Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Plastuś

Znalazły dom

Plastuś przebywa w schronisku od 23.12.2017.

Plastuś to mały psiak, który ma około 10 lat. Jest bardzo przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzęciem. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami.

nr karty: 485/2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Batli

Znalazły dom

Batli po raz pierwszy została oddana do schroniska przez swoich opiekunów w lipcu 2016, ponieważ nagle okazało się, że nie ma dla niej w domu odpowiednich warunków. Jakiś czas później został adoptowana przez przyjaciela rodziny, niestety 09.12.2017 roku oddano ją z powrotem do schroniska.

Batli to obecnie 13-letnia sunia w typie amstaffa (grudzień 2017). Jest bardzo spokojna, cierpliwa, łagodna, typowo domowa - swoje potrzeby fizjologiczne załatwia wyłącznie na zewnątrz. Suczka jest cicha, nie wyje, nie niszczy. Na smyczy chodzi przy nodze. Dogaduje się z innymi psami. Uwielbia bliskość człowieka, rozdaje całusy, tuli się do wyciągniętej dłoni.

nr karty: 469/2017

 

Soda

Znalazły dom

Soda trafiła do schroniska 20.11.2017. Suczka biegała po terenie Szpitala Wojewódzkiego, jakby kogoś szukając. Niestety jej w schronisku nie szukał nikt...

Soda to nieduża suczka, która urodziła się prawdopodobnie około 01.05.2017. Jest ufna i przyjazna w stosunku do ludzi. W stosunku do innych psów bywa zadziorna.

nr karty: 443/2017

 

Remik

Znalazły dom

Remik trafił do schroniska 15.11.2017 z Dębicy po wypadku komunikacyjnym, w wyniku którego doznał tak skomplikowanego złamania przedniej łapy, że nie udało się jej uratować.

Remik to nieduży psiak, który ma około 1-2 lata. Jest wesołym, przyjaznym i ufnym psem, który uwielbia być blisko człowieka. Brak przedniej łapy w niczym mu nie przeszkadza - Remik bawi się i biega, jak w pełni zdrowy pies. Jedyny brak, który rzeczywiście mu doskwiera, to brak ciepłego domu i kochającego opiekuna...

 

Poldek

Znalazły dom

Poldek przebywa w schronisku od 19.09.2017. Trafił tutaj z ulicy Pomorskiej.

Poldek to średniej wielkości psiak, który w momencie, gdy znalazł się w schronisku, miał około 1 roku. Jest łagodny i bardzo przyjazny w stosunku do ludzi. Ładnie chodzi na smyczy, uwielbia zabawę z innymi psami.

nr karty: 376/2017

 

Fiesta

Znalazły dom

Fiesta trafiła do schroniska razem ze swoją siostrą Astrą 25.02.2018 z miejscowości Przezmark.

Fiesta to mniej więcej 2-miesięczny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie dużym psem.

nr karty: 11/EL/2018

 

Astra

Znalazły dom

Astra trafiła do schroniska razem ze swoją siostrą Fiestą 25.02.2018 z miejscowości Przezmark.

Astra to mniej więcej 2-miesięczny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie dużym psem.

nr karty: 10/EL/2018

 

Brutus

Znalazły dom

Brutus - maleńki jak okruszek, porzucony na klatce schodowej...

W środę (21.02.2018) późnym popołudniem otrzymaliśmy telefoniczne zgłoszenie mówiące, iż na klatce schodowej w bloku na ulicy Robotniczej ktoś zostawił maleńkiego szczeniaka. Na miejscu zastaliśmy taką oto kruszynę...
Nazwaliśmy go Brutus. Brutus ma około 6 tygodni i oczywiście powinien być jeszcze przy matce. Gdy zostaje sam, piszczy, bo brakuje mu bliskości i ciepła drugiej istoty. Uspakaja się na rękach, lub na kolanach, gdy ta potrzeba zostaje zaspokojona. Na szczęście jest już na tyle samodzielny, by jeść stały pokarm.
Gdy dorośnie, Brutus będzie prawdopodobnie mały psem.
Nie chcemy, by maluch dorastał w schronisku, jeśli więc marzysz o posiadaniu psa, przyjdź do schroniska! Tu znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Zanim jednak podejmiesz decyzję o przygarnięciu zwierzęcia, dobrze się zastanów. Pamiętaj, że posiadanie zwierzęcia wiąże się z codziennymi obowiązkami a także kosztami (np. coroczne szczepienie przeciwko wściekliźnie, odrobaczanie).

Szczenięta adoptowane ze schroniska są zaszczepione przeciwko chorobom wirusowym, odrobaczone i zaczipowane. Po osiągnięciu odpowiedniego wieku OBOWIĄZKOWO zostaną poddane sterylizacji na koszt schroniska.

nr karty: 57/2018

 

Fatma

Znalazły dom

Fatma trafiła do schroniska 18.02.2018. Powiedziano nam, że została znaleziona w rowie w miejscowości Raczki Elbląskie.

Fatma to mniej więcej 2-miesięczny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie średniej wielkości lub duża.

nr karty: 9/EL/2018

 

Gwiazdka

Znalazły dom

Gwiazdka przebywa w schronisku od 13.08.2017.

W warunkach schroniskowych Gwiazdka jest niestety płochliwą kotką.

nr karty: 233/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy