Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Zrozumieć emocje psa

Artykuły
W weekend 26-27 lutego 2011 roku pracownicy naszego schroniska brali udział w pierwszym w Polsce szkoleniu TTouch prowadzonym przez Sarah Fisher w Gdyni.
The Tellington TTouch jest metodą szkolenia psów i innych zwierząt, która łączy pracę z ciałem oraz szkolenie, poprzez stosowną poprawę koordynacji, równowagi i sprawności fizycznej oraz pogłębienie późniejszej komunikacji i zrozumienia pomiędzy zwierzęciem z jego przewodnikiem. TTouch dodatkowo wzmacnia pewność siebie i samokontrolę u zwierzęcia.
TTouch jest szeroko stosowane przez miłośników zwierząt na całym świecie.
Sarah Fisher jest instruktorem metody TTouch, i prowadzącą popularnych programów o problemach ze zwierzętami w brytyjskiej telewizji. Jest najlepiej wytrenowanym instruktorem metody w Wielkiej Brytanii. Autorka książek o psach takich jak: "Unlock your dogs potential, "100 ways to train a perfect dog", "100 ways to solve your dog's problems" , "Anti stress program for dogs" oraz książki dotyczącej TTouch u koni 'Know Your Horse Inside Out: A Clear, Practical Guide to Understanding and Improving Posture and Behaviour" .
 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy