Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Wandzia

Psy duże

Wandzia trafiła do schroniska 28.08.2023 z ulicy Witkiewicza.

Wandzia trafiła do schroniska 28.08.2023 z ulicy Witkiewicza. Byliśmy przekonani, że schronisko będzie tylko krótkim przystankiem na jej drodze i niedługo zostanie odebrana przez swoich opiekunów. Otrzymaliśmy jednak informację, że Wandzia najprawdopodobniej została porzucona przez byłych właścicieli… w taki sposób ta szalona dziewczyna zasiliła szeregi naszych bezdomnych podopiecznych.

Wandzia to jeszcze młodziutka, pełna energii, około roczna sunia. Jej niespotykana uroda z pewnością przyciąga uwagę! Jednak to jej charakter potrafi dokumentalnie zdobyć każde serce. W stosunku do ludzi Wandzia jest bardzo ufna i przyjazna. Jest ogromną przylepą, wprost pcha się na nasze kolana! Co tu dużo mówić - wszystko widać na filmiku, choć oddanie i czułość Wandzi można w pełni zrozumieć tylko w bliskim kontakcie z tą fantastyczną sunią!

Co ważne - Wandzia jest suczką o dość pokaźnej masie ciała (około 27 kg), której zupełnie nie jest świadoma. Jest silna oraz niedelikatna, na smyczy potrafi mocno pociągnąć swojego opiekuna.

Dla Wandzi szukamy domu bez innych zwierząt.

Wandzia to wrażliwa i nieco nieokrzesana dziewczyna, która potrzebuje konsekwentnej, doświadczonej w pracy z psami osoby. Mamy ogromną nadzieję, że już wkrótce Wandzia opuści bramy naszego schroniska i rozpocznie nowy rozdział w swoim psim życiu u boku swojego opiekuna.

nr karty: 194/2023

 
PayPal:
1% dla zwierząt