Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Jaspar

Znalazły dom

Jaspar po raz pierwszy trafił do schroniska w maju 2010 jako około 2-letni pies. Bardzo długo przyszło mu czekać na adopcję - doczekał się jej dopiero w październiku 2015.

Z wielkim żalem w sercach przyjęliśmy go z powrotem do schroniska trzy lata później - we wrześniu 2018 roku. Tłumaczono nam, że opiekun psa ze względów zdrowotnych nie może się nim dłużej zajmować, a szukanie nowych opiekunów wśród rodziny i znajomych okazało się bezskuteczne. Na szczęście już w październiku 2018 Jaspar ponownie opuścił schronisko. Wierzyliśmy, że tym razem na stałe. Niestety znowu okrutnie się pomyliliśmy - 08.09.2019 oddano go z powody zmiany sytuacji życiowej jego opiekunów...

Jaspar to piękny pies średniej wielkości, który ma obecnie około 11 lat. Typowo domowy, grzeczny i posłuszny, reagujący na komendy wydawane nawet przez obce osoby. Jak my mamy wytłumaczyć temu przestraszonemu psu, dlaczego znowu znalazł się w schronisku???

nr karty: 152/2019

 
PayPal:
1% dla zwierząt