Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Fox

Znalazły dom

Fox trafił do schroniska 06.04.2019 z miejscowości Dłużyna.

Fox to nieduży, zadbany i bardzo przyjazny w stosunku do ludzi psiak. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 7/EL/2019

 

Aldona

Znalazły dom

Aldona po raz pierwszy trafiła do schroniska w lipcu 2015 jako dorosła suczka. Po czterech miesiącach została adoptowana, niestety 04.04.2019 oddano ją z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że z powodu choroby opiekunów i idącego za tym braku możliwości sprawowania na Aldoną dalszej opieki.

Aldona, według relacji jej dotychczasowego opiekuna, jest bardzo łagodna, łaskawa i przyjazna w stosunku do ludzi - zarówno do domowników, jak i obcych, także w stosunku do dzieci - najmłodsze dzieci z jakimi miała kontakt, miały około 5 lat. Suczka uwielbia spacerować, bawić się i jest strasznym łasuchem.

Dla tej piękności w typie husky szukamy odpowiedzialnego opiekuna, który zna potrzeby psów tej rasy i jest osobą aktywną.

nr karty: 114/2019

 

 

Hipolit

Znalazły dom

Hipolit trafił do schroniska 02.04.2019 z ulicy Brzeskiej, gdzie widywano go od 3 dni.

Hipolit to nieduży i drobny psiak w średnim wieku. Jest zadbany, bardzo spokojny i przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 113/2019

 

Mania

Znalazły dom

Mania po raz pierwszy trafiła do schroniska 27.01.2019 razem ze swoim rodzeństwem jako maleńki szczeniak. Szybko została adoptowana, ale01.04.2019 oddano ją z powrotem do schroniska. Z jakiego powodu? Ponieważ jej opiekun "musi wyjechać służbowo na 3 miesiące, a opiekunka zaszła w ciążę i nie ma kto wychodzić z psiakiem na spacery".

Mania to szczeniak urodzony mniej więcej 23.12.2018. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie dużym psem. Suczka lgnie do ludzi i bardzo tęskni za domem... Czy znajdzie się ktoś, kto znowu da jej dom i już nigdy jej nie opuści?

nr karty: 111/2019

 

Piasek

Znalazły dom

Piasek został znaleziony 31.03.2019 na ulicy Piaskowej.

Piasek to około 3-4-miesięczny szczeniak. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 109/2019

 

 

Jump (Tajger)

Znalazły dom

Jump po raz pierwszy trafił do schroniska w czerwcu 2014 roku jako mniej więcej 6-tygodniowy szczeniak. Szybko został adoptowany, niestety 13.11.2018 znalazł się znowu w schronisku. Oddano go, ponieważ pies uciekał z posesji, pomimo wysokiego ogrodzenia. I tym razem szybko udało mu się opuścić schronisko, jednak 4 miesiące później, 31.03.2019, znowu stał się naszym podopiecznym. Okazał się bowiem psem "zbyt aktywnym". Tak opisuje go jego dotychczasowy opiekun:

"Psiak z charakterem i charyzmą nie nadający się do mieszkania w bloku reagujący na podstawowe komendy. Uwielbia spacery i przestrzeń, więc idealnym miejscem będzie dla niego rodzina z domkiem i własnym miejscem dla pieska. Jak widać na zdjęciach potrafi znaleźć kontakt z innymi domowymi zwierzętami ( w tym przypadku z kotem) W stosunku do innych ludzi jest przyjazny a zabawa z dziećmi sprawia mu wielką frajdę. Jeśli chodzi o inne psy jest dość wrogo nastawiony z myślą obrony właściciela lub terenu, lecz w przypadku zaprzyjaźnionych psów, takiej sytuacji nie ma. Jak każdy piesek lubi spać, biegać, bawić się i kąpać. Potrzebna jest mu rodzina, która zapewni mu to wszystko czego my już nie możemy, z uwagi na wynajmowane mieszkanie w bloku, i zbyt małą przestrzeń. Są to prawdziwe i szczere informację oparte na faktach z życia codziennego".

nr karty: 108/2019

 

Koda

Znalazły dom

Koda trafił do schroniska 27.03.2019 z ulicy Grunwaldzkiej.

Koda to sympatyczny szczeniak, który ma około 3 miesięcy. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie średniej wielkości.

nr karty: 106/2019

 

 

Rydz

Znalazły dom

Rydz trafił do schroniska 27.03.2019 z ulicy Mickiewicza.

Rydz to uroczy, zadbany, mały psiak, który prawdopodobnie ma niespełna 1 rok. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 105/2019

 

Borys

Znalazły dom

Borys trafił do schroniska 23.03.2019 oddany przez swoją opiekunkę. Ten 6-letni pies ostatnie miesiące spędził śpiąc na wycieraczce pod swoim mieszkaniem, do którego sporadycznie go wpuszczano. Był wychudzony i osłabiony, a jego ciało pokrywała masa kleszczy! Jego "opiekunka" nie była zainteresowana stanem zdrowia swojego czworonoga i nie miała zamiaru podjąć leczenia go - chętnie go oddała.

Borys to sympatyczny psiak średniej wielkości. Jest ufny i bardzo przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 104/2019

 

Teo

Znalazły dom

Teo został znaleziony w miejscowości Jagodnik i stamtąd 23.03.2019 przywieziono go do schroniska.

Teo to mały, przyjazny psiak, który ma prawdopodobnie niespełna 1 rok. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 5/MIL/2019

 
PayPal:
1% dla zwierząt