Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Piasek

Znalazły dom

Piasek po raz pierwszy trafił do schroniska w marcu 2019. Szybko został oddany, niestety 10.07.2019 oddano go z powrotem do schroniska z powodu wyjazdu zagranicę.

Piasek ma obecnie (lipiec 2019) około 6-7 miesięcy. Jest małym, sympatycznym psiakiem, który lgnie do ludzi.

nr karty: 216/2019

 

Brownie

Znalazły dom

Brownie trafił do schroniska 06.07.2019 z ulicy Nowowiejskiej.

Brownie to nieduży, leciwy psiak. Jest zadbanym, spokojnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem. Brownie czeka na swoich opiekunów.

nr karty: 213/2019

 

Jasio

Znalazły dom

Jasio trafił do schroniska 05.07.2019 z miejscowości Jesionno.

Jasio to mały psiak, który ma około 3 lat. Gdy znalazł się w schronisku był wychudzony i zapchlony, u szyi wisiał mu kawałek łańcucha...

Jasio jest łagodny i przyjazny w stosunku do ludzi. Nie spodziewamy się, by ktoś go szukał, to my szukamy nowych opiekunów dla niego!

nr karty: 3/GR/2019

 

Luna II

Znalazły dom

Luna została oddana do schroniska 03.07.2019 przez swoich opiekunów z powodu ich podeszłego wieku i złego stanu zdrowia.

Luna to obecnie około 7-letnia suczka. Po raz pierwszy znalazła się w naszym schronisku w lipcu 2014, miała wtedy około 2 lat. Szybko została adoptowana i przez 5 lat cieszyła się bezpiecznym życiem u boku osób, które ją rozpieszczały.

Teraz znowu znalazła się w schroniskowym boksie i trudno jest jej się z tym pogodzić - jest wystraszona i smutna. Na spacerze szuka pocieszenia u każdego człowieka, który znajdzie się w jej pobliżu. Jest łagodna i bardzo przyjazna, także w stosunku do innych psów. Jest małą, choć otyłą suczką - waży 10,5 kg i mierzy około 27cm.

Bardzo chcielibyśmy, by jak najszybciej znalazł się ktoś, kto otworzy przed Luną swoje serce i dom.

nr karty: 211/2019

 

 

Sami

Znalazły dom

Sami został znaleziony w lipcu 2019 razem ze swoją matką i rodzeństwem. Cała kocia rodzina trafiła do tzw. domu tymczasowego u wolontariuszki schroniska.

Kociaki mają obecnie około 9 tygodni, są wesołe i oswojone i już potrafią korzystać z kuwety.

 

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy