Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Rzeczka

Znalazły dom

I kiedy naiwnie myślimy, że nic nas już nie zdziwi, przychodzi dzień taki jak dzisiejszy (03.12.2021). Do schroniska przyjechał pan z workiem. A w nim… dwa koty.

Pan opowiedział nam, jak przejeżdżając przez most, zauważył, że nad kanałem elbląskim, ktoś miał w zamiarze wyrzucić niebieski worek do wody. Do worka przywiązana była cegłówka. Pan zaniepokoił się tym faktem i zatrzymał samochód. Ów ktoś, prawdopodobnie przestraszony, że został nakryty na gorącym uczynku, odjechał z piskiem opon... Pan odwiązał cegłówkę i związany sznurkami na kilka supłów (!) wór, z którego dochodziło miauczenie, przywiózł do nas.

Wydostaliśmy koty z worka. Są u nas, bezpieczne. Miały wiele szczęścia, że cała ta scena została zauważona, a reakcja była natychmiastowa.

Rzeczka to nieufna kotka potrzebująca cierpliwego opiekuna, który da jej poczucie bezpieczeństwa i tyle czasu na zaaklimatyzowanie się w nowym miejscu, ile kotka będzie potrzebowała.

 
PayPal:
1% dla zwierząt