Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Miłka

Znalazły dom

Miłka trafiła do schroniska w kwietniu 2022.

Kotka bardzo dużo przeszła w swoim życiu… Kiedyś miała swój dom, była kochana i dbano o nią, niestety to sielankowe życie się skończyło. Właściciele wyjechali, a kota zostawili. Tak oto Miłka została skazana na tułaczkę... Na szczęście jeden z mieszkańców zainteresował się losem kotki i poprosił nasze schronisko o pomoc. Miłka, gdy do nas trafiła, miała chore uszy, a jej kruche ciałko było pełne kleszczy. Koteczka została u nas wyleczona i odkarmiona, w tej chwili czuje się o niebo lepiej.

Kotka jest u nas krótko, jednak ma za sobą już jeden zwrot z adopcji. Okazało się bowiem, że Miłce nie odpowiada towarzystwo innych kotów. Miłka jest przesympatycznym stworzeniem, które uwielbia kontakt z człowiekiem. Najchętniej cały czas tkwiłaby w jego objęciach. Szukamy dla niej domu bez innych kotów, aby uniknąć jej kolejnego powrotu. Kto pokocha naszą Miłkę?

 


 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny