Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Czaki

Znalazły dom

Czaki to psiak, który przez 7 lat wiódł bezpieczne życie u boku swojej rodziny. Niestety wszystko zmieniło się, gdy któregoś dnia ugryzł dziecko. Wtedy został oddany koleżance. W nowym domu spędził jednak zaledwie 6 miesięcy. 31.08.2018 został oddany do schroniska. Powiedziano nam, że z powodu braku czasu dla psa...

Tak Czaki powiększył grono naszych podopiecznych. Pierwszego dnia w schronisku był po prostu przerażony - bał się każdego hałasu, każdego ruchu. Jednak, wraz z mijającym czasem, jest coraz lepiej. Czaki cieszy się już na widok człowieka, chętnie idzie na spacer, chętnie poddaje pieszczotom.

Czaki to mały pies przecudnej urody, który ma obecnie około 8 lat. Szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna, który da mu bezpieczny i troskliwy dom do końca psich dni.

nr karty: 248/2018

 

Fraja

Znalazły dom

Fraja została znaleziona 30.08.2018 na ulicy Firleja.

Fraja to mniej więcej 4-5-miesięczna suczka średniej wielkości. Jest łagodna i zadbana. Czy komuś zaginęła? Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 247/2018

 

Hera II

Znalazły dom

Hera trafiła do schroniska 29.08.2018, ponieważ jej opiekuna zmarła.

Hera to około 10-letnia suczka w typie rasy owczarek niemiecki. Na razie w schronisku jest bardzo wystraszona i zagubiona...

nr karty: 35/EL/2018

 

Lesio

Znalazły dom

Lesio trafił do schroniska 31.07.2018 w wyniku interwencji. Jak widać na jednym ze zdjęć, psiak był bardzo zaniedbany, wykazywał również agresję.

Oczywiście w schronisku natychmiast został otoczony opieką i ostrzyżony.  Przez kilkanaście dni przebywał w tzw. domu tymczasowym. Niestety pomimo okazywanej mu troski, Lesio nadal przejawiał niekiedy niczym nieuzasadnioną agresję w stosunku do domowników. Dlatego też musiał wrócić do schroniska.

Lesio to mały psiak przypominający bolończyka, który ma około 5-8 lat. Jest znerwicowanym stworzeniem, które potrafi ugryźć zarówno dziecko jak i dorosłego. Szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna, który umie postępować z takimi psami.

nr karty: 208/2018

 

 

 

Spot

Znalazły dom

Spot trafił do schroniska 28.08.2018 z Rubna.

Spot to zadbany, przyjazny pies średniej wielkości. Spot czeka na swojego opiekuna!

nr karty: 246/2018

 

Kokos

Znalazły dom

Kokos trafił do schroniska 24.08.2018 z ulicy Grunwaldzkiej, ponieważ jego opiekun zachorował. Niestety nie wiemy, czy psiak ma jeszcze szanse na powrót do swojego domu, czy będzie musiał zostać w schronisku, aż znajdziemy dla niego nowy dom.

Kokos to mały, kilkuletni pies. Jest ufnym i wesołym stworzeniem.

nr karty: 238/2018

 

Rudzia

Znalazły dom

Rudzia trafiła do schroniska w sierpniu 2018 w wieku około 2,5 miesiąca.

Rudzia to piękna kotka o oryginalnym umaszczeniu. Jest oswojonym, przyjaznym i wesołym kociakiem, który lubi zabawę i towarzystwo człowieka. Potrafi już korzystać z kuwety.

 

 

Amigo

Znalazły dom

Amigo trafił do schroniska 25.08.2018. Powiedziano nam, że szczeniak został znaleziony na klatce schodowej w bloku na ulicy Piechoty.

Amigo to śliczny psiak, który ma około 2 miesięcy. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie średniej wielkości.

nr karty: 240/2018

 

Pixi i Dixi

Znalazły dom

Pixi i Dixi to kociaki, które trafiły do schroniska 24.08.2018.

Kotki mają około 3 tygodni i nie są jeszcze samodzielne. Pilnie potrzebują nowych opiekunów, choćby tymczasowych!

 

 

Marlboro

Znalazły dom

Marlboro trafił do schroniska 13.08.2018. Został przywieziony przez osobę, która znalazła kociaka i zapewniła mu pierwszą pomoc weterynaryjną, bowiem ciało kociaka pokryte było krwawiącymi ranami niewiadomego pochodzenia. Na szczęście Marlboro szybko dochodzi do siebie i codziennie zaskakuje nas swoją pokorą i spokojem podczas wykonywania przy nim zabiegów weterynaryjnych. Ba, nawet przy podawaniu piekących zastrzyków, Marlboro nie wyrywa się, tylko przymila do ręki człowieka i rozkosznie mruczy!

Kociak ma około 4-5 miesięcy. Gorąco zachęcamy do jego adopcji!

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy