Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Gdy święta dają ciepło… Wspólnie dla zwierząt!

Artykuły

06 grudnia – Mikołajki – to radosny dzień. Uczyńmy ten okres szczęśliwym również dla niechcianych zwierząt.

Zima to najcięższy okres dla zwierząt w schroniskach. Czasem wystarczy nawet mały gest dobroci, żeby ulżyć ich doli. Jak co roku, zapraszamy w okresie przedświątecznym do elbląskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Każde stworzenie zasługuje na współczucie i dobro. W imieniu naszych podopiecznych prosimy o suchą karmę, puszki dla psów i kotów oraz koce i kołdry, które bardzo się przydadzą przed zbliżającą się zimą. Można je przynosić do naszego schroniska lub do Ratusza Staromiejskiego ul. Stary Rynek 25 w godzinach otwarcia.

Najpiękniejszym prezentem, jaki możemy podarować bezdomnemu zwierzęciu jest nowy dom! Pamiętajmy jednak, że adopcja powinna być przemyślana, przedyskutowana ze wszystkimi członkami rodziny. W żadnym wypadku nie kupujmy zwierzęcia na gwiazdkowy prezent – w ten sposób zamiast pomóc, możemy bardzo skrzywdzić żywą, czującą istotę.

Od dzisiaj do Świąt, każdy kto przyniesie do schroniska dary, wpłaci choć drobną darowiznę dla naszych zwierząt, otrzyma symboliczny, świąteczny podarunek w postaci sianka wigilijnego. Niech te Święta, w pewnym sensie, będą wspólne!

Wszystkim darczyńcom w imieniu bezdomnych zwierząt serdecznie dziękujemy!!!

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy