Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Lucynka

Znalazły dom

Lucynka przebywa w schronisku od 30.12.2017. Trafiła tutaj z ulicy 12 Lutego.

Lucynka to oswojona, chętna do kontaktu z ludźmi kotka, która nie przepada za bliską obecnością innych kotów.

nr karty: 412/2017

 

Marusia

Znalazły dom

Ta kotka o ciekawym umaszczeniu, którą widzicie na zdjęciach, trafiła do schroniska 29.12.2017, z ulicy Freta. Powiedziano nam, że pojawiła się tam kilka dni temu.

Kotka jest oswojona i przyjazna w stosunku do ludzi. Czy komuś zaginęła? Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 407/2017

 

Hiacentyna

Znalazły dom

Hiacentyna trafiła do schroniska 27.10.2107 z ulicy Świerkowej.

Hiacentyna to dorosła kotka o oryginalnej urodzie. Wydaje się, że wcześniej musiała być zwierzęciem domowym. W schronisku Hiacentyna czuje się wyobcowana i stroni od innych kotów. W kontaktach z ludźmi nie jest nachalna, ale lubi gdy się ją głaszcze.

nr karty: 365/2017

 

Czuk

Znalazły dom

Czuk trafił do schroniska 24.10.2017 po śmierci swojego opiekuna. Zanim znalazł się się w schronisku mieszkał w mieszkaniu, które dzielił z dwoma innymi kotami.

Czuk to dorosły kocur, który był tak przerażony, gdy znalazł się w schronisku, że obawialiśmy się o jego życie. Z czasem Czuk troszkę oswoił się z nowym otoczeniem, jednak nadal jest wycofanym zwierzęciem, które unika kontaktu z ludźmi.

nr karty: 348/2017

 

Piero

Znalazły dom

We wrześniu do naszego schroniska przyszła pewna elblążanka szukająca pomocy dla swoich kotów. Tłumaczyła, że przygarnęła je z dobroci serca, bo "miauczały pod jej drzwiami". Powiedziała, że ma ich teraz w domu około 10 i jest jej ciężko. Mieliśmy pewne problemy z ustaleniem niektórych szczegółów, w związku z czym pojechaliśmy do pani, by zobaczyć koty na własne oczy i na miejscu ocenić sytuację. A na miejscu naszym oczom ukazały się zabiedzone, niedożywione, niewidome, bezzębne i na wszystkie inne sposoby zaniedbane koty... Nie było innej możliwości niż zabrać je do schroniska, gdyż dalsze pozostawienie je w tamtym domu oznaczałoby dla nich powolną śmierć.
Dwóch kotów nie udało się nam niestety uratować, nasza pomoc przyszła za późno. Pozostała ósemka jest jednak u nas i ma się coraz lepiej.
Nadszedł czas, by przedstawić Wam te kocie biedy. Jak widzicie na zdjęciach, pięć kotów ma, mówiąc delikatnie, problemy z oczami, tzn. nie ma jednego oka lub obu, lub ma je, ale niewidzące. Wszystkie są małe, niektóre nie mają zębów... Ale wszystkie są ufne i lgną do człowieka.

Na zdjęciu Piero - drobny kocurek, który zawsze bacznie obserwuje otoczenie. Początkowo w stosunku do nowo poznanych osób zachowuje dystans i pewną rezerwę, ale gdy przekona się, że nie ma się wobec niego złych zamiarów, chętnie poddaje się pieszczotom.

nr karty: 313/2017

 

Sadówka

Znalazły dom

Sadówka trafiła do schroniska 13.06.2017 z ulicy Sadowej.

Sadówka to dorosła kotka, która jest oswojona i przyjazna w stosunku do ludzi. Dobrze czuje się w towarzystwie innych kotów, lubi tez kontakt z ludźmi.

nr karty: 119/2017

 

Gwiazdek

Znalazły dom

Gwiazdek trafił do schroniska 13.12.2017 jako mniej więcej 5-miesięczny kocurek.

Gwiazdek to czarny kot o cudownym usposobieniu. Jest spokojnym i delikatnym stworzeniem, które lubi kontakt z ludźmi, ale nie jest nachalne. Jest przyzwyczajony do obecności innych kotów i psów. Obecnie przebywa w tzw. domu tymczasowym.

nr karty: 400/2017

 

Aleks

Znalazły dom

Aleks trafił do schroniska 13.10.2017 jako kilkutygodniowy kocurek z ulicy Kwiatowej.

Aleks to oswojony i przymilny kociak, który bardzo lubi kontakt z ludźmi. Obecnie jest w trakcie leczenia, jednak z pewnością szybciej wróciłby do pełni zdrowia w nowym domu, pod troskliwą opieką kochającego człowieka.

nr karty:331/2017

 

Erina

Znalazły dom

Erinę znaleziono 05.03.2018 na ulicy Ogólnej, gdzie błąkała się bez opieki.

Erina to mniej więcej 5-miesięczny szczeniak. Jest zadbana i ufna. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 69/2018

 

Poka

Znalazły dom

Poka po raz pierwszy trafiła do schroniska 13.06.2017 razem ze swoją matką i rodzeństwem. Adoptowano ją jako uroczą, puchatą kuleczkę na początku lipca 2017. Oddano 05.03.2018 z powodu choroby opiekunki...

Poka to obecnie średniej wielkości suczka, która urodziła się 10.05.2017. Jest łagodnym i przyjaznym zwierzęciem, które mieszkało w mieszkaniu. Jak każdemu młodemu psu zdarza jej się czasem narozrabiać - np. pogryźć papier toaletowy, lub załatwić się w domu. Szukamy dla niej odpowiedzialnego opiekuna, który zapewni jej bezpieczny i kochający dom już do końca jej dni.

nr karty: 68/2018

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy