Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Koko

Koty do adopcji:

Koko trafiła do schroniska razem ze swoim bratem Niko 06.12.2018.

Koko to śliczna, około 3-miesięczna kotka.

 

Niko

Koty do adopcji:

Niko trafił do schroniska razem ze swoją siostrą Koko 06.12.2018.

Niko to około 3-miesięczny kocurek.

 

 

Cukierek

Koty do adopcji:

*** Ogłoszenie grzecznościowe ***

Ten piękny, biało-rudy kocur, którego widzicie na zdjęciach, ma na imię Cukierek. Ma około 2 lat. Jest delikatnym, wrażliwym, nieśmiałym i zamkniętym w sobie stworzeniem. Uwielbia siedzieć godzinami na oknie, lub zabezpieczonym siatką balkonie, i obserwować, co dzieje się na zewnątrz. Bardzo lubi spać w łóżku ze swoim opiekunem, w którego się wtula. Jest bardzo czysty. Ciężka choroba opiekunki i i jej częste pobyty w szpitalu spowodowały, że z wielkim bólem serca musiała ona podjąć decyzję o oddaniu Cukiereczka.

Cukierek jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony. Wolny od białaczki i Fifa (test z wynikiem ujemnym). Jada zarówno mokrą jak i suchą karmę.

 

Biały kocur

Koty do adopcji:

*** Ogłoszenie grzecznościowe ***

Ten biały kocur, którego widzicie na zdjęciach został znaleziony mniej więcej 2 miesiące temu w miejscowości Łęcze w stanie skrajnego wyczerpania i wygłodzenia. Nie był wtedy skory do głaskania, ale od kiedy dostaje regularnie jeść, pozwala się głaskać a nawet wziąć na ręce.
Kot został odrobaczony, nie jest wykastrowany. Osoby, do których się przybłąkał i które udzieliły mu pomocy, szukają dla niego teraz prawdziwego domu i odpowiedzialnych opiekunów.

 

Piotruś i Natka

Koty do adopcji:

Piotruś (czarno-biały) i Natka (szara pręgowana-adoptowana) trafili do schroniska 19.11.2018. Kocięta zostały znalezione wyziębione i przemoczone.

Piotruś i Natka są mniej więcej 3-miesiecznymi kociakami, które mają w sobie mnóstwo energii i chęci do życia. Maluchy polecają się do adopcji!

 

 

Prinsia

Koty do adopcji:

Prinsia trafiła do schroniska 21 sierpnia 2018 po wypadku komunikacyjnym. Kotka cierpiała na poważną duszność. Po oględzinach i badaniach, weterynarz stwierdził u niej prawdopodobne uszkodzenie kręgu szyjnego. Stan kotki był bardzo ciężki. Na szczęście kicię do dom tymczasowego zabrała kierowniczka schroniska, która postanowiła walczyć o jej życie. Nie było łatwo - stan Prinsi długo się nie poprawiał. Po kilkunastu dniach do chorej przyplątał się w dodatku jeszcze jakiś wirus. Wtedy wydawało się już, że wszystko stracone. A jednak zarówno kotka jak i jej opiekunka miały taką siłę, by walczyć o kocie życie, że Prinsia wyzdrowiała!

Teraz Prinsia to w pełni zdrowy kot. Kot, którego wszędzie pełno - na stole, na desce do krojenia, ba, nawet w garnku! Prinsia uwielbia się bawić - sama, z innymi kotami, z człowiekiem. Uwielbia też broić i, na przykład, skraść na sekundę odłożoną na talerz kanapkę. Uwielbia inne koty, uwielbia psy. Jej tymczasowa opiekunka najchętniej nie oddałaby jej nikomu, niestety jednak w jej domu jest już tyle zwierząt, że, mając na uwadze szczęście i komfort ich wszystkich, z ciężkim sercem postanowiła szukać dla Prinsi nowego domu. Ale nie za wszelką cenę - tylko pod warunkiem znalezienia dla niej najwspanialszych opiekunów pod słońcem.

* PRINSIA NIE SŁYSZY.

 

Witek

Koty do adopcji:

Witek przebywa w schronisku od października 2018.

Witek to śliczny kocurek, który ma około 2,5 miesiąca. Jest oswojonym, wesołym i przyjaznym zwierzęciem.

 

 

Generał

Koty do adopcji:

11.10.18 na terenie naszego miasta znaleziono sympatycznego, oswojonego kocura. Kot, którego widzicie na zdjęciu i któremu daliśmy na imię Generał, siedział sobie na ławce na przystanku autobusowym na ul. Piłsudskiego (blisko skrzyżowania z Modlińską).
Generał przebywa obecnie w tzw. domu tymczasowym u osoby, która go znalazła, i czeka na swojego opiekuna.

 

 

Hirek

Koty do adopcji:

Hirek trafił do schroniska 29.09.2018 z ulicy Wybickiego, gdzie przybłąkał się do jednego z przechodniów. Miał wtedy około 6 miesięcy.

Hirek jest przyjaznym i oswojonym kocurkiem, który lgnie do ludzi.

 

Bolek i Lejdi

Koty do adopcji:

*** OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE ***

Dwa cudne kociaki szukają kochających właścicieli.
Maluchy urodziły się w maju tego roku. Niestety mieszkały na terenie jednego z ogrodów działkowych, gdzie biega lis (który prawdopodobnie porwał trzeciego z kociaków). Maluchy oswajają się coraz bardziej. Ten z czarnym noskiem, to kocurek Bolek - wesoły i ciekawski; jaśniejsza to koteczka Lejdi, trochę jeszcze nieufna, płochliwa. Przy odrobinie miłości na pewno odwdzięczą się tym samym.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny