Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Zuza II

Znalazły dom

23.09.2018 otrzymaliśmy zgłoszenie, mówiące, że na ulicy Lubranieckiej błąka się agresywny pies z kagańcem na szyi. Na miejscu okazało się, że pies nie jest agresywny, ale wymagający natychmiastowej pomocy weterynaryjnej ze względu na swoje choro oko! Udało się odnaleźć "opiekunkę" psa, która stwierdziła tylko, że nie może złapać suczki, bo ona od niej ucieka. A jak suczka ucieka, to pani ją bije, a jak pani ją bije, to suczka ucieka...

Tak pod naszą opiekę trafiła Zuza.

Jeszcze tego samego dnia udało się nam umówić psinę na konsultację okulistyczną. Specjalista zalecił jak najszybsze usunięcie oka oraz stwierdził podejrzenie nowotworu. Po trzech tygodniach od operacji usunięcia gałki ocznej, gdy Zuza zdążyła już wydobrzeć i poweseleć,  otrzymaliśmy wynik badania histopatologicznego. Diagnoza - oponiak nerwu wzrokowego. Ponieważ komórki nowotworowe sięgały tylnej krawędzie gałki, rokowania są ostrożne.

A spójrzcie tylko na nią, na jej roześmianą mordkę! Zuza jest pełna życia. Na spacerach biega i skacze, szuka kontaktu z człowiekiem.

Nie dopuśćmy do tego, by Zuza zgasła w schronisku! Pomóżcie nam w szukaniu opiekuna dla tej wspaniałej suczki!

nr karty: 271/2018

*na zdjęciach Zuza przed i po operacji usunięcia gałki ocznej

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy