Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Blum

Koty do adopcji:

Blum trafiła do schroniska w czerwcu 2022.

Blum to około 4 tygodniowa kotka, która jest radosna i bardzo lubi kontakt z człowiekiem.
 

Baymax

Koty do adopcji:

Baymax trafił do schroniska w czerwcu 2022.

Baymax to około 4 tygodniowy kociak, który jest radosny i bardzo lubi kontakt z człowiekiem.
 

Balu

Koty do adopcji:

Balu trafił do schroniska w czerwcu 2022.

Balu to około 4 tygodniowy kociak, który jest radosny i bardzo lubi kontakt z człowiekiem.
 

Toka

Koty do adopcji:

Toka trafiła do schroniska 06.07.2020. Była w złym stanie - wychudzona i chora. Długo dochodziła do siebie, ale na szczęście w końcu jej stan się znacząco poprawił. Niemniej  Toka jest kotem wątłego zdrowia.

Toka z pewnością nie jest już młoda - ma co najmniej 10 lat. Jest cudowną przylepą, która czeka na człowieka już przy furtce prowadzącej do kociarni. Gdy tylko przekroczysz jej próg, Toka nie odstąpi Cię już ani na krok - będzie ocierać się o Twoje nogi i wskakiwać na kolana, domagając się głaskania i pieszczot, które nigdy się jej nie nudzą.

W schronisku nie jesteśmy w stanie dać jej tyle czułości, ile Toka potrzebuje. Bardzo chcielibyśmy, by trafiła do kochających ludzi, którzy dadzą jej tę bliskość, której kotka najwyraźniej potrzebuje.

 

nr karty: 143/2020

 

Anek

Koty do adopcji:

Anek trafił do schroniska z 11.03.2022 z ulicy Czerniakowskiej.

Anek to kocurek, który urodził się w czerwcu 2021. W warunkach schroniskowych jest nieco nieśmiałym stworzeniem, ale podejrzewamy, że w domu Anek szybko się się oswoi.

nr karty: 24/2022

 

Trufla

Koty do adopcji:

Trufla trafiła do schroniska 24.02.2022 z ulicy Robotniczej.

Trufla to mniej więcej 6-miesięczna kotka. Na razie, w warunkach schroniskowych, jest nieśmiała i powściągliwa w kontaktach z ludźmi.

 

Frytka

Koty do adopcji:

Frytka trafiła do schroniska 11.02.2022 z ulicy Malborskiej. Osoba, która przywiozła ją do schroniska, zauważyła, że łapka kotki jest bezwładna - jak się później okazało kotka doznała złamania miednicy. Teraz Frytka wraca do zdrowia w schroniskowej izolatce.

Frytka urodziła się mniej więcej w październiku 2021. W warunkach schroniskowych ta śliczna kotka jest płochliwa i nieufna.

 

Anka

Koty do adopcji:

Anka trafiła do schroniska 03.12.2021 z działek na ulicy Lotniczej.

Anka to śliczna kotka, która urodziła się prawdopodobnie w czerwcu 2021r. W warunkach schroniskowych jest nieśmiała w stosunku do nowo poznanych osób.

nr karty: 248/2021

 

Zofi

Koty do adopcji:

Zofi trafiła do schroniska 22.10.2021 z ulicy Nałkowskiej.

Gdy znalazła się w schronisku, Zofi miała około 5 miesięcy. W warunkach schroniskowych jest nieco nieśmiała i lękliwa, lecz podejrzewamy, że w prawdziwym domu szybko się to zmieni.

nr karty: 232/2021

 

Gloria

Koty do adopcji:

Gloria trafiła do schroniska 05.10.2021 jako kilkumiesięczny kociak. Przednią łapkę kotka straciła najprawdopodobniej na skutek jakiegoś urazu/wypadku.

Gloria urodziła się mniej więcej w maju 2021r. W warunkach schroniskowych jest nieco płochliwa, ale przed dobrze znanymi sobie opiekunkami nie ucieka, a nawet pozwala się głaskać.

nr karty: 200/2021

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny