Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Arkadia

Koty do adopcji:

Pamiętacie Arkadię?

Arkadia to kotka, która trafiła do naszego schroniska w czerwcu 2018 roku i do lutego 2019 czekała na adopcję. W końcu się udało - zamieszkała w prawdziwym domu ze swoją opiekunką, dla której była oczkiem w głowie i najlepszym przyjacielem. Niestety kilka dni temu opiekunka Arkadii bardzo poważnie zachorowała i nie już w stanie opiekować się kotką. Arkadia nadal przebywa w swoim domu, gdzie karmią ją i odwiedzają członkowie rodziny, ale oczywistym jest, że taki stan rzeczy nie może trwać długo.
Dlatego też bardzo prosimy Was o pomoc w znalezieniu nowych opiekunów dla Arkadii, tak by nie musiała znowu znaleźć się w schronisku!
Tak pisze o niej pan, który czasowo zajmuje się Arkadią:
"Kotka jest towarzyska i mieszkała sama ze swoją panią, nawet z nią spała. Kotka lubi być głaskana i się łasi. Jest trochę nieufna w stosunku do nowych osób ale wystarczy usiąść i szybko podchodzi i się ociera, by ją głaskać. Nauczona jest czystości i załatwia się do kuwety. Z kotką oczywiście oddamy wszystkie akcesoria dla nowego właściciela."

Arkadia jest dorosłą, wysterylizowaną kotką, która, z tego co pamiętamy, gdy była wcześniej w schronisku, nie przepada za towarzystwem innych kotów. Nie pozwól jej znowu stać się bezdomną!

Pierwsze trzy zdjęcia zostały zrobione przez tymczasowego opiekuna Arkadii, pozostałe dwa w lutym 2019 w schronisku.


 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny