Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Sara

Znalazły dom

W czwartek, 06.04.2017, zostaliśmy zawiadomieni przez policję o konieczności odebrania właścicielom psa, który jest w bardzo złej kondycji i w bardzo złych warunkach. Pracownicy schroniska udali się na miejsce, które kiedyś było ładnym domem z kawałkiem działki. Na ogrodzonej, wyłożonej kostką brukową części posesji, zobaczyli przeraźliwie chudą i przerażoną suczkę w typie rasy husky. Suczka nie miała budy, nie mała nic do jedzenia i chodziła po zapleśniałych już własnych odchodach. Jej właścicielka, zapytana, jak mogła dopuścić do takiego stanu, odpowiedziała że pies nie dostał jeść dopiero od kilku dni (!!!!). Nie ulegało żadnym wątpliwościom, że Sara, tak ma na imię suczka, nie może dłużej tam zostać. Przywieźliśmy ją do schroniska.
Jak powiedziała nam jej właścicielka, Sara ma 2 lata. W pierwszych dniach pobytu w schronisku ostrzegawczo na wszystkich warczała, ale z każdym dniem jest teraz lepiej. Wierzymy, że szybko dojdzie do siebie i będzie jeszcze ufać ludziom.

nr karty: 134/2017

 

Lara

Znalazły dom

Lara przebywa w schronisku od 06.04.2017. Trafiła do nas z okolicy cmentarza Dębica.

Lara to mniej więcej 10-miesięczna, dosyć duża suczka. Jest zadbana, ufna i bardzo przyjaźnie nastawiona do otoczenia. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 133/2017

 

Gordon

Znalazły dom

Gordon trafił do schroniska 05.04.2017 z ulicy Szarych Szeregów.

Gordon to mniej więcej 7-letni pies średniej wielkości. Jest zadbany, ufny i spokojny. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 131/2017

 

Gaja

Znalazły dom
Gaja po raz pierwszy została oddana do schroniska 13.06.2015 przez swojego właściciela. Właściciel zapewniał nas, że jedynym powodem oddania psa było to, że Gaja boi się burzy i, gdy tylko wyczuwała, że burza się zbliża, uciekała z posesji. Po kilku miesiącach została adoptowana, niestety 25.01.2017 znowu znalazła się w schronisku. Była bardzo zaniedbana - wychudzona i zapchlona.

Gaja to prawie 9-letnia suka w typie rasy owczarek niemiecki (kwiecień 2017). Jest ufnym i bardzo łagodnym psem. Przez większość swojego życia mieszkała na podwórku, na posesji przed domem, gdzie swoją budę dzieliła z kotem. Jest przyzwyczajona do towarzystwa małych dzieci, z którymi chętnie się bawiła. Następnie mieszkała w mieszkaniu, gdzie nie sprawiała żadnych problemów.

nr karty: 28/2017

 

Wisienka

Znalazły dom

Wisienka trafiła do schroniska 06.04.2017.

Wisienka ma około 2 miesięcy i jest cudownym, wesołym szczeniakiem, który lgnie do ludzi. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie dużym psem.

nr karty: 132/2017

 

Adela

Znalazły dom

Adela przebywa w schronisku od 05.04.2017. Trafiła do nas z ulicy Ogrodowej.

Adela to około 3-letnia suczka średniej wielkości. Jest zadbanym i bardzo przyjaznym w stosunku do ludzi psem.

nr karty: 130/2017

 

Waszka

Znalazły dom

Waszka trafiła do schroniska 04.04.2017 z ulicy Warszawskiej w wieku około 10 miesięcy. Była bardzo wychudzona (dwa zdjęcia na samym dole). Na szczęście szybko zamieszkała w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska, gdzie nadal czeka na adopcję.

Obecnie (29 czerwca 2017) Waszka to dosyć duża, szczupła suczka. Pozostawiona sama w domu nie niszczy i utrzymuje czystość. Uwielbia towarzystwo innych psów a także kotów. Lubi ludzi, ale nie jest typem, który lgnie do każdego - najpierw musi się przekonać, że ma się względem niej dobre zamiary. Jak większość młodych psów jest pełna energii i chętna do zabawy.

nr karty: 129/2017

 

Syka

Znalazły dom
Syka trafiła do schroniska z ulicy Bocianiej.

Syka to duża, zadbana suczka. Czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 128/2017

 

Melon

Znalazły dom

Melon przebywa w schronisku od 02.04.2017. Trafił do nas z ulicy Żeglarskiej.

Melon to mały, zadbany psiak. Czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 127/2017

 

Zeus

Znalazły dom

Zeus trafił od schroniska 01.04.2017 w wyniku interwencji.

Zeus to niemłody już pies w typie rasy owczarek niemiecki. Gdy znalazł się w schronisku był bardzo zaniedbany - wychudzony, zapchlony, miał przerośnięte pazury i poważne zmiany skórne. Teraz czeka go szereg badań, mających na celu zdiagnozowanie choroby oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia.

nr karty: 126/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy