Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Kokos II

Znalazły dom

Kokos trafił do schroniska 06.02.2019 razem ze swoim rodzeństwem.

Kokos to mniej więcej 3-miesięczny kocurek. Z powodu choroby skóry, kociaki są aktualnie w trakcie leczenia.

 

Wisienka

Znalazły dom

Wisienka trafiła do schroniska 06.02.2019 razem ze swoim rodzeństwem.

Wisienka to mniej więcej 3-miesięczna kotka. Z powodu choroby skóry, kociaki są aktualnie w trakcie leczenia.

 

Poziomka

Znalazły dom

Poziomka trafiła do schroniska 06.02.2019 razem ze swoim rodzeństwem.

Poziomka to mniej więcej 3-miesięczna kotka. Z powodu choroby skóry, kociaki są aktualnie w trakcie leczenia.

 

Arkadia

Znalazły dom

Arkadia trafiła do schroniska 21.06.2018.

Ta młoda, czarno-biała, kiedyś domowa kotka, jest przyjazna da człowieka, ale nie lubi towarzystwa innych kotów.

nr karty: 92/2018

 

 

Pryncka

Znalazły dom

Pryncka trafiła do schroniska 11.02.2019.

Pryncka to około 2-miesięczny szczeniak. Jest wesoła i bardzo żywiołowa. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie psem średniej wielkości.

nr karty: 49/2019

 

Śnieżka

Znalazły dom

W piątek, 01.02.2019, w Gronowie Górnym, znaleziono białą kotkę, którą przywieziono do naszego schroniska.

Kotka jest oswojona i nauczona korzystania z kuwety. Przebywa obecnie w tzw. domu tymczasowym.

Pilnie szukamy jej opiekunów!

 

Remis

Znalazły dom

Remis trafił do schroniska 03.02.19 z ulicy Teatralnej, po potraceniu przez samochód. Był w ciężkim stanie, na szczęście wrócił już do zdrowia i pełni sił.

Remis to mały psiak - ma tylko 30 cm wysokości, który ma około 1-2 lata. Jest szalenie przyjaznym stworzeniem, które lgnie do ludzi.

nr karty: 44/2019

 

Nala

Znalazły dom

Nala trafiła do schroniska 01.02.2019, ponieważ jej opiekun zmarł.

Nala to  niemłoda już suczka w typie rasy owczarek niemiecki. Jest bardzo spokojnym, grzecznym i łagodnym psem. Nala lgnie do człowieka, przytyła się do wyciągniętej ręki, a nam serca pękają, gdy patrzymy w jej smutne oczy... Czy uda się jej jeszcze opuścić schronisko?

nr karty: 40/2019

 

Basia

Znalazły dom

Basia trafiła do schroniska w grudniu 2017 roku, ponieważ błąkała się bez opieki na ulicy Skrzydlatej. Od razu skradła serce jednej z pracownic schroniska - Asi - i zamieszkała u niej w domu. Początkowo miało to być tylko chwilowe rozwiązanie - tylko do czasu znalezienia dla niej nowych, odpowiedzialnych opiekunów. Z czasem jednak Asia tak pokochała Basię, że postanowiła jej nikomu nie oddawać. Niestety tak się nieszczęśliwie złożyło, że w bloku, w którym mieszka Asia, mieszkają również ludzie, którzy nie mają serca dla zwierząt. Ponieważ Basia reaguje szczekaniem na hałasy dobiegające ją z klatki schodowej, ludzie ci zaczęli pisać do właścicielki mieszkania oraz do spółdzielni, rozmaite pisma szkalujące Asię i jej zwierzyniec, na co spółdzielnia odpowiedziała grożąc właścicielce sprzedażą mieszkania. W tej sytuacji, z niewiarygodnie ciężkim sercem, Asia podjęła decyzję o szukaniu nowych opiekunów dla suczki.
Zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to łatwe, gdyż Basia nie jest już młoda - ma około 9 lat. Jednakże oprócz tego, że jest szczekliwym psem, Basia jest psim ideałem. Jest posłuszna, oddana, czysta. Pomimo swojego wieku i lekkiej nadwagi, jest w świetnej kondycji - lubi spacery i zabawy, np. bieganie za piłeczką. Lubi inne psy, w mieszkaniu, które dzieli z dwoma, jej przyjaciółmi są również koty. Jej drugim opiekunem jest 10-letni chłopiec, w którego także wpatrzona jest jak w obraz.

Dla Basi szukamy odpowiedzialnych opiekunów, którzy nie będą musieli często zostawiać jej samej. Idealnie byłoby, gdy mieszkali w domu z ogrodem, z dala od ludzi, którym przeszkadzać by mogła jej hałaśliwa natura.

 

Riko

Znalazły dom

Riko trafił do schroniska 28.01.2019 z ulicy Grunwaldzkiej.

Riko to około 3-miesięczny szczeniak. Wesoły i chętny do zabawy. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie średniej wielkości lub duży.

nr karty: 38/2019

 
PayPal:
1% dla zwierząt