Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Keli

Znalazły dom

Tego uroczego szczeniaka, którego widzicie na zdjęciach, 12.07.2019 znaleziono na klatce schodowej na ulicy Kalenkiewicza. Kudłata kuleczka dostała na imię Keli i obecnie przebywa u osoby, która ją znalazła.

Keli ma około 3,5 miesiąca i będzie niedużym psem, gdy dorośnie. Jak każdy szczeniak lubi się bawić i trochę psocić.

 

Zanim podejmiesz decyzję o przygarnięciu psa, dobrze się zastanów. Pamiętaj, że posiadanie zwierzęcia wiąże się z codziennymi obowiązkami a także kosztami (np. coroczne szczepienie przeciwko wściekliźnie, odrobaczanie).

Szczenięta adoptowane ze schroniska są zaszczepione przeciwko chorobom wirusowym, odrobaczone i zaczipowane. Po osiągnięciu odpowiedniego wieku zostaną wysterylizowane na koszt schroniska.

Osoby zainteresowane adopcją Keli proszone są o kontakt telefoniczny ze schroniskowym biurem adopcyjnym w godzinach od 12:00 do 17:00, od poniedziałku do soboty, i od 11:00 do 14:00 w niedziele, pod numerem telefonu 55 234 16 46.

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt