Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Podziękowanie dla wolontariuszy

Artykuły

Z okazji przypadającego w dniu dzisiejszym Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, w imieniu własnym i pracowników schroniska jak i naszych zwierząt, składam serdeczne życzenia i podziękowania Wolontariuszom, działającym na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Elblągu.
Jesteście bardzo wyjątkowymi ludźmi, którzy w sposób dojrzały postrzegają życie. W pełni rozumiecie sens i potrzebę Waszej misji społecznej, jaką jest wolontariat. Poświęcając swój wolny czas, dajecie potrzebującym cząstkę samego siebie, a to jest największy dar, którego nie można kupić w sklepie lub zamówić przez internet. Współczesny świat otacza wszechobecna komercja. Wy natomiast potraficie bezinteresownie i z dużym zaangażowaniem pomagać innym. Dzięki Wam nasze zwierzęta, schorowane, samotne i nieliczące już na nic dobrego w życiu – machają ogonkiem. Sprawiacie, że ich życie jest lepsze. Wasza empatia, wrażliwość i dobroć budzą nasz największy szacunek. Jesteście wzorem do naśladowania nie tylko dla Waszych koleżanek i kolegów, ale i dla całej społeczności.
Drodzy Wolontariusze, życzę Wam jak najwięcej zdrowia i szczęścia. Niech Wasze dalsze działania na polu wolontarystycznym dostarczają Wam jak najwięcej wewnętrznej satysfakcji, a radość tych, którym pomagacie niech motywuje Was do dalszego działania.
Dziękuję!

Agnieszka Wierzbicka

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy