Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Maja

Znalazły dom

Ta mała suczka, którą widzicie na zdjęciach, to Maja, która trafiła do naszego schroniska po śmierci swojego opiekuna 17.02.2018.

Początkowo w schronisku była po prostu przerażona. Baliśmy się, czy jej serduszko zniesie tak wielki stres... Po kilku dniach pobytu w schroniskowym boksie, zamieszkała w schroniskowym biurze. W pierwszym okresie nie opuszczała swojego legowiska i praktycznie nie reagowała na otoczenie, jednak po kilku dniach zaczęła z radością witać otwierające biuro osoby, następnie chętnie wychodzić z pokoju, potem zaczepiać pracowników domagając się pieszczot, aż w końcu zmieniła się nie do poznania! Jest naszą wesołą, ufną, biurową pomocnicą, która merdając ogonkiem wita wszystkich prawników schroniska i szczekaniem informuje, że do biura wchodzi ktoś obcy.

Maja ma 12 lat, jest mała, waży wprawdzie 11 kilogramów, ale ma lekką nadwagę. Kto pokocha tę grzeczną i posłuszną babuleńkę?

nr karty: 51/2018

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy