRACAĆ! "

 

Rondelek

Znalazły dom

Rondelek..... młody, niewielki piesek pozostawiony bez opieki przez swojego pana. Jest ulubieńcem wolontariuszy, lubi być przez nich głaskany, pieszczony i noszony na rękach.

Rondelek jest malutki, ugodowy i posłuszny, taki pies to skarb.

 

Kuki

Znalazły dom
Kuki...to wielkie uszy i tak samo wielkie serce.  Urocza 1.5 roczna sunia, która obecnie mieszka w domu tymczasowym . Kuki nie może mieszkać w mieszkaniu, ponieważ zdarza jej się nie utrzymywać czystości . Najlepiej gdyby zamieszkała w boksie. Powinna też  być jedynym psem w domu, gdyż potrafi odgonić od miski inne zwierzęta. To są jedyne grzechy Kuki, które są niczym z jej zaletami  mianowicie : urodą i oddaniem.
 

Isia

Znalazły dom

Irena ..... sunia w średnim wieku zabrana od właściciela w wyniku interwencji inspektorów OTOZ Animals.  Początkowo bardzo nieufna, obecnie cudowna, spokojna i ułożona. Suczka trafiła do nas z licznym miotem, który powoli znajduje domy.

Irena ładnie chodzi na smyczy i słucha poleceń.

 

                                              

 

Śnieżna Kruszynka

Znalazły dom

Malutka koteczka cudownej urody, delikatna jak płatek śniegu, istna piękność.

Została znaleziona w bardzo złym stanie. Osłabiona, pogryziona przez psy. W domu tymczasowym odzyskała siły, rany prawie się zagoiły. Obecnie w schronisku czeka na nowy dom.
 

Mona

Znalazły dom

Mona trafiła do schroniska jako szczeniak w marcu 2011 roku. Wystraszona, płacząca, wtulała się w nas. Nie chciała zostać  w boksie, płakała, gdy zostawała sama.

Teraz Mona jest już dorosłym psem i  nadal jest w schronisku. Czas działa na jej niekorzyść, bo wraz z jego upływem przestała  być słodkim szczeniaczkiem. Wyrosła na niedużą i drobną suczkę. Zmądrzała, wydoroślała, ale tak samo tęskni za domem. Skacze na ogrodzenie z nadzieją, że uda się jej uwolnić i popędzić za człowiekiem bez którego nie może żyć.

Kilka metrów boksu to cały jej świat.

nr karty: 127/2011

 

Musli

Znalazły dom

 Musli to nieduży, uroczy piesek, młody i kontaktowy. W schronisku jest od niedawna, dlatego jest  zagubiony i jeszcze nieufny. 

Musli bardzo chce aby ktoś go pokochał, nieśmiało podchodzi do kraty, wypatruje człowieka dla którego będzie jego kochanym pieskiem .

 

Leser

Znalazły dom

Tego psa do schroniska przyprowadził pijany właściciel, odgrażając się, że musimy go przyjąć do inaczej go zabije.

Przyjęliśmy, dla dobra psa.

Leser jest fajnym, ufnym psem, który w życiu miał ogromnego pecha, trafił na nieodpowiedniego człowieka.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy