Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Samba

Znalazły dom

Samba po raz pierwszy trafiła do schroniska w listopadzie 2016 roku jako maleńki szczeniak. Po kilkunastu dniach została adoptowana, niestety jednak 20.04.2017 oddano ją z powrotem. Powiedziano nam, że suczka jest niegrzeczna i nieposłuszna.

Samba urodziła się około 19.09.2016 i jest psem średniej wielkości. Na razie jest trochę bojaźliwa i w kontaktach z nowo poznanymi osobami zachowuje rezerwę. Samba szuka opiekuna, który będzie miał wystarczająco dużo czasu i cierpliwości, by wychować ją tak, by wyrosła na wspaniałego przyjaciela.

nr karty: 157/2017

 

 

 

 

Rachela

Znalazły dom

Rachela trafiła do schroniska 17.04.2017. Powiedziano nam, że błąkała się na ulicy Ogólnej.

Rachela to malutka staruszka, spokojna i grzeczna. Serce się kraje, że jesień życia spędza w schronisku.

nr karty: 155/2017

 

Szejk

Znalazły dom

Szejk przebywa w schronisku od 14.04.2017. Został oddany przez swoją opiekunkę z powodu zmiany sytuacji życiowej.

Szejk to mniej więcej 8-miesięczny pies średniej wielkości. Na razie jest trochę nieśmiały i bojaźliwy, ale łagodnie i przyjaźnie nastawiony do ludzi.

nr karty: 154/2017

 

Kuba

Znalazły dom

14 kwietnia 2017 ponownie podopiecznym schroniska został Kuba. Ponownie, bo tego małego psiaka w średnim wieku już dwukrotnie odbierali ze schroniska członkowie rodziny, po tym jak 20 sierpnia 2016 Kubuś został oddany do schroniska przez swoją opiekunkę, która, ze względu na swoją chorobę, nie mogła się nim dłużej zajmować. Za każdym razem pytaliśmy, czy dobrze przemyśleli swoją decyzję, czy na pewno są w stanie zaopiekować się psem, dla którego każdy powrót do schroniska jest przecież ogromnym stresem. Oczywiście, że tak, mówili. I znowu go zawiedli.

Kubuś to nieduży psiak, który urodził się 01.11.2009. Całe swoje życie spędził w mieszkaniu, gdzie miał swoich opiekunów, swoje miejsce, swoje miski. Ciężko mu teraz odnaleźć się za karatami schroniskowego boksu, w budzie, wśród innych psów...

nr karty: 153/2017

 

 

Blondyn

Znalazły dom

Blondyn trafił do schroniska 14.04.2017 z ulicy Grunwaldzkiej.

Blondyn to dorosły pies średniej wielkości. Jest zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 152/2017

 

Nutella

Znalazły dom

Nutella trafiła do schroniska 08.04.2017.

Nutella to około 1-2-letnia suczka średniej wielkości. Jest przyjazna i łagodna, nie wchodzi też w konflikty z innymi psami.

nr karty: 144/2017

 

Colin

Znalazły dom

Colin przebywa w schronisku od 08.04.2017.

Colin to kilkuletni pies wyglądem przypominający owczarka szkockiego collie.  Jest pięknym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem, które lubi spacery i kontakt z człowiekiem. W stosunku do innych, nowo poznanych, psów jest zazwyczaj zadziorny, aczkolwiek od kilku dni dzieli boks z suczką, z którą dobrze się dogaduje.

nr karty: 142/2017

 

 

Maślana

Znalazły dom
Maślana przebywa w schronisku od 08.04.2017.

Maślana to około 1-roczny pies średniej wielkości. Jest łagodny i przyjazny w stosunku do ludzi. 

nr karty: 141/2017

 

 

Płatek

Znalazły dom

Płatek trafił do schroniska 08.04.2017.

Płatek to średniej wielkości psiak w średnim wieku. Jest przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 140/2017

 

Montana

Znalazły dom

13.04.17 w wyniku interwencji odebraliśmy właścicielom suczkę w typie amstaffa o imieniu Montana. Podczas pierwszej wizyty inspektorów OTOZ Animals, właściciele Montany twierdzili, że suczka jest już bardzo stara i na coś chora i dlatego jest tak przeraźliwie chuda. Nie potrafili jednak powiedzieć na co, bo nie byli z nią u weterynarza. Jako że nie chcieli dobrowolnie zrzec się psa, bo, jak z płaczem mówili, "bardzo go kochają i bardzo o niego dbają", daliśmy im kilka dni na zrobienie psu badań. Jednak przy następnej wizycie inspektorów nadal nie mieli żadnych dowodów na poparcie swych słów. Montana została im odebrana. W ich mieszkaniu pozostał jeszcze jeden pies, młodszy i w lepszej kondycji. Jako że nie chcieli się go zrzec, daliśmy właścicielom tydzień na poprawienie warunków, zaszczepienie i odrobaczenie go.
Montana to bardzo łagodna i przyjazna suczka. Ma mniej więcej 12 lat. Podczas wykonanych badań - morfologia, biochemia i usg - nie wykryto u niej żadnej choroby, wszystko więc wskazuje na to, że Montana po prostu nie dostawała wystarczająco dużo pożywienia.
Liczymy na to, że ta piękna suczka szybko wróci do formy i do życia "na wolności" ale już u boku osoby, która zapewni jej odpowiednią opiekę.

nr karty: 150/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy