Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Pixel II

Znalazły dom

Pixel został oddany do schroniska 03.06.2019 przez swoich opiekunów, ponieważ zachowywał się agresywnie w stosunku do wszystkich dzieci, poza swoją 10-letnią opiekunką. Opiekunowie podejrzewają, ze działo się tak z powodu zazdrości o tę 10-letnią dziewczynkę właśnie. Wpływ na zmianę w jego zachowaniu mogła też mieć przeprowadzka.

Pixel to mieszaniec jack russell terriera i chihuahua, który urodził się 05.07.2017. Zanim znalazł się w schronisku mieszkał w mieszkaniu i nie sprawiał żadnych problemów, poza wyżej wspomnianym. Psiak jest nauczony, by swoje potrzeby fizjologiczne załatwiać na podwórku, pozostawiony w domu sam nie wyje i nie niszczy. Nigdy nie przejawiał agresji w stosunku do osób dorosłych.

Dla tego malucha szukamy odpowiedzialnych opiekunów, którzy zapewnią mu stabilność i poczucie bezpieczeństwa i będą potrafili zapanować nad jego wybuchami agresji.

nr karty: 181/2019

 
PayPal:
1% dla zwierząt