Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

BURKA – ok. 3-4 lat.

Znalazły dom

 

Burka to około 3-4 letnia suczka. Jest mała, sięga do połowy łydki, ma śliczne, stojące uszka i miękką sierść . Czeka na dom PONAD DWA LATA. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Jest grzeczna, posłuszna i bardzo łagodna. Uwielbia kontakt z człowiekiem. W stosunku do innych psów jest uległa- przez długi czas była dominowana przez znacznie większe od siebie suczki. Akceptuje koty. Nadaje się do rodziny z dziećmi, lub do osoby starszej.

 


20 wrzesień 2009

 

Burka nadal czeka na dom. Jest wysterylizowana. Mimo, że jest w schronisku, bywa szczęśliwa. Dzięki wspaniałym wolontariuszom.  Doroto dziękujemy za serce jakie wkładasz w te spacery z psami. To ich jedyna namiastka normalnego życia przy człowieku. Burka na spacerku z Dorotą:

 

 

 Pani Burki i sama Burka odezwała się do nas :)

 

Dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!

Burkowy list:

"Chciałam tylko poinformować, że Burka ma się bardzo dobrze. Uwielbia szaleć po ogrodzie, w domu też czuje się dobrze, powoli akceptuje wszystkich domowników (prędzej kobiety niż mężczyzn ;-) ). Kiedy wychodzę do pracy, musi zostawać w domu z babcią, ponieważ wypuszczona w tym czasie na ogród pozostaje tam, aż do mojego powrotu (mniej więcej 9 godzin) i nikt nie jest w stanie namówić jej do przyjścia :-) mam nadzieję, ze się to zmieni, bo zima tuż tuż! Wszyscy w domu ją uwielbiają, jest wspaniała!"

I zdjęcia w nowym domu Burczysławy naszej :)

 

   
 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy