Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Jacek

Znalazły dom

Jacek trafił do schroniska 05.02.2017 razem ze swoim bratem Plackiem w wieku około 3 miesięcy.

Jacek to wesoły, ufny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie dużym psem.

nr karty: 39/2017

 

Polinka

Znalazły dom
Polinka trafiła do schroniska razem ze swoją matką Polą 01.02.2017 z miejscowości Piastowo. Psy szły wzdłuż drogi, z dala od zabudowań.

Polinka to mnie więcej 6-miesięczny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie dosyć dużym psem. Psiaki czekają na swojego opiekuna.

nr karty: 34/2017

 

Chudy

Znalazły dom

Chudy trafił do schroniska 31.01.2017 z ulicy Żeglarskiej. Był bardzo wychudzony.

Chudy to oswojony kocurek, który ma około 6 miesięcy. Jest przyjazny i chętny do kontaktu z człowiekiem. Innych kotów na razie trochę się boi.

nr karty: 17/2017

 

 

Maja

Znalazły dom

Maja po raz pierwszy trafiła do schroniska w lipcu 2016. Była wtedy maleńkim kociakiem. Szybko została adoptowana, niestety 31.01.2017 została oddana z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że osoba, która adoptowała Maję ze schroniska, wyjechała zagranicę, ale kota nie zabrała ze sobą...

Maja ma teraz około 6 miesięcy. Jest śliczną, drobną kotką. I w tej chwili bardzo przerażoną...

nr karty: 16/2017

 

 

 

Robin

Znalazły dom

31.01.17 z ulicy Szwoleżerów trafił do nas dorosły kot w typie rasy norweski leśny. Kot jest oswojony i dobrze odżywiony, i, jak na razie, zachowuje się grzecznie i spokojnie. Czy ktoś go szuka?
Jeżeli w ciągu 14 dni nie znajdzie się właściciel kota, będziemy dla niego szukać nowego opiekuna. Na razie skupiamy się jednak na tym, by kot wrócił do swojego domu!

nr karty: 15/2017

 

Alma

Znalazły dom

Alma trafiła do schroniska 25.01.2017 z Przezmarka.

Alma to mniej więcej 3-miesięczny szczeniak. Suczka jest wystraszona, ale zachowuje się grzecznie i spokojnie. Gdy dorośnie, Alma będzie psem średniej wielkości.

nr karty: 27/2017

 

Fasolka

Znalazły dom

Fasolka przebywa w schronisku od 17.01.2017. Wiemy, że zanim znalazła się u nas, miała swojego opiekuna, niestety człowiek ten miał problemy, by zadbać o samego siebie i gdy kolejny raz popadł w tarapaty i Fasolka trafiła do schroniska, nie zgłosił się już po nią.

Fasolka to mała, kilkuletnia suczka (około 5-letnia?), która waży 9,5 kg i ma 30 cm wysokości.  Jest bardzo łagodna, grzeczna i spokojna. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami. 

nr karty: 20/2017

 

 

Cytrynka

Znalazły dom

Cytrynkę podrzucono w styczniu 2017 pod drzwi pracownikowi schroniska. I tam, w domu Ani, kotka tymczasowo została, czeka jednak na adopcję.

Cytrynka to śliczna, mniej więcej 6-miesięczna kotka. Jest przymilnym, mruczącym stworzeniem, które jest przyzwyczajone do obecności innych kotów i psów. Jest nauczona korzystania z kuwety.

nr karty: 13/2017

 

 

Amelia

Znalazły dom

Amelia trafiła do schroniska 25.01.2017 z ulicy Warszawskiej.

Amelia to mniej więcej 3-miesięczny szczeniak. Jest zadbana, ufna i, jak niemal każdy szczeniak, wesoła i przyjaźnie nastawiona do otoczenia. Gdy dorośnie, Amelia będzie niedużym psem. 

nr karty: 35/2017

 

Lord

Znalazły dom

Lord przebywa w schronisku od 28.12.2016.

Lord to około 5-letni pies w typie rasy cocker spaniel, który, z uwagi na swoją skłonność do ucieczek, już nie raz był podopiecznym naszego schroniska.

Lord jest psem wesołym i energicznym i z pewnością będzie dobrym towarzyszem dla ludzi lubiących ruch. Jest śmiały i ciekawy świata, nie wchodzi w konflikty z innymi psami.

Jak każdy pies rasy cocker spaniel wymaga regularnego czesania, trzeba się również liczyć z tym, że może mieć skłonność do stanów zapalnych uszu.

Dołożymy wszelkich starań, by tym razem Lord opuścił schronisko już raz na zawsze, więc jeśli nasz piękny Lord wpadł Ci w oko, zanim zadzwonisz lub przyjedziesz do nas, DOBRZE się zastanów!

nr karty: 517/2016

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy