Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Tora

Znalazły dom

Tora po raz pierwszy trafiła do schroniska w czerwcu 2017 roku jako piękny, 2-miesięczny szczeniak. Szybko została adoptowana, niestety 27.02.2018 oddano ją z powrotem do schroniska z powodu zmiany sytuacji życiowej.

Tora to obecnie dosyć duża, 10-miesięczna suczka. Jest łagodna i bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi. Schronisko ją przeraża...

nr karty: 63/2018

 

Tirana

Znalazły dom

Tirana po raz pierwszy trafiła do schroniska w sierpniu 2017 roku. Była zaniedbana - wychudzona, z problemami skórnymi. Z czasem, dzięki troskliwej opiece, jaką była otoczona w schronisku, jej wygląd a także samopoczucie bardzo się poprawiły. Wtedy też los się do niej uśmiechnął - została adoptowana. Dostawaliśmy wieści z jej nowego domu. Wiedzieliśmy, że ma się dobrze, że jest spokojna i grzeczna, żyje w zgodzie z drugim psem i kotami.

Niestety 26.02.2018 Tirana znowu znalazła się w schronisku. Znowu smutnymi oczami patrzy na nas zza schroniskowych krat, a nam pękają serca...

nr karty: 62/2018

 

Ticket

Znalazły dom

Ticket trafił do schroniska 25.02.2018 z terenu Dworca PKP.

Ticket to mały psiak, który ma około 6-7 miesięcy. Jest bardzo przestraszony, ale łagodny w stosunku do ludzi. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 61/2018

 

Vin

Znalazły dom

Vin po raz pierwszy trafił do schroniska we wrześniu 2017 roku jako zaledwie kilkunastodniowy szczeniak. Był tak maleńki, że nie przeżyłby w schronisku  - wymagał całodobowej opieki i karmienia butelką. Dlatego został zabrany do domu przez pracownika schroniska. Gdy już podrósł i stał się samodzielny, zaczęliśmy szukać dla niego nowego domu. Szybko się to udało, bo Vin miał być małym psem, gdy dorośnie.

Niestety 23.02.2018 oddano go z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że ten mały (waży obecnie 6kg), 7-miesięczny psiak, jest agresywny wobec dziecka...

Vin szuka teraz opiekuna, który rzeczywiście rozumie, że posiadanie zwierzęcia wiąże się nie tylko z przyjemnościami, ale również obowiązkami i nierzadko koniecznością poświęcenia czasu i uwagi na wychowywanie, czy szkolenie swojego pupila.

nr karty: 60/2018

 

Tequila

Znalazły dom

Tequila trafiła do schroniska 21.02.2018 z ulicy Krakusa.

Tequila to zadbana suczka w średnim wieku w typie rasy amstaff. Tequila czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 56/2018

 

Simba

Znalazły dom

Simbę znaleziono 20.02.2018 na ulicy Grunwaldzkiej i 21.02.2018 przywieziono do schroniska.

Simba to zadbana, 5-miesięczna suczka. Simba czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 55/2017

 

Luna

Znalazły dom

Luna została oddana do schroniska 19.02.2018 przez swoich "opiekunów" razem z Herą. Suczkę przygarnięto 3 lata wcześniej, gdy była małym szczeniakiem. Oddano, bo "ucieka"...

Luna to obecnie (luty 2018) 3-letni pies średniej wielkości. Po jej wyglądzie wnioskujemy, że wśród swoich dalekich przodków Luna miała psa rasy shar pei. Ona też jest bardzo wystraszona sytuacją, w jakiej się znalazła, ale wydaje się nam, że jak tylko przekona się, że w schronisku nic złego ze strony człowieka jej nie grozi, uda się nam zdobyć jej zaufanie i przyjaźń.

nr karty: 54/2018

 

Gogo

Znalazły dom

Gogo przebywa w schronisku od 18.02.2018. Trafił tutaj z ulicy Robotniczej.

Gogo to psiak, który urodził się w styczniu 2014 roku. Jest małym i przyjaznym stworzeniem. W schronisku jest bardzo wystraszony.

nr karty: 52/2018

 

Maja

Znalazły dom

Ta mała suczka, którą widzicie na zdjęciach, to Maja, która trafiła do naszego schroniska po śmierci swojego opiekuna 17.02.2018.

Początkowo w schronisku była po prostu przerażona. Baliśmy się, czy jej serduszko zniesie tak wielki stres... Po kilku dniach pobytu w schroniskowym boksie, zamieszkała w schroniskowym biurze. W pierwszym okresie nie opuszczała swojego legowiska i praktycznie nie reagowała na otoczenie, jednak po kilku dniach zaczęła z radością witać otwierające biuro osoby, następnie chętnie wychodzić z pokoju, potem zaczepiać pracowników domagając się pieszczot, aż w końcu zmieniła się nie do poznania! Jest naszą wesołą, ufną, biurową pomocnicą, która merdając ogonkiem wita wszystkich prawników schroniska i szczekaniem informuje, że do biura wchodzi ktoś obcy.

Maja ma 12 lat, jest mała, waży wprawdzie 11 kilogramów, ale ma lekką nadwagę. Kto pokocha tę grzeczną i posłuszną babuleńkę?

nr karty: 51/2018

 

Chanel

Znalazły dom

Chanel trafiła do schroniska 16.02.2018 z ulicy Kościuszki.

Chanel to mniej więcej 2,5-miesieczny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie średniej wielkości.

nr karty: 49/2018

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy