Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Jola

Znalazły dom

Jola po raz pierwszy trafiła do schroniska w maju 2017 roku jako cudowny, mniej więcej 2-miesięczny szczeniak. Po kilku tygodniach została adoptowana, niestety 15.11.2017 oddano ją z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że suczka niszczy w mieszkaniu.

Jola urodziła się mniej więcej 01.04.2017, więc w momencie, gdy po raz drugi została podopieczną schroniska, miała 7,5 miesiąca. Była już w prawdzie dosyć duża, jednak nadal była szczeniakiem! Wesołym, pełnym energii psem, który potrzebuje uwagi, zabawy i szkolenia!

Dla Joli szukamy opiekuna, który jest osobą aktywną i lubiącą spędzać dużo czasu ze swoim pupilem. Osoby, która zdaje sobie sprawę, że posiadanie zwierzęcia to nie tylko przyjemność obcowania z istotą, która obdarza nas bezgraniczną i bezwarunkową miłością, ale i także wiele obowiązków, w tym także, nierzadko, obowiązek zapewnienia psu profesjonalnego szkolenia.

nr karty: 438/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy