Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Sajmon

Znalazły dom

Sajmon to pies rasy buldog angielski urodzony 15.10.2016 w hodowli zarejestrowanej w Związku Psów Rasowych. W naszym schronisku znalazł się 27.02.2019 oddany przez osobę, która trzy dni wcześniej kupiła go od kobiety, która, prawdopodobnie parę lat wcześniej kupiła go bezpośrednio z hodowli.

Według relacji osoby oddającej psa powodem oddania Sajmona do naszego schroniska był fakt, że pies złapał zębami za rękę 8-letniego chłopca wchodzącego do mieszkania. Ta sytuacja niemile zaskoczyła świeżo upieczoną opiekunkę Sajmona, ponieważ, pani, od której kupiła psa, zapewniała ją, że Sajmon to typowe "ciepłe kluchy"- spokojne i łagodne stworzenie, które było czworonożnym przyjacielem jej trojga dzieci.

W schronisku Sajmon jest przerażony. Boi się dobiegających go z każdej strony hałasów, boi się gwałtownych gestów obcych sobie ludzi...

Szukamy dla niego odpowiedzialnych opiekunów, którzy zapewnią mu stabilność i poczucie bezpieczeństwa. Psiak zostanie oddany do adopcji dopiero po kastracji, osobie wybranej przez nas na podstawie ankiety przed adopcyjnej i wizyty przed adopcyjnej.

Opłata adopcyjna za Sajmona wynosi 300zł.

nr karty: 74/2019

 
PayPal:
1% dla zwierząt