Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Pończoszka

Koty do adopcji:

Pończoszka trafiła do schroniska 24.05.2022, razem ze swoim rodzeństwem, z ulicy Beniowskiego.

Kociaki urodziły się mniej więcej 13.04.2022. Są troszkę nieśmiałe, ale w prawdziwym domu z pewnością szybko się to zmieni.

 

 

Skarpetka

Koty do adopcji:

Skarpetka trafiła do schroniska 24.05.2022, razem ze swoim rodzeństwem, z ulicy Beniowskiego.

Kociaki urodziły się mniej więcej 13.04.2022. Są troszkę nieśmiałe, ale w prawdziwym domu z pewnością szybko się to zmieni.

 

 

Golf

Koty do adopcji:

Golf trafił do schroniska 24.05.2022, razem ze swoim rodzeństwem, z ulicy Beniowskiego.

Kociaki urodziły się mniej więcej 13.04.2022. Są troszkę nieśmiałe, ale w prawdziwym domu z pewnością szybko się to zmieni.

 

 

Calineczka

Koty do adopcji:

Calineczka trafiła do schroniska 24.05.2022. Malutka była przeziębiona, w związku z czym jest w trakcie leczenia.

Urocza Calineczka urodziła się mniej więcej 25.04.2022.

 

Oczek

Koty do adopcji:

Oczek trafił do schroniska 20.04.2022 z ulicy Malborskiej. Kocurek miał na oku narośl, która wymagała natychmiastowego usunięcia. Niestety oka nie udało się uratować.

Oczek to cudowny, cały biały kot, który urodził się prawdopodobnie w 2020 roku. Jest oswojonym, łagodnym i bardzo przymilnym stworzeniem, które lgnie do człowieka.

Kto pokocha Oczka bez oczka?

nr karty: 40/2020

 

Miłka

Koty do adopcji:

Miłka trafiła do schroniska w kwietniu 2022.

Kotka bardzo dużo przeszła w swoim życiu… Kiedyś miała swój dom, była kochana i dbano o nią, niestety to sielankowe życie się skończyło. Właściciele wyjechali, a kota zostawili. Tak oto Miłka została skazana na tułaczkę... Na szczęście jeden z mieszkańców zainteresował się losem kotki i poprosił nasze schronisko o pomoc. Miłka, gdy do nas trafiła, miała chore uszy, a jej kruche ciałko było pełne kleszczy. Koteczka została u nas wyleczona i odkarmiona, w tej chwili czuje się o niebo lepiej.

Kotka jest u nas krótko, jednak ma za sobą już jeden zwrot z adopcji. Okazało się bowiem, że Miłce nie odpowiada towarzystwo innych kotów. Miłka jest przesympatycznym stworzeniem, które uwielbia kontakt z człowiekiem. Najchętniej cały czas tkwiłaby w jego objęciach. Szukamy dla niej domu bez innych kotów, aby uniknąć jej kolejnego powrotu. Kto pokocha naszą Miłkę?

 


 

Toka

Koty do adopcji:

Toka trafiła do schroniska 06.07.2020. Była w złym stanie - wychudzona i chora. Długo dochodziła do siebie, ale na szczęście w końcu jej stan się znacząco poprawił. Niemniej  Toka jest kotem wątłego zdrowia.

Toka z pewnością nie jest już młoda - ma co najmniej 10 lat. Jest cudowną przylepą, która czeka na człowieka już przy furtce prowadzącej do kociarni. Gdy tylko przekroczysz jej próg, Toka nie odstąpi Cię już ani na krok - będzie ocierać się o Twoje nogi i wskakiwać na kolana, domagając się głaskania i pieszczot, które nigdy się jej nie nudzą.

W schronisku nie jesteśmy w stanie dać jej tyle czułości, ile Toka potrzebuje. Bardzo chcielibyśmy, by trafiła do kochających ludzi, którzy dadzą jej tę bliskość, której kotka najwyraźniej potrzebuje.

 

nr karty: 143/2020

 

Anek

Koty do adopcji:

Anek trafił do schroniska z 11.03.2022 z ulicy Czerniakowskiej.

Anek to kocurek, który urodził się w czerwcu 2021. W warunkach schroniskowych jest nieco nieśmiałym stworzeniem, ale podejrzewamy, że w domu Anek szybko się się oswoi.

nr karty: 24/2022

 

Trufla

Koty do adopcji:

Trufla trafiła do schroniska 24.02.2022 z ulicy Robotniczej.

Trufla to mniej więcej 6-miesięczna kotka. Na razie, w warunkach schroniskowych, jest nieśmiała i powściągliwa w kontaktach z ludźmi.

 

Frytka

Koty do adopcji:

Frytka trafiła do schroniska 11.02.2022 z ulicy Malborskiej. Osoba, która przywiozła ją do schroniska, zauważyła, że łapka kotki jest bezwładna - jak się później okazało kotka doznała złamania miednicy. Teraz Frytka wraca do zdrowia w schroniskowej izolatce.

Frytka urodziła się mniej więcej w październiku 2021. W warunkach schroniskowych ta śliczna kotka jest płochliwa i nieufna.

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny